Opel Vectra Opel Vectra C GTS 1.8 benzyna 122 KM HATCHBACK zarejestrowany

Postautor: wojtekw » 22 lip 2019, o 21:24

Cześć,

Do sprzedania Opel Vectra C w wersji GTS, benzyna 122 KM, w środku pół-skóra i alufelgi 17". Samochód sprowadzony z Niemiec. Jestem pierwszym właścicielem w Polsce od 28/10/2017 r. do dziś. W chwili kupna przebieg wynosił 208 500 KM, teraz wskazuje 241 500 KM. Zarejestrowany w Polsce, ubezpieczony, przegląd ważny do 30/10/2019. Auto posiada przebieg potwierdzony książką serwisową do czasu wjazdu do Polski oraz badanie TUV. Samochód zachowany w doskonałej, jak na swoje lata, kondycji: klimatyzacja wyczyszczona i odgrzybiona, 100% oryginalny lakier zabezpieczony NANO powłoką hydroforową trzymającą 6 miesięcy, tapicerka i elementy plastikowe w dobrym stanie. Na pewno znajdą się małe niedociągnięcia, które dla mnie zapewne były niezauważalne przy użytkowaniu samochodu

W maju 2018 wymieniany rozrząd, olej, filtry, pompa wody i klocki hamulcowe. Od kupna samochodu, używałem go przez cały czas. Niestety aktualnie poruszam się samochodem służbowym więc jestem zmuszony sprzedać prywatny.

Samochód stoi na 17" felgach z nowym kompletem opon letnich zakupionych 30/03/2018 r. - DĘBICA PRESTO UHP2 225/45R17. W cenę samochodu wliczony jest również nowy komplet opon zimowych DĘBICA FRIGO HP2 195/65R15 na stalowych felgach zakupiony 11/2018 r.

Wszystkie części eksploatacyjne wymieniane na czas, auto prowadzi się pewnie. Istnieje możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej po uprzednim ustaleniu terminu.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego 721-110-433

Po więcej informacji zapraszam na strone OTOMOTO gdzie aktualnie wystawiam samochód:

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-vect ... C4uiY.html
Na górę

Wróć do „Sprzedam: motoryzacja”