Volkswagen Golf GT 1.9 TDI 90 KM 1995.r

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 22:19

Sprzedam Volkswagen Golf III 1.9 TDI 90 KM (1z) 1995.r model bez dwumasy, OC 25 stycznia 2020,przegląd do 30 maja 2019.Samochód posiadam 3 lata, w ciągłej eksploatacji,Przebieg 355100KM

Samochód nigdy mnie nie zawiódł,Odpala na przysłowiowy strzał.Zainteresowanym mogę podesłać film z Odpalania na mrozie.

Wyposażenie

-Wspomaganie kierownicy

-Centralny zamek wraz z pilotem

-Szyberdach elektryczny (domykany z pilota)

-Elektryczne lusterka

-Regulacja kierownicy w pionie

Podczas mojego użytkowania zostało zrobione:

-Linki ręcznego

-Piasta prawy tył

-Rozrząd

-Końcówki Drążków

-Sworznie Wahaczy

-Łożyska Przód

-Drążek kierowniczy prawa strona

-Okładziny bębnów

-Cylinderek hamulcowy prawa strona

-Nowe przewody do świec żarowych

-Świece Żarowe

-Uszczelnienie Pompy wtryskowej

-Odma

-Podkładki pod wtryskami

-Przewody paliwowe





Z wyglądowych rzeczy jak widać na zdjęciach zostały zrobione czerwony paski na samochodzie,dodane szerokie listwy GT,lotka bagażnika Hella,lampy tył Hella Black,lampy przód Hella GT + brewki Kamei. W środku Kierownica z VW Corrado 3-ramienna,Licznik przerabiany na podświetlany od tyłu ze wskazówkami,Jasny dół wnętrza,Chromowane klamki przód,zaślepki z wersji Pink Floyd oraz Fisherbox na kasety. Posiadam do niego oryginalne instrukcje po niemiecku widoczne na zdjęciach. Z rzeczy do zrobienia poduszka silnika(koszt 40 zł).Spód zakonserwowany przez poprzedniego właściciela.Ja Poprawiałem Kielich gdzie wstawiono nową blachę i zakonserwowano.Do poprawek blacharsko-lakierniczych.Sprzedaje na Alufelgach i radiem widocznym na zdjęciu.Sprzedaje tylko dlatego że potrzebuje większego samochodu.Cena do rozsądnej negocjacji.Za dopłatą mogę dorzucić Felgi z oponami zimowymi w stanie bdb+ oraz manetkę tempomatu.
Link do ogłoszenia :
https://sprzedajemy.pl/volkswagen-golf- ... nr58950552
Na górę

Wróć do „Sprzedam: motoryzacja”