Żłobek gucio

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gocha » 12 mar 2019, o 23:20

Nie rozumiesz co sie do Ciebie mówi.
Maluch mial tylko odkryte nóżki.
Nie byl nagi.
Rodzice wyrazili zgodę więc Ty jakiego Waclawa?
Czep się innej strony a nie tu pilnujesz.
Na górę

Postautor: Wiola » 12 mar 2019, o 23:28

Przepraszam, czy to ta, która nie radziła sobie z dziećmi i odeszła do konkurencji?
Pani sobie nie radziła... Śmieszne.. Gdyby tak było to chyba by jej nikt inny nie przyjął. Znalazła po prostu lepszą pracę-to chyba normalne.
Nie do konca.
Na górę

Postautor: Chinka » 12 mar 2019, o 23:43

Są w Tomaszowie placówki które nie muszą wypisywać na swój temat ochów i achów a są wypełnione do ostatniego miejsca. I to mówi samo za siebie. Tworzenie na siłę dobrego wizerunku, będzie miało odwrotny efekt. Co można gołym okiem zauważyć.
Oczywiscie wiemy jaka
Na górę

Postautor: Golda » 12 mar 2019, o 23:54

Tak, tak.. tutaj wszystkie wpisy są tendencyjne i chodzi o zrobienie afery.. Boże ludzie po to jest forum aby dyskutować. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Negatywne powinny zmotywować kogoś do poprawy a nie do zatrudnienia całej rodziny do pisania pozytywnych nieprawdziwych komentarzy..
A ten powyzszy komentarz przez kogo zostal napisany.
Bo dla wiekszosci forumowiczow jest to coraz bardziej jasne.
A jak juz niebawem dowiemy sie prawdy to dopiero powinien być wstyd. No bo przeciez nie napiszę, że będzie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2019, o 08:23


Ta... bo zdj w Twoje czy Twojego dziecka komus tak potrzebne-sa ciekawsze zdj w internecie niz te sr..ce dziecko do nocnika.Idac Twoim rozumowaniem nalezalo by zakazac uczeszczania rodzicom malych dzieci nad wode gdzie czesto rodzice puszczaja przy brzegu maluchy na golasa czy pol nagie i nie mysla ze obok siedzi sobie taki pedofil i sie slini na sam widok.Macie juz nasr..ne z ta pedofilia,wstawiacie zdj dzieci na wlasne profile w roznych sytuacjach czy puszczacie dziecko nagie po plazy a czepiacie sie zdj dziecka gdzie tylko widac gole nogi.Skoro rodzic dziecka nic w tym nie widzi zlego to jakiego ,,waclawa,, was to obchodzi?Boisz sie o pedofilow to ubieraj dziecko dluzsze ciuszki,nie fotografuj i nie chwal sie zdj dzien w dzien na fb w relacjach z dnia,chowaj sie przed wzrokiem obcych w miejscach publicznych,nie dawaj sie dziecku w takich miejscach rozbierac(plaza,basen,w parku przy fonntanie itp),a gdy bedzie starsze nie kupuj smartphona nie zakladaj gowniarzowi fb gdzie swoimi fotami prowokuje facetow,pilnuj tego co robi w sieci,trzymaj piecze nad wychowaniem i nawet wtedy nie bedziesz pewien/a czy nie padnie ofiara zboczenca ale bedziesz uchodzic za dzikusa dopateujac wszedzie wzroku pedofila.Nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc.
Chyba Ty tu popadasz w jakąś skrajność. Strona żłobka to nie miejsce na gołe dzieci! Fajnie, że się uczą, ale chyba lepiej zatrzymać to dla rodziców?!
Jezeli golizna nazywasz odsloniete nozki to przestancie chodzic w spodenkach latem,miniowkach i dekoltach bo gorszycie innych :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2019, o 10:16

Wiecie co postawcie się na miejscu tego dziecka, ale za kilka lat...
Ktoś w podstawówce czy Liceum/technikum czy dalej wynajduje w necie takiego rodzynka beka w klasie leci cały czas... dziecko ma depresje i jest poniżane bo ktoś umieścił w celach czysto reklamowych zdjęcie jak siedzi na sedesie w internecie.. W internecie nic nie ginie...

Do rodziców w każdej chwili możecie sobie zastrzec by nie publikowano filmów i zdjęć waszego dziecka w internecie, macie do tego prawo i radziłbym korzystać z tego. Ja bym nie chciał by moje zdjęcie krążyło w takiej bądź co bądź prywatnej sytuacji..

Może i jednym to pasuje bo sami wrzucają co chwile zdjęcia na portale społecznościowe ale, wg mnie takie zdjęcie nie powinno ujrzeć światła dziennego,
rodzice mają prawo na swoich portalach umieszczać takie zdjęcia na swoich kontach na własną odpowiedzialność, ale wszelkie placówki powinny zachować jakiś umiar.
Na górę

Postautor: Biki » 13 mar 2019, o 10:40

Mowimy o dziecku z odkrytymi nóżkami.
Sprawa zostala wyjasniona.
Malec pokonal kolejny etap w nauce opanowania czynnosci fizjologicznych.I to tutaj w pierwszej kolejnosci powinno byc zauwazone.
Wiele zlobkow za zgoda Rodzicow zamieszcza zdjecia z nauki nocnikowania.
Proszę liczyc sie tutaj z ich zdaniem.
I nie upubliczniac wlasnych sugestii odnosnie tej sprawy w celu wywolania tylko i wylacznie medialnego szumu.
Bo widac wyraznie, ze takie są tutaj intencje.
Proszę tez nie poslugiwac się daleko skrajnymi przykladami wybiegajacymi w daleka przyszlosc.
Jest to bardzo czytelne czemu ma to służyć.
Na górę

Postautor: Rodzic11 » 13 mar 2019, o 11:15

Jestem rodzicem dziecka które aktualnie uczęszcza do żłobka Gucio i Maja,jeżeli chodzi o zdj i filmy na stronie żłobka nigdy nie miałem co do nich zastrzeżeń.Pozwalam na dowolne umieszczanie wizerunku swojego dziecka na fanpage żłobka gdyż nie uważam że zamieszczane tam treści godzą w jakąkolwiek strefę intymności mojego dziecka.Wszystkie zamieszczane zdj i filmy oglądam i nigdy nie miałem odczucia że zdj zamieszczane są nie na miejscu a tych co najbardziej obruszają takie zdj niech nie wchodzą na stronę,a jeżeli w śród nich znalazł by się rodzic jednego z dzieci wystarczyło by powiedzieć że nie życzy sobie robienia zdj swojemu dziecku i obeszło by się dyskusji-no chyba że ktoś jest wstydliwy i woli pisać w necie niż osobiście to załatwić to współczuje być taką pierdołą.Zazwyczaj najwięcej mają do powiedzenia Ci których dana sytuacja nie dotyczy a wtrącają 3 grosze.Nigdy nie słyszałem by wśród rodziców było jakieś poruszenie na temat zdj. uiszczanych przez żłobek(a jestem jego klientem 2 lata) aż tu nagle jakiś obrońca uciśnionych,samotny jeździec walczący z pedofilią i dbający o bezpieczeństwo w internecie zabiera głos.W tych czasach można wejść na dowolny profil FB małoletniego dziecka(w tym często waszego) i można znaleść ciekawsze treści niż na fanpage żłobka a przecież mamy jeszcze instagrama,tik toka,fotkę itd. itp. gdzie wasze dzieci dają niezłe popisy o których często nie wiecie gdyż nie posiadacie tam kont.Popatrzcie najpierw co wasze dziecko robi w sieci a dopiero później czepiajcie się innych (w tym podmiotów gospodarczych)zamieszczających na własnych stronach zdj/filmy które przecież mają też reklamować dany biznes i być wglądem dla rodziców czego dziecko się nauczyło danego dnia-w tym wypadku nocnikowania. Dlatego fanpage żłobka musi być ogólnodostępny by każdy mógł zobaczyć jak pracuję się z dziećmi w tym miejscu.Jeżeli dalej ktoś tego nie rozumie to jego problem,niech buszuje w innych częściach internetu i wylewa swoją frustracje skoro tu oburza go że rodzice godzą się na uiszczanie wizerunku dziecka z odsłoniętymi nóżkami itp.Jeżeli chodzi o moja pociechę widzę duży skok między tym co było a jest i jestem zadowolony a gdy mam jakieś pytanie do właścicielki to po prostu pytam.Dla mnie liczy się to że dziecko dobrze się czuje w żłobku,zawiązało przyjaźnie(jeżeli tak to można nazwać w tym wieku) lubi panie i chętnie chodzi na zajęcia a z filmów i zdj idzie wywnioskować że świetnie się tam bawi tym samym ucząc się.Czasem dziecko zaskakuje nas rodziców jakimś nowym wierszykiem którego zostało nauczone co świadczy nad pracą z dziećmi a nie tylko nad ustawianiem dzieci do zdj czy filmów. Ktoś tu pisze że w necie nic nie ginie a więc pytam czy jest Pan/Pani w stanie odnaleść zdjęcie z przed kilkunastu lat nie podpisane żadną notą osobową(z imienia,nazwiska,adresu zamieszkania,daty wstawienia zdj czy filmu itp.)danej osoby?To że zdj krąży w odmętach internetu nawet w formie archiwalnej gdy już konto na takim fanpage może przestać istnieć nie znaczy że w przyszłości ktoś będzie o tym wiedział że gdzieś 10-15 lat temu zostało takie zdj dodane i będzie go szukał tym bardziej że nie będzie wiedział gdzie i czy takie zdj w ogóle istnieje nie mówiąc już że dana osoba zmieni się diametralnie wizualnie.Tak że dajcie na wstrzymanie bo to rodzic stoi na straży bezpieczeństwa dziecka i jeżeli ktoś się godzi na umieszczanie zdj swoich dzieci przez żłobek to nic wam do tego a jeżeli zdj w jakiś sposób wydaje wam się nie etyczne jest opcja zgłaszania zdj do administratora portalu i po rozpatrzeniu podejmie kroki no ale ktoś tu definitywnie chce troszkę jadu dodać i pokazać jaki to nie obeznany w internecie.

Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: VGosc » 13 mar 2019, o 22:04



To ze bedzie dorosle nie znaczy ze sie bedzie siebie wstydzic.Ty sie wstydzisz zdj z czasow gdy byles/as malutki/a?? :lol:
No jakoś nie wyobrażam sobie aby moje zdjęcia z kibla obiegały świat. A nie daj Boże zdjęcia mojego dziecka. A co pedofilią.. bezmyślność
Przede wszystkim nie kibla a z sedesu lub miski ustepowej.
Na górę

Postautor: hGosc » 15 mar 2019, o 16:41

Zapraszam wszystkich rodziców do żłobka.Mój wnuczek uczęszcza tam bardzo chętnie.Jest bardzo zadowolony i ja również. Bardzo dobra opieka, dużo zajęć dydaktycznych,wspaniałe warunki.Nie rozumiem osób które potrafią krytykować ten żłobek.Same kłamstwa i oszczerstwa. Jeszcze raz zapraszam polecam i zapraszam jako Babcia wszystkich Rodziców.
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2019, o 08:12

Zapraszam wszystkich rodziców do żłobka.Mój wnuczek uczęszcza tam bardzo chętnie.Jest bardzo zadowolony i ja również. Bardzo dobra opieka, dużo zajęć dydaktycznych,wspaniałe warunki.Nie rozumiem osób które potrafią krytykować ten żłobek.Same kłamstwa i oszczerstwa. Jeszcze raz zapraszam polecam i zapraszam jako Babcia wszystkich Rodziców.
W imieniu innych babć dziękuję i chętnie skorzystam i zaprowadzę rodzica mojego wnuka do tegoż oto żłobka.
Szczęśliwa babcia.
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2019, o 11:56

:lol: Tak niech babcie cofna się do żłobka,bo z głową coś nie tak.
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2019, o 12:29

Zapraszam wszystkich rodziców do żłobka.Mój wnuczek uczęszcza tam bardzo chętnie.Jest bardzo zadowolony i ja również. Bardzo dobra opieka, dużo zajęć dydaktycznych,wspaniałe warunki.Nie rozumiem osób które potrafią krytykować ten żłobek.Same kłamstwa i oszczerstwa. Jeszcze raz zapraszam polecam i zapraszam jako Babcia wszystkich Rodziców.
Był zamiar reklamy ale kiepsko wyszło, bo bez sensu....!
Na górę

Postautor: Babcia » 16 mar 2019, o 14:13

:lol: Tak niech babcie cofna się do żłobka,bo z głową coś nie tak.
Jestem babcią i jestem bardzo zadowolona z tego że mój wnuczek uczęszcza właśnie do tego żłobka. Jeżeli komuś nie odpowiada to że że względu na moje zadowolenie robię w pewnym sensie reklamę to proszę tego po prostu nie czytać albo zastanowić się nad sobą jeżeli nie ma ktoś pojęcia na temat tego żłobka proszę się nie wypowiadać.
Na górę

Postautor: Basia » 16 mar 2019, o 14:37

Proszę Państwa.
Sprawa jest oczywista.
Od kilku miesięcy osoba lub grupa osób w bezwzględny sposób atakuje Żłobek.Zauważmy, że nie podaje przy tym żadnych rzeczowych argumentów. Twierdzi tylko jedno i to samo, że jest źle. Nie liczy się z autentycznym wpisami Rodziców, podważa ich opinie.Robi to w sposób adekwatny do swojego poziomu wypowiedzi, używając nawet niecenzuralnych słów.Dlaczego to robi i jaki ma w tym cel?
Zastanawia tu jeszcze jedna rzecz ktoś regularnie czyta posty i natychmiast stara się podważyć wszystkie pozytywne wpisy. Robi to wręcz z uporem maniaka.Kazdy normalny człowiek ma swoje życie i się w ten sposób nie zachowuje.
Za chwilę zapewne doczekamy się negatywnej odpowiedzi we właściwym stylu.
Osobo to robiąca i tak się zachowując opamiętania i zastanowienia się nad sobą.
Mniemam , że dla wielu osób to czytających jest to po prostu niesmaczne.
Rzeczywista ocena Placówki to wpisy Rodziców posiadających tam swoje pociechy i niech każdy trzeźwo myślący oceni to sam.Wszystkie negatywne posty natychmiast atakujące pozytywne są nienaturalne.Nie są poparte żadna logiczna argumentacja.
A może skoro tyle masz tu rzeczowego do powiedzenia dla opinii publicznej. Jesteś tak dobrze poinformowany o pracy Placówki w sensie negatywnym to ujawnij się z imienia i z nazwiska i miej odwagę publicznie z tym wystąpić. A nie od kilku miesięcy robisz coś takiego anonimowo.
Powiedz tez publicznie po co to robisz? Bo jak widzimy wiele osób ma zupełnie inne zdanie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”