Żłobek gucio

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Beka » 21 mar 2019, o 11:14

Zagladam na forum, a tu co??? Temat Gucia dalej się kręci. Niebywałe...Chyba pani A zatrudniła kogoś na etat do obsługi forum 😂😂 A jak tam admin lub moderator?? Żyjecie? Głowa was nie boli?? Nikt się jeszcze do was nie zwracał z prośbą usuwania postów? To wszystko wygląda jak dziecięce przepychanki uparciuchów. Żadna strona nie popuści... Moja opinia niezmienna. Jeżeli w klubie jest tak super to się sam wybroni i bez wchodzenia na forum. A dla mam...skoro wasze dzieci już tam nie chodzą to dajcie sobie spokoj. Swoim znajomym nie polecam ale zawsze mówię " może coś się zmieniło, zobacz" Na Baśniową też kiedyś psioczono. I prosperuje do dzis. Życzę pani A aby wyciągała wnioski z takich opini i postarała się aby było lepiej. Bo placowek gdzie można zostawić pociechy jest mało jak na Tomaszów. Nie każda ma babcie w domu ktora może się zająć dzieckiem, gdy trzeba do pracy wracać.
Pzdr
Na górę

Postautor: pedagog » 21 mar 2019, o 12:03

I owszem, w Naszym Żłobku zmieniło się i to dużo, odkąd odeszła Pani, która tak chętnie od kilku miesięcy wyraża negatywne opinie na forum.
Ja osobiście Polecam serdecznie nasz Żłobek! Dzieciaczki tutaj mają świetną opiekę - rozwijamy ich zdolności, podnosimy umiejętności i dbamy o rozwój emocjonalny stosownie do wieku.
Nasze Wasze Maluchy w Klubie uczą się, bawią, lepią, tańczą, grają na instrumentach, poznają świat, kolorują, uczą się korzystać z nocniczków i ładnie jeść, budują swoje pierwsze relacje z rówieśnikami, czasem kłócą i mają gorsze dni - jak każdy z nas 😉 a My, Ciocie, jesteśmy jak Mamy: tulimy na kolanach, głaskamy, przytulamy, nosimy na rękach, wszystko po to, by Dzieci czuły się kochane i bezpieczne w procesie socjalizacji. Żłobek to drugi Dom. Zapraszamy. Katarzyna G.
Na górę

Postautor: Beka » 21 mar 2019, o 13:37

Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku... Cieszę się niezmiernie, że "zmieniło się i to dużo". Mam nadzieję ze jest Pani teraz na urlopie i w wolnej chwili odpisuje na forum. Bo skandaliczne było by korespondowanie w godzinach pracy klubu, kiedy to powinno się sprawować opiekę nad dziećmi 😉
Na górę

Postautor: Gosc44 » 21 mar 2019, o 16:44

Z tego co widać to ktoś ma obsesję na punkcie żłobka Gucio.Pogratulować uporu i zaangażowania! Zastanawia mnie fakt ? Kto by dobrowolnie i bezinteresownie umieszczał aż tyle postów mimo pozytywnych opinii rodziców na temat tego żłobka. Ewidentny brak obiektywizmu. Moim zdaniem to działanie konkurencji albo osobiste uprzedzenia, nie mające pokrycia w rzeczywistości.Osoba pisząca nie posiada m.in. zasad ortograficznych i poszanowania dla seniorów.Istne mistrzostwo świata w szkalowaniu tego żłobka przez jedną i tą samą osobę.Jakakolwiek argumentacja z tą osobą nie przemawia do rozsądku.DLATEGO należy zauważyć, że taki stan rzeczy wymaga szczególnej uwagi i czujności postowiczów.
Na górę

Postautor: Gosc 91 » 21 mar 2019, o 17:08

Zagladam na forum, a tu co??? Temat Gucia dalej się kręci. Niebywałe...Chyba pani A zatrudniła kogoś na etat do obsługi forum 😂😂 A jak tam admin lub moderator?? Żyjecie? Głowa was nie boli?? Nikt się jeszcze do was nie zwracał z prośbą usuwania postów? To wszystko wygląda jak dziecięce przepychanki uparciuchów. Żadna strona nie popuści... Moja opinia niezmienna. Jeżeli w klubie jest tak super to się sam wybroni i bez wchodzenia na forum. A dla mam...skoro wasze dzieci już tam nie chodzą to dajcie sobie spokoj. Swoim znajomym nie polecam ale zawsze mówię " może coś się zmieniło, zobacz" Na Baśniową też kiedyś psioczono. I prosperuje do dzis. Życzę pani A aby wyciągała wnioski z takich opini i postarała się aby było lepiej. Bo placowek gdzie można zostawić pociechy jest mało jak na Tomaszów. Nie każda ma babcie w domu ktora może się zająć dzieckiem, gdy trzeba do pracy wracać.
Pzdr
Przepraszam a skąd ty to wiesz ze bylo pisane NA Baśniowa ?
Na górę

Postautor: Beka » 21 mar 2019, o 18:30

Z tego co widać to ktoś ma obsesję na punkcie żłobka Gucio.Pogratulować uporu i zaangażowania! Zastanawia mnie fakt ? Kto by dobrowolnie i bezinteresownie umieszczał aż tyle postów mimo pozytywnych opinii rodziców na temat tego żłobka. Ewidentny brak obiektywizmu. Moim zdaniem to działanie konkurencji albo osobiste uprzedzenia, nie mające pokrycia w rzeczywistości.Osoba pisząca nie posiada m.in. zasad ortograficznych i poszanowania dla seniorów.Istne mistrzostwo świata w szkalowaniu tego żłobka przez jedną i tą samą osobę.Jakakolwiek argumentacja z tą osobą nie przemawia do rozsądku.DLATEGO należy zauważyć, że taki stan rzeczy wymaga szczególnej uwagi i czujności postowiczów.
"Zastanawia mnie fakt?" "Osoba pisząca nie posiada m.in. zasad ortograficznych i poszanowania..." Logika się kłania. Teraz rozłóż swoją wypowiedź na czynniki pierwsze, pomyśl co jest nie tak...
A co do "opini" ..mea culpa. Uciekło jedno i. Macie rację. Ale nie mogę edytować. 😭😭😭
Na górę

Postautor: Diana » 21 mar 2019, o 18:45

Z tego co widać to ktoś ma obsesję na punkcie żłobka Gucio.Pogratulować uporu i zaangażowania! Zastanawia mnie fakt ? Kto by dobrowolnie i bezinteresownie umieszczał aż tyle postów mimo pozytywnych opinii rodziców na temat tego żłobka. Ewidentny brak obiektywizmu. Moim zdaniem to działanie konkurencji albo osobiste uprzedzenia, nie mające pokrycia w rzeczywistości.Osoba pisząca nie posiada m.in. zasad ortograficznych i poszanowania dla seniorów.Istne mistrzostwo świata w szkalowaniu tego żłobka przez jedną i tą samą osobę.Jakakolwiek argumentacja z tą osobą nie przemawia do rozsądku.DLATEGO należy zauważyć, że taki stan rzeczy wymaga szczególnej uwagi i czujności postowiczów.
"Zastanawia mnie fakt?" "Osoba pisząca nie posiada m.in. zasad ortograficznych i poszanowania..." Logika się kłania. Teraz rozłóż swoją wypowiedź na czynniki pierwsze, pomyśl co jest nie tak...
A co do "opini" ..mea culpa. Uciekło jedno i. Macie rację. Ale nie mogę edytować. 😭😭😭
Beka jesteś aktywna na Forum chyba już od rana na wszystkich stronach dotyczących Gucia !!! Żłobek z przedszkolem
Co za zaangażowanie i zapał aż z emocji nie możesz edytować.
Na górę

Postautor: Beka » 21 mar 2019, o 19:51

Podbijam popularność strony. A wy mi to ułatwiacie 😘
Na górę

Postautor: Mirra » 21 mar 2019, o 20:30

Niech żyje skromność!
Niedługo już będziesz naprawdę sławna!?
Na górę

Postautor: Grek » 21 mar 2019, o 21:55

Zagladam na forum, a tu co??? Temat Gucia dalej się kręci. Niebywałe...Chyba pani A zatrudniła kogoś na etat do obsługi forum 😂😂 A jak tam admin lub moderator?? Żyjecie? Głowa was nie boli?? Nikt się jeszcze do was nie zwracał z prośbą usuwania postów? To wszystko wygląda jak dziecięce przepychanki uparciuchów. Żadna strona nie popuści... Moja opinia niezmienna. Jeżeli w klubie jest tak super to się sam wybroni i bez wchodzenia na forum. A dla mam...skoro wasze dzieci już tam nie chodzą to dajcie sobie spokoj. Swoim znajomym nie polecam ale zawsze mówię " może coś się zmieniło, zobacz" Na Baśniową też kiedyś psioczono. I prosperuje do dzis. Życzę pani A aby wyciągała wnioski z takich opini i postarała się aby było lepiej. Bo placowek gdzie można zostawić pociechy jest mało jak na Tomaszów. Nie każda ma babcie w domu ktora może się zająć dzieckiem, gdy trzeba do pracy wracać.
Pzdr
Niebywałe.Beka kręci temat juz od kilu miesiecy na calym Forum
Na górę

Postautor: Tomasz33 » 16 kwie 2019, o 10:48

A w Guciu strajkują?
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 15:59

A w Guciu strajkują?
Tam nie ma kadry żeby strajkowali :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 20:00

Kasa ma się zgadzac. Strajkują tylko w publicznych. Widział ktoś strajk w prywatnych firmach??
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2019, o 21:03

A w Guciu strajkują?
Tam nie ma kadry żeby strajkowali :lol:
Standard
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2019, o 15:34

A kto to? :?: .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”