Żłobek gucio

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 15:31

Wiecie coś na temat nowego żłobka Gucio na obwodnicy? Jakie są tam warunki, personel, grupy itp.
Na górę

Postautor: mama » 26 lis 2015, o 18:25

nie polecam!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 19:10

mama pisze:nie polecam!

Dla czego? Uzasadnij swoja wypowiedź
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2015, o 09:23

a są grupy z nauka języka angielskiego?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2015, o 11:09

Gość pisze:a są grupy z nauka języka angielskiego?

naucz go najpierw mówic prawidowo po polsku a dopiero pytaj o angielski
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2015, o 11:11

Gość pisze:
Gość pisze:a są grupy z nauka języka angielskiego?

naucz go najpierw mówic prawidowo po polsku a dopiero pytaj o angielski



Masz rację.Zaczynaj jednak zdanie od wielkiej litery
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2015, o 13:05

Gość pisze:
Gość pisze:naucz go najpierw mówic prawidowo po polsku a dopiero pytaj o angielski



Masz rację.Zaczynaj jednak zdanie od wielkiej litery



A Ty skoro taki znawca j.polskiego to może lepiej potrenuj prawidłowe pisanie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2015, o 15:50

Gość pisze:
Gość pisze:

Masz rację.Zaczynaj jednak zdanie od wielkiej litery



A Ty skoro taki znawca j.polskiego to może lepiej potrenuj prawidłowe pisanie :lol:



Przeczytaj swojego posta. Bez ładu i składu
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2017, o 16:28

Witam. Chciałabym wznowić ten wątek, na temat żłobka Gucio. Czy ktoś może wyrazić swoją opinię na jego temat?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2017, o 10:29

Witam. Chciałabym wznowić ten wątek, na temat żłobka Gucio. Czy ktoś może wyrazić swoją opinię na jego temat?
Aktualnie moje dziecko tam uczęszcza-jesteśmy zadowoleni.Oczywiście czasem dziecko wraca z siniakiem itp ale takie coś i w domu może się przydarzyć.gdy odbieram dziecko jest zawsze przebrane w czystego pampersa.Dziecko chce tam chodzić reakcja na widok Pań dziecko się cieszy więc ta reakcja sama za siebie mówi.Wiadome że ludzie różnie mogą gadać ale nie wszystkim dogodzi bo są i tacy co myślą że opiekunka będzie się tylko tym jednym dzieckiem zajmować.Dla mnie jest spoko chodź też znajomi mi odradzali bo coś tam słyszeli czy coś.Może czasem są pewne sytuacje gdzie jest coś nie tak ale wszystko idzie wyjaśnić i dojdzie sie do porozumienia,półki co nic mi się nie zdarzyło takiego,pomyłki i niefortunne zdarzenia zdarzają sie każdym.Wiadome że rodzic by chciał jak najlepiej dla dziecka ale najzwyczajniej w świecie nie da się,nawet opiekunka nie da nam 100% pewnosci że dziecko będzie mieć idealnie.Ja polecam nie wiem jak inni,a jeżeli ktoś mi zarzuci że jestem pracownikiem żłobka mogę się spotkać i porozmawiać bo hajterzy i tak wszystko skrytykują
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2017, o 13:16

A ile kosztuje czesne u Gucia wie pani.
Na górę

Postautor: mama » 31 lip 2017, o 15:27

Moje dziecko cały rok uczęszczało do Gucia i niestety musieliśmy z niego zrezygnować, ale tylko dlatego, że synek już idzie do przedszkola. Na początku również miałam obawy bo słyszałam to i owo, ale nie żałuję!!! Uważam, że była to najlepiej podjęta decyzja, jeżeli chodzi o opiekę nad moim dzieckiem. Zawsze nakarmione, przebrane, położone spać- jednym słowem dopilnowane pod każdym względem, nigdy nie pozostawione samo sobie. Panie prowadzą fantastyczne zajęcia logopedyczne, plastyczne w czasie których wykonują szereg wspaniałych prac oraz rytmikę, na której dzieci uczą się śpiewu, tańca, zapoznają się z instrumentami. Nigdy nie było jakiś nieporozumień jeżeli chodzi o właścicielkę czy panie które tam pracują. Przeciwnie zawsze wychodzą do dzieci z uśmiechem i zaangażowaniem. Ja jestem w 100% zadowolona i moje dziecko również. Zawsze chętnie chodził a nie chętnie wychodził. Czasami trzeba było się natrudzić, żeby go zabrać do domu :)
Na górę

Postautor: bogdan55 » 29 sie 2017, o 14:22

Moje dziecko nie zaczęło jeszcze chodzić do tego żłobka, a musieliśmy zrezygnować z przyczyn osobistych. Poprosiliśmy o zwrot wpisowego zgodnie z prawem cywilnym. Po odstąpieniu od umowy żłobek nie oddaję wpisowego. Pani Anna na naszą prośbę zwrotu pieniążków reaguję nerwowo. Tłumaczy, że w umowie jest zapis o bezzwrotnym wpisowym. Zapis taki jest w rejestrze klauzul niedozwolonych Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Nie powinno go być w umowie. Ten zapis widnieje w umowie którą dostaliśmy od właścicielki przedszkola . Jest to kradzież w białych rękawiczkach, są to nieduże pieniądze ( 300 zł) ale mimo wszystko właścicielka powinna je oddać. Zgodnie z prawem i etyką, bo jest ona ważna w przypadku pracy w żłobku. Szczerzę nie polecam
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2017, o 15:23

Moje dziecko nie zaczęło jeszcze chodzić do tego żłobka, a musieliśmy zrezygnować z przyczyn osobistych. Poprosiliśmy o zwrot wpisowego zgodnie z prawem cywilnym. Po odstąpieniu od umowy żłobek nie oddaję wpisowego. Pani Anna na naszą prośbę zwrotu pieniążków reaguję nerwowo. Tłumaczy, że w umowie jest zapis o bezzwrotnym wpisowym. Zapis taki jest w rejestrze klauzul niedozwolonych Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Nie powinno go być w umowie. Ten zapis widnieje w umowie którą dostaliśmy od właścicielki przedszkola . Jest to kradzież w białych rękawiczkach, są to nieduże pieniądze ( 300 zł) ale mimo wszystko właścicielka powinna je oddać. Zgodnie z prawem i etyką, bo jest ona ważna w przypadku pracy w żłobku. Szczerzę nie polecam
W wielu firmach jest tak że dajesz ,,zadatek,, tu jest forma wpisowego. Oczywiście wielu może oburzać ten fakt że wpisowe przepada czy inne ,,zadatki,, Moje zdanie na ten temat jest takie.Skoro rodzic,przyszły klient itp godzi się na warunki stawiane przez wykonawcę (w tym wypadku jest to żłobek) to po co w ogóle płacić komuś za coś z góry skoro istnieje możliwość i tak zwrotu pieniędzy?Często bywa tak że klient w pewnym monęcie się rozmyśla wtedy usługodawca zostaje z ręką w nocniku,my tracimy parę złoty ale paru takich co by się nagle rozmyśliło sprawiło by że usługodawca mógłby pójść z torbami.Ustawa ustawą a życie sobie.Skoro Państwo wiedziało na co sie pisze z tym wpisowym więc o co tyle hałasu?Zajmujecie miejsce w żłobku dajecie wpisowe czyli zapewniacie właścicielkę że już na pewno będziecie jej klientami,ona odmawia innym rodzicom a wy nagle bach,dziękujecie bo musicie zrezygnować.Nie dziwie się że rekompensatą za to jest właśnie wpisowe-wtedy mniej ludzi się rozmyśla w ostatniej chwili.Przecież to wszystko trzeba utrzymać.Oczywiśie Państwo mogą mieć to daleko w d.u.p.i.e ale skoro zgodziliście się na wpisowe w takiej formie to o co chodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2017, o 21:37

W wielu firmach jest tak że dajesz ,,zadatek,, tu jest forma wpisowego. Oczywiście wielu może oburzać ten fakt że wpisowe przepada czy inne ,,zadatki,, Moje zdanie na ten temat jest takie.Skoro rodzic,przyszły klient itp godzi się na warunki stawiane przez wykonawcę (w tym wypadku jest to żłobek) to po co w ogóle płacić komuś za coś z góry skoro istnieje możliwość i tak zwrotu pieniędzy?Często bywa tak że klient w pewnym monęcie się rozmyśla wtedy usługodawca zostaje z ręką w nocniku,my tracimy parę złoty ale paru takich co by się nagle rozmyśliło sprawiło by że usługodawca mógłby pójść z torbami.Ustawa ustawą a życie sobie.Skoro Państwo wiedziało na co sie pisze z tym wpisowym więc o co tyle hałasu?Zajmujecie miejsce w żłobku dajecie wpisowe czyli zapewniacie właścicielkę że już na pewno będziecie jej klientami,ona odmawia innym rodzicom a wy nagle bach,dziękujecie bo musicie zrezygnować.Nie dziwie się że rekompensatą za to jest właśnie wpisowe-wtedy mniej ludzi się rozmyśla w ostatniej chwili.Przecież to wszystko trzeba utrzymać.Oczywiśie Państwo mogą mieć to daleko w d.u.p.i.e ale skoro zgodziliście się na wpisowe w takiej formie to o co chodzi?
[/quote]

RACJA
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”