Czy warto jest jechać zima nad morze

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 14:47

Hej!
Jak myślicie, warto zimą jechać nad morze? Zastanawiam się nad weekendowym wypadem ze znajomymi do jednej z nadmorskich miejscowości w przerwie świątecznej. Jeżeli warto to gdzie i dlaczego?


Szef dał mi urlop akurat w takim okresie i nie mogę się wywinąć a w góry a bardzo nie chce mi się jechać ;/
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 14:52

Teraz tam strasznie wieje.Nie polecam,można się niezle zaziębić.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 15:22

Gość pisze:Hej!
Jak myślicie, warto zimą jechać nad morze? Zastanawiam się nad weekendowym wypadem ze znajomymi do jednej z nadmorskich miejscowości w przerwie świątecznej. Jeżeli warto to gdzie i dlaczego?
Szef dał mi urlop akurat w takim okresie i nie mogę się wywinąć a w góry a bardzo nie chce mi się jechać ;/


Na weekend na pewno się nie opłaca. Kilometrów od nas kupa. Czas dojazdu tam i z powrotem pewnie będzie dłuższy niż czas wypoczynku. Dodaj do tego umęczenie podróżą. Plus niepewną pogodę, czyli "wypoczynek" w ośrodku albo lokalach.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 19:32

Kocham morze i zawsze jest warto tam pojechać nie ważne ile czasu będę nad morzem ale będę pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 20:19

Gość pisze:Kocham morze i zawsze jest warto tam pojechać nie ważne ile czasu będę nad morzem ale będę pozdrawiam

W takim razie niepotrzebnie wątek zakładałeś. Ale szerokiej, suchej i czarnej drogi tam i z powrotem
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2015, o 11:21

Nie opłaca się na pewno jechac do mniejszych miejscowośći. Jest tam nudno, wieje oraz nie będziesz w stanie znaleźć sensownego miejsca aby coś zjeść. Jesli zima i morze to jedynie te większe miejscowości. Na przykład w Trójmieście jest sporo atrakcji no i można skombinować sobie tanio nocleg bo jest wiele hoteli a mało turystyów oraz obniżają ceny. Jeśli jedziesz grupką to taniej będzie sobie wynająć apartament. Za 2 stówy dziennie masz cakiem niezłe mieszkanie dla kilku osob: http://www.dhapartamenty.pl/
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2015, o 12:37

Wiesz dlaczego odpowiadamy na twoje reklamy?
Tacy jesteśmy altruiści :panzielony: a co!
Dlatego,że moźe Ci płacą za to ale namawianie i tak jest bez sensu bo i tak nie zadziała.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2015, o 09:22

jechac. duzo jodu
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2015, o 15:51

ale narty brać czy łyżwy
Na górę

Postautor: Nerwones » 3 gru 2015, o 11:00

Ja tam polecam, dlaczego nie sa, byłem w zeszłym roku wybrałem rewal domki blisko morza i jestem zadowolony ;) Tez jest dużo rzeczy do robienia nad morzem zimą , więc czemu nie :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”