Prywatne szkoły podstawowe w naszym mieście

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 wrz 2015, o 14:32

Gość pisze:
Gość pisze:
POKAŻCIE MI ŻE U WAS W GRUPACH PRZEDSZKOLNYCH JEST 2,5 M2/ JEDNO DZIECKO. TO JAKIŚ ŻART. NIE SPEŁNIACIE TEGO, JEDYNIE PLACÓWKI PUBLICZNE SPEŁNIAJĄ, WAS PRZEPISY NIE OBOWIĄZUJĄ. PODOBNIE BEDZIE ZE SZKOŁĄ

Myślisz ze sale przedszkolaków w Królu Maciuś nie mają min 40m2 dla najliczniejszej grupy? Czyli np 5x8m? Nie wiem jakie są przepisy bo mnie to nie interesowało wiem ze kiedyś chciałam przenieść tam dziecko i usłyszałam ze nie ma miejsc. Dla mnie to było bez różnicy 1 dziecko mniej lub więcej a oni właśnie tłumaczyli się tym że im przepisy zabraniają. Z tego co pamiętam chodziło o sanepid. PS. Pani zona strażaka niech uważa bo zniesławienie ludzi w ten sposób. tzn zrzucanie im przestępstw związanych z narazaniem życia i zdrowia ludzi może mieć swój finał w sadzie.

Widzę że jednak wcześniejsza bezstronność "Uprzedzając opinie nie mam związku z tą szkołą - dziecko moje kilka lat temu ukończyło to przedszkole .... " była utajona czyżby coś łączyło......????? Nie pisałam nic odnośnie tego przedszkola ale chyba coś jest na sumieniu... ;)
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2015, o 15:30

A ja się tylko zastanawiam dlaczego placówki niepubliczne w naszym pięknym mieście wzbudzają na tym forum taką niechęć? Najpierw przedszkola, gimnazjum da vinci teraz szkoły podstawowe? Jeśli jest w nich tak źle jak piszecie to dlaczego rodzice zapisują do nich dzieci??? Jakby było źle to przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie posyłałby tam dzieci i jeszcze za to płacił. Komu przeszkadza ich istnienie? Konkurencja zawsze jest zdrowa chyba, że faktycznie z edukacją w nasze mieścinie jest tak źle, że każda próba robienia czegoś poza nurtem placówek publicznych jest prawie zamachem stanu i powodem do histerii.
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2015, o 16:53

Widzę że jednak wcześniejsza bezstronność "Uprzedzając opinie nie mam związku z tą szkołą - dziecko moje kilka lat temu ukończyło to przedszkole .... " była utajona czyżby coś łączyło......????? Nie pisałam nic odnośnie tego przedszkola ale chyba coś jest na sumieniu... ;)[/quote]
Oh Boże co za głąby siedzą na tym forum, autorem cytowanej wypowiedzi jestem ja zaś tej "Uprzedzając opinie..." już ktoś inny, nie ja, więc nie wiem dlaczego to sobie połączyłaś. Ta dyskusja nie ma sensu. Ktoś zadał pytanie odnośnie szkół bo pewnie jest zainteresowany a tu zaraz lecą jakieś obelgi i co gorsza zarzuty, które już podpadają pod kk. Ludzie ogarnijcie się. Fora dyskusyjne są dla ludzi, tworzone przez ludzi. Dlaczego tu nie może być normalnie. Posiadasz jedna z druga informacje o możliwości popełnienia przestępstwa zgodnie z kpk zgłoś to do prokuratury, dla dobra społeczeństwa. Jak nie to zamilcz bo narobisz krzywdy ale tylko i wyłącznie sobie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2015, o 18:06

Gość pisze:Widzę że jednak wcześniejsza bezstronność "Uprzedzając opinie nie mam związku z tą szkołą - dziecko moje kilka lat temu ukończyło to przedszkole .... " była utajona czyżby coś łączyło......????? Nie pisałam nic odnośnie tego przedszkola ale chyba coś jest na sumieniu... ;)

Oh Boże co za głąby siedzą na tym forum, autorem cytowanej wypowiedzi jestem ja zaś tej "Uprzedzając opinie..." już ktoś inny, nie ja, więc nie wiem dlaczego to sobie połączyłaś. Ta dyskusja nie ma sensu. Ktoś zadał pytanie odnośnie szkół bo pewnie jest zainteresowany a tu zaraz lecą jakieś obelgi i co gorsza zarzuty, które już podpadają pod kk. Ludzie ogarnijcie się. Fora dyskusyjne są dla ludzi, tworzone przez ludzi. Dlaczego tu nie może być normalnie. Posiadasz jedna z druga informacje o możliwości popełnienia przestępstwa zgodnie z kpk zgłoś to do prokuratury, dla dobra społeczeństwa. Jak nie to zamilcz bo narobisz krzywdy ale tylko i wyłącznie sobie.[/quote]

Pani hejterka rozpoczęła swoje ataki w niedzielę więc pewnie z domowego komputera. Ewentualne znalezienie IP nie będzie dla Policji problemem. Niech się nauczy, że czasy anonimowego opluwania firm i ludzi w internecie już się kończą. Życzę powodzenia ;)
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2015, o 19:40

art. 212 K.k. Zgodnie z jego treścią „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”.
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2015, o 06:28

Czyli metoda zastraszania. Po co merytoryczna dyskusja. hahhaha coś jest na rzeczy.
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2015, o 07:06

Gość pisze:Czyli metoda zastraszania. Po co merytoryczna dyskusja. hahhaha coś jest na rzeczy.


Ty widział merytoryczną dyskusję na tym forum?? Merytoryczna dyskusja to w sądzie będzie. I dobrze.
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2015, o 09:06

Tak obserwuję i informuję, że np. klatka schodowa dla szkoły to spoczniki 1, 5 m - wszystkie stopnie w jednym biegu to 17, dojście ppoż to 10 m , szerokość biegu klatki 1,2 od barierki do ściany, wysokość stopnia przy szkole i przedszkolu łącznie to 15 cm , klatka wydzielona ppoż, oddymiana, bez schodów zabiegowych itd.... Można sprawdzić przecież jest powiatowy i wojewódzki nadzór budowlany. pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2015, o 09:51

Gość pisze:Czyli metoda zastraszania. Po co merytoryczna dyskusja. hahhaha coś jest na rzeczy.

Nie myl ostrzegania z zastraszaniem bo to nie to samo. Jeżeli Ty bezpodstawne zarzuty o nieprawidłowości nazywasz merytoryczną dyskusją to chyba coś jest z Tobą nie tak. Widać że nie miales/as z prawem w życiu do czynienia.
Na górę

Postautor: amozer » 17 wrz 2015, o 15:26

Przede wszystkim ważny jest unikalny program i reklama, a może zajęcia z muzyki z udziałem lokalnych gwiazd :)
Na górę

Postautor: Tomek26 » 18 gru 2015, o 12:37

Prywatne szkoły to dobry pomysl dla dziecka. Tam naprawde dbają o dzieci! Byla nawet sytuacja - męża zwolnili z pracy, kasy nie było, ale firma "Szybka Gotowka" pomogla,wzielam pozyczke na szkole dla córki.pozniej oddalam kase, nie bylo z tym problemu, ale moje dziecko uczy sie w normalnej szkole
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2015, o 13:14

Tomek26 pisze:Prywatne szkoły to dobry pomysl dla dziecka. Tam naprawde dbają o dzieci! Byla nawet sytuacja - męża zwolnili z pracy, kasy nie było, ale firma "Szybka Gotowka" pomogla,wzielam pozyczke na szkole dla córki.pozniej oddalam kase, nie bylo z tym problemu, ale moje dziecko uczy sie w normalnej szkole

Reklamujesz pomagajaca firme to napisz ile wzieli procentu
Na górę

Postautor: nata5 » 11 sie 2017, o 23:40

Zobaczcie sobie jakie ciekawe zajęcia dla młodzieży mają Szkoły Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Bardzo żałuję, że u nas nie ma niczego podobnego. W takim miejscu edukacja jest na naprawdę wysokim poziomie. Poza tym pielęgnują kreatywność i mają nowatorskie metody nauczania.
Na górę

Postautor: Karola 2 » 7 wrz 2017, o 15:15

[quote=Gość post_id=560579 time=1441781244]
[quote="Gość"]
bardzo bys sie zdziwił poznajac te kadre, niektórzy maja zrobione po 2 kierunki studiów podyplomowych[/quote]

ukonczone studia nie gwarantuja niczego, jesli chodzi o nauczanie a juz zwlaszcza podyplomowe
[/quote]


Tu jest trochę racji że nauczycielom dobrym jest się trochę ciężko wybić bo dyrektor potrafi dobić. Sam przykład nawet na Gimnazjum gdzie pani dyrektor uprzykrzała pracę germanistki. I co z tego że kobieta zdolna jak pani Agata S zrobiła sobie z niej kozła ofiarnego. Uważam że chce dzieci kształcić w placówkach prywatnych to zrobi to a to czy jeden ma zdanie pozytywne a drugi negatywne to sprawa każdego indywidualnie. Zgadzam się z wpisem pani,nie oszukujmy się ale taka prawda że jak się stara kadra dorwie do stołka to ma w wielki poważaniu dzieci -no może na początku by się wykazać.
Na górę

Postautor: Kaska888 » 24 lut 2021, o 20:48

W ico prywatnej szkole nic nie uczą bo sami nie mają doświadczeń.. Niby dwujęzyczna a nie znaja angielskiego..
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”