Gdzie na ryby ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 maja 2015, o 11:38

Witam serdecznie.
Lubie odpocząć nad wodą, powędkować w ciszy i spokoju, nie jestem pożeraczem ryb więc każda sztuka wraca do wody, czasami uwieczniona fotką. Stąd moje pytanie : Gdzie w okolicach Tomaszowa, tak do 25-30km można fajnie połowić ?
Wody PZW odpadają bo nie mam karty i mieć nie będę, ze względu na sporadyczność moich wypadów więc tylko łowiska prywatne. Znam stawy na Rudzie Wołoskiej u Sawiaka i dalej u Gancza, Hutki koło Krasnobrodu, 4stawy Machnów Stary i oczywiście Zatyle. Słyszałem ale jeszcze nie byłem w Rudzie Różanieckiej, może jakieś opinie ?

Gdzie jeszcze można pojechać z wędką, są w okolicy inne łowiska, stawy prywatne, możecie coś polecić ?

Za pomoc i podpowiedzi z góry dziękuję.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2015, o 11:45

W miejscowości Zatyle na prywatnych wodach można posiedzieć spokojnie i łowić rybki.parę kilometrów za bełżcem.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2015, o 12:41

Gość pisze:W miejscowości Zatyle na prywatnych wodach można posiedzieć spokojnie i łowić rybki.parę kilometrów za bełżcem.

Napisz jeszcze ile się płaci i za co?
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2015, o 23:32

W Chmielku płącisz za złowiony towar
8 PLLN Karp
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2015, o 20:47

A stawy w Łukawicy, można tam połowić ? Stawy duże ale czyje ? Do kogo się zgłosić ?
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2015, o 19:51

koledzy wędkarze... gdzie wybrać się na ryby? Rogóźno, Krynice a może Podlodów? na którym z tych zbiorników aktualnie "dzieje się"? co bierze najlepiej? Mam ochotę zrobić wypad na caly dzien ewentualnie zostać na noc. Piszcie i chwalcie się zdobyczami.
Na górę

Postautor: tyuio » 1 cze 2015, o 22:03

podlodów bardzo zarosniety szkoda jechac
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2015, o 19:15

zapowiada się dlugi weekend więc gdzie się wybrać? uderzę chyba na Krynice piątkowe popołudnie plus cała noc. Może coś wiadomo jak z braniami?
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2015, o 20:35

Gość pisze:zapowiada się dlugi weekend więc gdzie się wybrać? uderzę chyba na Krynice piątkowe popołudnie plus cała noc. Może coś wiadomo jak z braniami?

Jeżdżę tamtędy teraz co drugi dzień. Z szosy na Zamość widzę 2- 3 samochody na brzegu. To tyle co nic. Nie ma aut - nie ma wędkarzy. A wędkarzy nie ma, bo nie ma brań
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2015, o 09:30

tylko zatyle :)
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2015, o 09:29

A może Majdan Sopocki?
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2015, o 23:27

Gość pisze:tylko zatyle :)

tylko NIE zatyle :D
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2015, o 16:45

Koledzy wędkarze.... co polecacie na przyszły weekend? gdzie ryba bierze?
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2015, o 17:40

Gość pisze:W Chmielku płącisz za złowiony towar
8 PLLN Karp

gdzie ten Chmielnik?
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2015, o 19:32

Gość pisze:
Gość pisze:W Chmielku płącisz za złowiony towar
8 PLLN Karp

gdzie ten Chmielnik?

Nie Chmielnik, a Chmielek. To k. Łukowej, pow. Biłgoraj, jakieś 50 km od Tomaszowa.
Nie łowiłem tam, ale z prospektów woda wygląda na rybną, choć na mój gust za tużo tam udogodnień dla wędkarzy
http://www.karplancut.pl/node/49
http://www.lowiska.pl/index.php?pokaz=d ... owiska=238
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”