Ile kosztują usługi koparką?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: nnn » 25 kwie 2015, o 21:19

Witam,

Czy ktoś orientuje się ile mniej więcej w naszych okolicach kosztują usługi koparką? Mam w Suścu w lesie do wyrwania kilka korzeni sosny i krzaków, na koniec wyrównanie terenu. Ile za taka usługę trzeba zapłacić?
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2015, o 09:13

min70/120 zł/h , taka rozbieżność ponieważ w okolicy jest ok.15 koparko ładowarek
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2015, o 14:38

średnio trzeba liczyć 100zł za godzinę pracy wszystko zależy ile tego masz do wyrwania najlepiej zrób zdjęcie działki i wstaw to średnio będzie można coś powiedzieć
Na górę

Postautor: Olo1 » 26 kwie 2015, o 15:10

Te ceny to z kosmosu. Koleś rownał mi działke i liczył 90 zl za godzine porobił 5 h i krzyczy 700 zl pytam skad taka cena ?a on na to ze dojazd do Tarnawatki z Tomaszowa to godzina w jedna strone. A jak by ciagnał koparke koniem to by jechał 2 h i ja mam za to placić? Wydaje mi sie ze dojazd do klienta powinien byc juz w cenie pracy za godzine.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2015, o 22:00

Olo1 pisze:Te ceny to z kosmosu. Koleś rownał mi działke i liczył 90 zl za godzine porobił 5 h i krzyczy 700 zl pytam skad taka cena ?a on na to ze dojazd do Tarnawatki z Tomaszowa to godzina w jedna strone. A jak by ciagnał koparke koniem to by jechał 2 h i ja mam za to placić? Wydaje mi sie ze dojazd do klienta powinien byc juz w cenie pracy za godzine.



proponuję kupić sobie koparkę albo taczkę grabię i łopatę ludzie w dupach wam się poprzewracało za darmo byście chcieli i tylko każdy swoją branże szanuje.
Na górę

Postautor: Olo1 » 27 kwie 2015, o 00:05

Gość pisze:
Olo1 pisze:Te ceny to z kosmosu. Koleś rownał mi działke i liczył 90 zl za godzine porobił 5 h i krzyczy 700 zl pytam skad taka cena ?a on na to ze dojazd do Tarnawatki z Tomaszowa to godzina w jedna strone. A jak by ciagnał koparke koniem to by jechał 2 h i ja mam za to placić? Wydaje mi sie ze dojazd do klienta powinien byc juz w cenie pracy za godzine.



proponuję kupić sobie koparkę albo taczkę grabię i łopatę ludzie w dupach wam się poprzewracało za darmo byście chcieli i tylko każdy swoją branże szanuje.

Człeniu nie taki biznes prowadze i nie takimi maszynami operuje. W Dupach to sie poprzewracało Tomaszowskim wyjadaczom. Jakimś cudem czlowiek z Machnowa przyjechal z koparka na lawecie i slowa nie powiedzial o dojezdzie. Każdy szanuje swoje ale jak ktoś zobaczy ze masz pare zloty to chciałby rzezbić ile sie da.Ja poprostu wiem komu nastemnym razem dam biznes .
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2015, o 09:38

Troche przesada 700zł za 5 godzin wnioskuję że to minikoparka jak przyjechała na lawecie w Tomaszowie za koparko ładowarkę biorą max 95-100zł zależne od pracy a to juz sprzęt dużo większy wniosek dlaczego brałaś do pracy w Tarnawatce kogoś aż z Machnowa
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2015, o 12:43

Gość pisze:Troche przesada 700zł za 5 godzin wnioskuję że to minikoparka jak przyjechała na lawecie w Tomaszowie za koparko ładowarkę biorą max 95-100zł zależne od pracy a to juz sprzęt dużo większy wniosek dlaczego brałaś do pracy w Tarnawatce kogoś aż z Machnowa

Powiem ci dlaczago?Po pierwsze do rownania działki przyjechał koles koparka na kołach z Tomaszowa. Nie miał wiele roboty podrownac lekko działke.Miało byc 90 zl za godzine. Robił5 h wychodzi 450 wział 700 bo doliczył dojazd koparka z i do Tomaszowa.Z Machnowa wziąłem kolesia ktory kopał mi fundamenty i piwnice za 60 zl h i nie powiedział nic o dojezdzie.W trakcie rozmowy tel powiedzialem gdzie to jest i co trzeba robić, wiec wiedział ze kawałek musi dojechać.Myśle ze jak z każda usluga trzeba poszukać w paru miejscach ceny naprawde sa zróżnicowane.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2015, o 14:08

Olo1 pisze:Te ceny to z kosmosu. Koleś rownał mi działke i liczył 90 zl za godzine porobił 5 h i krzyczy 700 zl pytam skad taka cena ?a on na to ze dojazd do Tarnawatki z Tomaszowa to godzina w jedna strone. A jak by ciagnał koparke koniem to by jechał 2 h i ja mam za to placić? Wydaje mi sie ze dojazd do klienta powinien byc juz w cenie pracy za godzine.


w sumie ciesz się, że tylko dojazd doliczył, mogł jeszcze doliczyć ze 2 podatki, zużycie koparki, paliwo do niej, ubezpieczenie tejże, posiłek no i piwko dla operatora koparki, no i szczęście, że koparka się nie popsuła po drodze...
Na górę

Postautor: Olo1 » 27 kwie 2015, o 16:43

Gość pisze:
Olo1 pisze:Te ceny to z kosmosu. Koleś rownał mi działke i liczył 90 zl za godzine porobił 5 h i krzyczy 700 zl pytam skad taka cena ?a on na to ze dojazd do Tarnawatki z Tomaszowa to godzina w jedna strone. A jak by ciagnał koparke koniem to by jechał 2 h i ja mam za to placić? Wydaje mi sie ze dojazd do klienta powinien byc juz w cenie pracy za godzine.


w sumie ciesz się, że tylko dojazd doliczył, mogł jeszcze doliczyć ze 2 podatki, zużycie koparki, paliwo do niej, ubezpieczenie tejże, posiłek no i piwko dla operatora koparki, no i szczęście, że koparka się nie popsuła po drodze...

Cieszyć to ja sie moge tylko z tego ze więcej u mnie nie zarobi.
Na górę

Postautor: redwinegirl » 27 kwie 2015, o 16:54

taka usługa nie jest tania. Ja na działce ponad 7 arów miałam ponad 50 pniaków do usunięcia. Za wyrwanie, wywiezienie tego, wyrównanie zapłaciłam coś ok 2800 ( dwa lata temu). Roboty było prawie na 2 dni. Inny przedsiębiorca z LTM zażyczył sobie 3500...netto. Aaaa działka jest w Tomaszowie, a firma z koparkami spod Tomaszowa.
Na górę

Postautor: Olo1 » 28 kwie 2015, o 01:25

redwinegirl pisze:taka usługa nie jest tania. Ja na działce ponad 7 arów miałam ponad 50 pniaków do usunięcia. Za wyrwanie, wywiezienie tego, wyrównanie zapłaciłam coś ok 2800 ( dwa lata temu). Roboty było prawie na 2 dni. Inny przedsiębiorca z LTM zażyczył sobie 3500...netto. Aaaa działka jest w Tomaszowie, a firma z koparkami spod Tomaszowa.

Sam widzisz ze Tomaszowscy Kopacze licza o wiele wiecej . Bo miastowe:).Umnie nie było korzeni tylko nierowna ziemia wiec ciezko nie mial . Ale tu chodzi o to ze umawiasz sie z gosciem na cene a na koniec on ci sruu bo jeszcze 200 za dojazd.Ale co to mówić budowniczy wyceniał mi dom z planu . Cena ok dogadana kilku sprawdziłem innych . Dom prawie wybudowany a on mi mowi ze trzeba 5tyś dołozyc bo on sie przeliczył. Nie wspomne o tym ze zpierdzielił tak robote ze niepowinienem mu zaplacic ustalonej ceny to jeszcze smie mówić o wiecej. Roboty niech sie naucza pseudo fachowcy. Ale tak to jest ze co tanie to drogie.
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2015, o 18:53

a tak w ogóle to od kogo brałeś ten drogi sprzęt pytam tak ku przestrodze bo planuje niwelacje działki po budowie i poszukuję kogoś kompetentnego , możecie kogoś polecić??
Na górę

Postautor: Olo1 » 29 kwie 2015, o 20:18

Gość pisze:a tak w ogóle to od kogo brałeś ten drogi sprzęt pytam tak ku przestrodze bo planuje niwelacje działki po budowie i poszukuję kogoś kompetentnego , możecie kogoś polecić??

Mój ten droższy to byl z Józefowskiej. A tego tsnszego znalazlem tutaj na forum
Na górę

Postautor: bbb » 15 wrz 2016, o 22:30

mi gosciu oprocz ceny za robocizne za fundamenty policzyl prawie 90 godzin koparki po 80 pln.. chce 7tys pln plus dostal 12 tys za fundamenty. do reki co wy na to?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”