Ile kosztują usługi koparką?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Radekkk » 24 wrz 2016, o 10:45

Najlepiej żeby za darmo Ci zrobił te fundamenty ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2016, o 13:07

te fundamenty to z betonem na gotowo?
Co srednio takie ławy kopie sie kilka godzin , jeżeli dom z piwnica to wykop wychodzi mi w granicach 650zł przy takim srednim budynku
Na górę

Postautor: heller » 3 mar 2017, o 19:56

Każdy by chciał za darmo trzeba kupić sobie koparkę a zobaczycie czy będzie tak łatwo jak się wam zdaje😠
Na górę

Postautor: foxi » 16 mar 2017, o 21:08

zapraszam do mnie na usługę koparko ładowarką 669 317 847
Na górę

Postautor: Kopar » 27 maja 2018, o 19:57

Te ceny to z kosmosu. Koleś rownał mi działke i liczył 90 zl za godzine porobił 5 h i krzyczy 700 zl pytam skad taka cena ?a on na to ze dojazd do Tarnawatki z Tomaszowa to godzina w jedna strone. A jak by ciagnał koparke koniem to by jechał 2 h i ja mam za to placić? Wydaje mi sie ze dojazd do klienta powinien byc juz w cenie pracy za godzine.



Dojazd zawsze się liczy. Powrót już nie. A jak byś miał godzinę pracy i ktoś godzinę miał by do Ciebie jechać?
Na górę

Postautor: Fuchs210 » 19 lis 2019, o 18:30

Ja mam koparke 100zl h plus dojazd nikt ci za darmo nie bdz jezdzil....kup koparke i kop zobaczysz ile czesci kosztuja i wytrzes sie na fotelu 8h wtedy pogadamy jak jestes taki bogaty to kup sobie koparke to ci bdz szkoda zatankowac
Na górę

Postautor: Mati87 » 15 lis 2020, o 14:29

U mnie w Bełchatowie biora srednio 150zl plus dojazd czyli 1h wiecej zawsze. I nikt nie protestuje. Jak znajdzue sie taniej to gosciu w ciagu god, iny ma 2 przerwy na fajke i robote rozklada na bardzo dlugo. Tanio juz bylo teraz sprzet kosztuje a jego naprawy to juz inna sprawa...
150 zl taniej sie nie oplaca
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”