praca Ściegiennego 60

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Vuvy » 7 sie 2015, o 21:34

Nowa jest na ulicy stawisko, pracuje tam kilka osob ktore pracowaly wczesniej w tej slynnej ze sciegiennego. Kolega mowi ze warunki pracy sa bardzo dobre i pracownicy nie zmieniaja sie od poczatku, a i szef nie jest ciapaty :-D :-D :-D
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2015, o 20:27

ja na sciegiennego pracuje 4 miesiąc idzie wytrzymac ale trzeba pracowac a nie opier-lać.
Na górę

Postautor: bronek » 24 lis 2015, o 22:00

Powodzenia w zimie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 20:10

Vuvy pisze:Nowa jest na ulicy stawisko, pracuje tam kilka osob ktore pracowaly wczesniej w tej slynnej ze sciegiennego. Kolega mowi ze warunki pracy sa bardzo dobre i pracownicy nie zmieniaja sie od poczatku, a i szef nie jest ciapaty :-D :-D :-D

I centralne w zimie grzeje praca jak w bajce.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 20:22

hjg pisze:Najbardziej denerwujaca w tej robocie jest ta co przejala po Justynie papiery bleeee...

Justyna była spoko to prawda
Na górę

Postautor: glupi » 3 lip 2017, o 11:21

praca jest do do d .... ciezka , ludzie zal...chamstwo i prostaki, nie ma osoby ktorej mozna zaufac , liza dup...szefostwu. a szefowe wielkie jakze wyksztaklcone hahha maja mniej dystansu i klasy niz nie jeden wiesniak.. najgorsze ze trzymaja strone swoich ulubiencow i nie podchodza obiektywnie do wszytskeigo
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2017, o 23:13

słuchajcie a co to za firma? co tam się robi? Nie słyszałam nigdy o niej i jestem ciekawa
Na górę

Postautor: Jdid8 » 22 lut 2018, o 19:28

Ponoć coś takiego jest na Łubczu pracował ktoś jakieś opinie
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 20:44

Przeniesli na Lubcze.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”