praca Ściegiennego 60

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 mar 2015, o 13:54

Kup sobie auto za kilka tys, i zacznij jezdzić na ukraine to chyba najprostszy i raczej opłacalny biznes w okolicy i ze zbytem nie powinno być problemu paliwko papieroski woda cukierki perfumki i zawsze cos zarobisz
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2015, o 18:34

każdy już zapewne wie jaka tam jest praca, przekaże jeden drugiemu by jak najdalej od tej firmy jezeli to można nazwac firmą. ma renome i ma osłów którzy tam ryją i niech tak bedzie. niech sie ogłaszają, zachwalają i łapią następnych naiwnych, ale pamiętajcie wszystko jest do czasu. :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2015, o 10:44

Niech mi ktoś powie, że to normalne...... Zatrudniają ludzi przez Urząd Pracy. Brak chętnych, pracodawca do d.... a taki urząd wysyła do nich ludzi!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 08:11

te osoby nie sa z posredniaka normalnie podpisuja, posredniak nic o tym precedensie nie wie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 08:24

Oczywiście w naszym pięknym mieście nikt nic nie wie jak zwykle...... Pewnie nikt w urzędzie nie słyszał co tam się wyrabia, lepiej udawać głuchego i wyrabiać normę..... Urząd kieruje, mnie też próbowali tam wysłać ale udało mi się wykrecic, nie jestem na tyle głupi aby dać się wykorzystywać. W każdej plotce jest ukryta jakaś prawda, tu na forum też jest sporo wiadomości o tej firmie wiec wolałem nie ryzykować! Wolę jechać do Niemiec i tam zapier...... ale bynajmniej będę wiedział za co. Do czego to doszło aby jakis zagraniczny frajer jeździł po Polakach.... My na to pozwalamy??? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 08:47

Gość pisze:Oczywiście w naszym pięknym mieście nikt nic nie wie jak zwykle...... Pewnie nikt w urzędzie nie słyszał co tam się wyrabia, lepiej udawać głuchego i wyrabiać normę..... Urząd kieruje, mnie też próbowali tam wysłać ale udało mi się wykrecic, nie jestem na tyle głupi aby dać się wykorzystywać. W każdej plotce jest ukryta jakaś prawda, tu na forum też jest sporo wiadomości o tej firmie wiec wolałem nie ryzykować! Wolę jechać do Niemiec i tam zapier...... ale bynajmniej będę wiedział za co. Do czego to doszło aby jakis zagraniczny frajer jeździł po Polakach.... My na to pozwalamy??? :lol:

Masz problem? Zgłoś to tam gdzie trzeba.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 14:36

Sęk w tym, że było zgłoszone i nic z tym nie zrobili.....
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 19:17

Gość pisze:Sęk w tym, że było zgłoszone i nic z tym nie zrobili.....


Takich spraw nie zgłasza sie w miejscowych służbach (wiemy o co chodzi) najlepiej szczebel wyżej albo 2 jak srawa ciężka
Na górę

Postautor: dgg » 16 kwie 2015, o 09:50

Cos tu sie cicho zrobilo.Czyzby kontrol byla i maja po tylku?
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2015, o 17:11

Jakie cicho? Dalej szukają jeleni do pracy ogłoszenie znowu jest
Na górę

Postautor: 11221122 » 28 lip 2015, o 12:25

Chodzą słuchy że będą szukać ludzi. Czy coś się tam zmieniło na lepsze?
Na górę

Postautor: eefew » 28 lip 2015, o 16:23

Tam sie nic nie zmienilo.Najbardziej wkur*wiajaca jest ta "pieknosc" co zajmuje sie papierami I ma sie nie wiadomo za co ,a to jest jedna wielka porazka.Radze trzymac sie z daleka od tej pracy
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2015, o 19:44

eefew pisze:Tam sie nic nie zmienilo.Najbardziej wkur*wiajaca jest ta "pieknosc" co zajmuje sie papierami I ma sie nie wiadomo za co ,a to jest jedna wielka porazka.Radze trzymac sie z daleka od tej pracy

jEST JAKAS NOWA SORTOWNIA KOLO DWORCA. WIESZ COS O NIEJ, CZY TO CI SAMI CZY MOZE CALKIEM KTOS INNY?
Na górę

Postautor: Wikikiki » 29 lip 2015, o 01:29

Jest nowa, to nie ta sama firma. Znajoma tam pracuje i jest zadowolona. Tyle ze maja tam komplet caly czas.
Na górę

Postautor: nomi » 29 lip 2015, o 09:12

Gdzie to jest czy jest szansa się dostac
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”