praca Ściegiennego 60

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 06:55

Tam jest większość kobiet a kobiety zajmują się przede wszystkim plotami i podpuszczaniem jednej na drugą zajmijcie się robotą a nie głupotami,bo świata nie zmienicie, a jak nie będziesz Ty pracować to będzie inna.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 06:58

Tam jest większość kobiet a kobiety zajmują się przede wszystkim plotami i podpuszczaniem jednej na drugą zajmijcie się robotą a nie głupotami,bo świata nie zmienicie, a jak nie będziesz Ty pracować to będzie inna.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 10:42

tak tylko policz sobie te osoby ktore sie przewineły i ktore sie jeszcze przewina przez ta sortownie i kazda bedzie miała zle doswiadczenia moze powinno byc tak oko za oko ząb za ząb moze to cos nauczy nie lizanie dupy i tasowanie ludzi, bo inny badz inna przyjdzie...
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 11:38

Przewinęło się pewnie 200 może więcej ja przez krótki okres widziałam ok 40 może więcej. Ludzie słyszą złe opinie ale muszą się przekonać na własnej skórze. Szef to skończony idiota, niby poważna funkcja, powinien wiedzieć wszystko a ciągle latał pytać jedną tam pracującą dziewczynę i ona mu mówiła jak powinno być bo jak on sam coś wymyślił to szkoda gadać.Byłam krótko ale ten typ nie nadaje się na szefa, ludzie nie muszą go lubić ale szef musi coś sobą reprezentować a ten to skończone zero. Polak jednak da się. Wykorzystać nawet we własnym kraju...
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 13:13

dokładnie często było tak ze pani J tłumaczyla szefowi a nikt nie wiedział co mu mówiła i ile dodawała od siebie. Nie polecam pracy tam nikomu ten kto ma szacunek do siebie samego niech nie szuka tam zatrudnienia.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 13:23

Jutro zgłoszę do urzędu pracy,urzędu skarbowego i inspekcji pracy może ktoś pofatyguje się zrobić kontrolę.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 13:46

była już kontrola to ci co nie mieli umowy mieli wolne i nic to nie dało
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 13:57

Gość pisze:dokładnie często było tak ze pani J tłumaczyla szefowi a nikt nie wiedział co mu mówiła i ile dodawała od siebie. Nie polecam pracy tam nikomu ten kto ma szacunek do siebie samego niech nie szuka tam zatrudnienia.


tu akurat sie mylisz nie trudno bylo zrozumiec co ona mu tlumaczy w koncu jezyk angielski nie jest az tak trudny. tlumaczyla mu jak co postawic co gdzie powinno byc i czesto tez byla wzywana i zbierala opiernicz bo inny pracownik cos zle zrobil. Jaki szef pyta o podstawy? ludzie ktorzy tam jeszcze pracuja zasluguja na litosc bo nie maja szacunku do samych siebie a to najwazniejsze wiec daja soba pomiatac. J......a zrezygnowala bo miala tego typa dosc. ciagle nerwy i stres jaki jej fundowal, toi tak dziwn ze tak dlugo tam pracowala-to moja opinia i nie kazdy musi sie z nia zgodzic.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 13:59

Gość pisze:była już kontrola to ci co nie mieli umowy mieli wolne i nic to nie dało


to znaczy ze musieli wiedziec wczesniej ze bedzie a tak nie powinno byc
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 14:03

szacun dla J spoko babka jak dla mnie a gdyby inspekcja zrobiła niespodzianke to by bylo całkiem inaczej sa ostrzegani wczesniej tak mi sie wydaje.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2015, o 11:10

i znowu jest ogloszenie na olx
Na górę

Postautor: lfdf » 30 mar 2015, o 12:50

Na dodatek cv chcą :D śmiechu warte... tam i tak wszystkich przyjmują to na jaką cholere im czyjeś cv :)
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2015, o 15:04

po to zeby kolejne osoby robić na szaro.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2015, o 15:45

Jakby nie mieli chętnych do rob. to brali by z PUP i nie dało by się wałków kręcić .
a tak ludziska same się pchają do kołchozu a potem lament .ZAMIAST SPLUNĄĆ I NIKOMU NIE POLECAC WRĘCZ STRASZYĆ

WIĘKSZOŚĆ LUDZI WIE CO I ZA CO TAM SIĘ ROBI
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2015, o 10:57

Taka racja naiwniacy niech idą.... Ja byłem, zobaczyłem jak to coś funkcjonuje i zadbam o odpowiednią reklamę.....
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”