praca Ściegiennego 60

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: glgk » 25 mar 2015, o 16:04

Ci co od początku pracują mają teraz po 8 zł.Ale jak na taką pracę jak tam się wykonuje to jest mało.Przerwy są ,ale dłużej nie można posiedzieć nawet pół minuty,bo goni od razu do pracy.A teraz na dodatek panoszy się tam ta
"młoda" co przejęła pracę papierkową.Tam pracują tylko Ci którzy MUSZĄ (w domu krucho z kasą) Bo normalny człowiek,który tam idzie do pracy ,nie da się długo poniżać i odchodzi.A reszta leci pewnie na te szmaty które szef daje raz na jakiś czas
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2015, o 21:02

A która teraz zastępuje Panią J....
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2015, o 13:08

:lol: pani A. Prawdopodobnie obie tak samo długo pracują.
Na górę

Postautor: menzo » 26 mar 2015, o 14:02

ciekawe dlaczego Pani J została zwolniona, jak dla mnie to jest jedna wielka banda, kazdy sie boi stawiac bo lepiej jest milczec i słuchac zniewagi i obgadywanie na każdym kroku które tak potrafi zdołowac człowieka ze masakra. szczegolnie taka pani M która wruciła bo ja zwolnił a teraz sie panoszy i trzepie kieszenie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2015, o 16:09

Nikt p. J nie zwolnił o ile wiem sama się zwolniła. Czyżby nie mogła już patrzeć na to co wyrabia ciapaty? Dowiem się i na pewno opowiem :D
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2015, o 18:06

pewnie nie chciała patrzec na to co sie dzieje miała dosc
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2015, o 05:21

A może wykorzystywała swoje stanowisko i robiła przekręty :?:
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2015, o 09:03

Przekręty :lol: o ile wiem nie chciała pracować z ówcześnie panującym tam pseudoszefem, może to on robi przekręty? Sam fakt braku szacunku do ludzi stawia go w najniższej hierarchii ludzkości .
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2015, o 12:01

menzo pisze:ciekawe dlaczego Pani J została zwolniona, jak dla mnie to jest jedna wielka banda, kazdy sie boi stawiac bo lepiej jest milczec i słuchac zniewagi i obgadywanie na każdym kroku które tak potrafi zdołowac człowieka ze masakra. szczegolnie taka pani M która wruciła bo ja zwolnił a teraz sie panoszy i trzepie kieszenie.



Te zniewagi i obgadywanie to mobing. Często stosowany dziś .Pracownicy są napuszczani jeden na drugiego trudno ustalić kto zaczął i kto nakręca wszystkich. Trudno go znieść bo on ma za zadanie tak zdołować pracownika by nie wierzył że jest w stanie się przeciwstawić się złej sytuacji i pracował jak najwydajniej za jak najmniejsze pieniądze siedział jeszcze cicho i nie szukał lekarstwa na to.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2015, o 12:29

Jest coś dziwnego w tym wszystkim. Pani J pracowała tam chyba od początku i teraz się zwolniła? Pracowałam tam niedługo i z tego co zauważyłam ta pani była przez wszystkich lubiana. Zawsze była za pracownikiem a szef z innego kraju nie jeden raz próbował wcielić w życie swoje dziwne plany. Byłam tam prawie dwa tygodnie i atmosfera pomiędzy ludźmi była fajna, jedni drugim pomagali, musiało się tam sporo zmienić. Może ktoś inny jest tam szefem teraz nie wiem albo ten co był się zmienił bo wczesniej nie działo się nic takiego jak opisują teraz forumowicze, mobing i wrogość..... Cieszę się ze w porę odeszłam
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2015, o 13:14

dla mnie pani J była ok, troche opierniczała że wolno pracuje ale była spoko nawet jak po kase przyszedłem bez straszenia ciapatego inspekcjami obyło sie bez wiochy. Za to atmosfera tam to powiem tak porobiły sie grupki i raczej według mnie nie było fajnie zresztą tak jest do tej pory ze odwrucisz sie a tak cie obgadają ze du.. nie musisz myć przez tydz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2015, o 13:23

racja, praca bez perspektyw, na czarno bez ubezpieczenia bez umowy, ani jednego dnia wolnego, niektóre osoby tam pracujące są spoko ale niektóre to w wór i o mur. zero szacunku zero przyjazni, pomoc? taaa chyba zeby cie zwolnić szybciej. jest taka jedna wrociła nie dawno bo niby sam zadzwonił do niej zeby wruciła,zero ambicji zero honoru plotkara niesamowita, puusta blondyneczka do tego farbowana do końca miesiąca i uciekam z tej pseudo firmy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2015, o 14:37

Czyli te plotki to tworzą konkretne pojedyncze osoby i zawsze w kierownictwie. Udowodnijcie że tak jest , może to robią na zlecenie i oprócz wyzysku pracowników tam chodzi jeszcze o coś np dotacje na tworzenie miejsc pracy.
Na górę

Postautor: hjg » 27 mar 2015, o 18:05

Najbardziej denerwujaca w tej robocie jest ta co przejala po Justynie papiery bleeee...
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 06:51

hjg Mnie jak coś denerwuje to zbieram zabawki i idę na inne podwórko.Nie ma sensu psuć sobie nerwy. Idę tam gdzie mnie lubią ,docenia ,szanują, nie wykorzystują.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”