praca Ściegiennego 60

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: menzo » 22 mar 2015, o 17:12

ja również tam pracowałem co prawda pare dni ale to była totalna masakra do nikogo sie nie można było odezwać, a jak już to był wielki problem, i szczerze to ukrainki miały lepiej niż ja polak . Nie polecam nikomu takiej pracy.
Na górę

Postautor: wilku » 22 mar 2015, o 17:53

Ile jest tych osób które tam robiły? Ile tam jeszcze pracuje? Temat się rozkręca ciągle na niekorzyść tej "firmy". Zróbcie coś z tym! Wstyd, że Tomaszowiacy dają się tak dymać! Jeszcze na dodatek obcokrajowcowi!
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2015, o 19:40

pracuje tam około 20 osób może lepiej, atmosfera ze tragedia i jeden haczyk na nich wszystkich ze jesli sam odejdziesz a nie bedzie chciał ci wypłacic to nic mu nie zrobisz bo pracujeesz u niego bedac w pośredniaku i gdybys zgłosił to inspekcji pracy leżysz i kwiczysz ty nie on.
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2015, o 19:52

I tu się mylisz, co masz zgłaszać skoro nie masz umowy? Delikwent powinien Ci ją dać gdy przychodzisz do pracy.... W kodeksie pracy nie ma czegoś takiego jak praca bez umowy! Po to są rozmowy kwalifikacyjne aby ocenic kwalifikacje. Nie zgadzam sie z Toba właśnie to podlega zgłoszeniu do inspekcji, urząd pracy tez jako opiekun bezrobotnych powinien to sprawdzić i pomóc ! Tylko co poradzić skoro brak odważnych.
Na górę

Postautor: menzo » 22 mar 2015, o 20:15

dokładnie boją się bo gdzie pójdą do roboty.
Na górę

Postautor: menzo » 22 mar 2015, o 20:24

ale w soboty był zawsze cyrk bo arab pozwalał wziąsc po 3 rzeczy z tym ze takie podarte albo bardzo brudne bo przeciesz lepszego ci nie da. ustawiała sie kolejka i kazdy podchodził i pokazywał mu co chce zabrać, to było jak w loterii da albo nie da.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2015, o 08:43

byl juz taki jeden co z szefem zadarl tylko w innym fachu. Skonczylo sie na zawiasach. u nas nie ma zgrania wiec kazdy sam niczego nie wywalczy. Ile jeszcze lat musi minac zanim sie czegos nauczymy? Tylu bezrobotnych jakby sie zebralo to by cos ugrali ale daja sie wykorzystywac za pare groszy i rozkladaja rece ze co robic takie zycie. NIE! Zyjecie tak bo chcecie. Ja wole miec mniej kasy ale nie dam sie traktowac gorzej niz psa. KASA NIE JEST NAJWAZNIEJSZA
Na górę

Postautor: wilku » 23 mar 2015, o 17:41

Coraz ciekawej się to czyta, ciekawe czy komuś puszczą nerwy i zakończy tę farse??? A może by tak wysłać link do inspekcji pracy? Będą mieli fajna lekturę. Znajdzie się ktoś odważny????
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2015, o 08:38

Pracowałam tam dwa dni jak mi powiedzieli ze sie nie nadaje bo za wolno itd.to tylko pomyslalam ze cos jest nie halo bo wiele lat jezdzilam za granice i nigdy nikt niepowiedzial ze za wolno,no przykro mi było ale dopiero puzniej jak zaczelam z ludzmi rozmawiac na ten temat to oczy mi otworzyli ze to jest wykorzystywacz jakis zagraniczny frajer,ale mam nadzieje ze im to w tomaszowie wkoncu sie skonczy niech jedzie do swojego kraju wykorzystywac .A niby nie jest ciezko tylko segregowac ubrania .
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2015, o 08:42

Nienadaję miało byc na górze:-)
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2015, o 23:44

wymaga ale i dobrze płaci
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2015, o 09:07

Sniechu warte on lepiej traktuje urkainki niz polaków chyba dobrze płaci tym co pracuja od poczatku a ciekawe ile jest tam tych osób 2 czy 3.....
Na górę

Postautor: wilku » 25 mar 2015, o 10:56

Dobrze płaci? Śmiechu warte. Jeżeli 7 zł dla faceta, który cały dzień nosi worki ok 20- 30 kg, ładuje ciężarówki i rozladowuje to dobra płaca to ja dziękuję! Dla kobiety dniowka 9 godzin jakies 60 zł to też super stawka. Bez umowy, kilka szmat w ramach premii. Tylko stanąć w kolejce aby się tam zatrudnić...... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2015, o 11:42

Gość pisze:wymaga ale i dobrze płaci

sa 3-4 osoby ktore sa odpoczatku i dostaja tyle jak stwierdzil przedmowca a ile osob pracowalo tam za darmo bo niby kilka godzin proby czy sie nadajesz a na koniec ci powiedza ze nie i tez ci za to nawet nie zaplaca i tak kazdego dnia jest
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2015, o 13:05

Szef jaki jest to wszyscy wiedzą ,a może to "młode wilki" już rządzą tą firmą i stąd ten szum na forum?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”