wiata na samochód cena za robociznę ? podpowiedzcie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 16:32

a jakieś namiary na kogoś kto by tak zrobił taniej?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 17:24

pytanie czy w tej cenie było jeszcze wymurowanie słupów i wykończenie tej wiaty od dołu - jakaś podbitka czy jak to się nazywa? Bo to są też dodatkowe koszty, jak to też było robione to pewnie dojdziemy do podanej kwoty, jak tego nie robił to rzeczywiście drogo wychodzi.
Na górę

Postautor: jan » 18 lut 2015, o 17:27

pan H. Stepuch tel 508 030 290 fajnie solidnie robi nie drogi i ważne zero alkoholu
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2015, o 08:40

a ile biorą u nas w regionie Tomaszowskim za pokrycie dachu od metra kwadratowego tzn. położenie krokfi, położenie maty budowlanej, położenie blachodachówki, rynny podbitki i obróbka bo tak chyba to jest z całościowym zrobieniem dachu czy się mylę u nas fachowiec powiedział 35 zł. za m2 jak myślicie co do tej ceny bo nie wiem jakie sa u nas pytam i nie wiem czy ta cena jest rozsądna i uczciwa jak na ten region jak wiecie to podpowiedzcie bo mam zamiar robić dach ale jak gośc chce ze mnie zedrzeć to go nie wezmę
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2015, o 08:43

Gość pisze:a ile biorą u nas w regionie Tomaszowskim za pokrycie dachu od metra kwadratowego tzn. położenie krokfi, położenie maty budowlanej, położenie blachodachówki, rynny podbitki i obróbka bo tak chyba to jest z całościowym zrobieniem dachu czy się mylę u nas fachowiec powiedział 35 zł. za m2 jak myślicie co do tej ceny bo nie wiem jakie sa u nas pytam i nie wiem czy ta cena jest rozsądna i uczciwa jak na ten region jak wiecie to podpowiedzcie bo mam zamiar robić dach ale jak gośc chce ze mnie zedrzeć to go nie wezmę

zapomniałem dodać bez materiału sama robocizna
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2015, o 09:30

Po łebkach ale się postaram odp,

-jaki dach kopertowy ,dwu spadowy, "fikuśny" z gołębnikami? ceny za samą konstrukcje będą różne jak i fachowcy
od 2500-4000 duże upusty są jeśli ta/sama ekipa robi całość .
Ale rada zawsze pytaj się o cenę końcową +-1000zł i niech nie kręcą że się zobaczy policz na sam widok budynki orientują cię ile wziąć

-"bo tak chyba to jest z całościowym zrobieniem dachu czy się mylę u nas fachowiec powiedział 35 zł. za m2 "
jeśli 35 śpiewał to pewnie za całość tip top35*ok.180 6300 tak liczą ale i znajdzie się dobry fachman za4000 tylko trzeba pomagać


łacenie ,membrana w koszcie krycia ale rynny i obróbka niby liczona oddzielnie mb.8-15 no i sama blacha za 10-30zł/mkw.

Dlatego powtarzam pytać ,pytać po znajomych i szukać jak najtaniej. Zrobić dach to nie wydmuchanie bańki
tego się nie da zwalić CAŁY CZA MOWA O FACHOWCACH


Ja jak zmieniałem pokrycie 4lat w stecz eternit/blacha 180mkw to dałem1400zl+ moja duża pomocą
a kilku sąsiadów za podobne wym.
3600/4600 :!: :idea: :?: a jeden to jeszcze lepiej8*4zmiana blachy na blachę +16mb obróbki 9h robili 1400zł :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2015, o 20:52

Gość pisze:Witam mam pytanie fachowiec zrobił wiatę(zadaszenie)pod 1 samochód dołączona do domu na dwa słupki ma 4m szerokość 5m długość czyli 4x5 wychodzi że ma 20m2 tak czy zle liczę bez scian no i dach zrobiony położona blachodach na dach dwuspadowy wiadomo ale o co mi chodzi ja tam nie wiem jakie są ceny za robociznę ale fachowiec powiedział że należy się za zrobienie tej wiaty 2400 czy to rozsadna cena za robociznę proszę podpowiedzcie bo jak dla mnie to za dużo (dodam ze to znajomy i miał policzyc nie drogo) dlatego może ktoś robił już taka wiatę albo się orientuje mniej wiecej w cenie czy cenach proszę o pomoc dzieki z góry.


jeśli takich masz znajomych to ja współczuję ;)
Na górę

Postautor: Jaca » 25 lut 2019, o 17:43

Powiem wam tyle po tym co przeczytałem że lepszych fachowców i doradców takich jak wy wszyscy na tej stronie nie ma nawet na Facebooku.......!!!!!!!!!!!! Pierdolicie głupoty, nie macie pojęcia o budowie i materiałach A fachowcy z was jak mało kogo. Dałbym wam prosty dach do zrobienia to żaden z was by to nawet nie umiał policzyć A co dopiero zrobić. Pi drugie nie wiecie ile jest przy tym roboty i jakie są ceny drewna. A po trzecie jak wy coś biedaki i fachowcy od [***] wie czego robicie dla kogoś lub innym to płaczecie jak tu ze za mało dostaniecie lub zarobicie. Tak wiec najpierw dowiedzcie sie co ile kosztuje a później gadajcie ze ktoś was chce orżnąć....!!!!!!!! [***] zajebistych fachowców
Na górę

Postautor: Janbil » 25 lut 2019, o 20:28

To fachowiec swój materiał dał? Czy chodzi o samą robociznę? To tak apropos powyższego wywody.
Na górę

Postautor: Fachowi » 27 lut 2019, o 23:39

Stawiałem taką wiatę też dołanczaną do domu i postawienie konstrukcji to jeden dzień, drugi to nakrycie dachu blachodachówką a trzeciego dnia fachowiec za 100 zł zrobił obróbkę dachu. Materiał był mój, stolarz wykonał na wymiar wszystkie elementy i tylko poskręcałem wszystko razem. Za wyrobienie 4 słupków, belki poprzecznej oraz krokwi stolarz zaikasował 200 zł. 2400, za 3 dni roboty to śmiech, zarobki jak u lekarza. Takim tokiem taki majster zarabia z 15000 na miesiąc.
Na górę

Postautor: janon » 28 lut 2019, o 12:28

No tak, najpierw stawiasz a później pytasz ile to będzie kosztować? Skąd tyś się urwał człowieku?! Jak ja takich ludzi nie trawie!! NAUCZ SIE, NAJPIERWSZ KOSZTORYS A PÓŹNIEJ ROBOTA!:D
Na górę

Postautor: janon » 28 lut 2019, o 12:34

Po łebkach ale się postaram odp,

-jaki dach kopertowy ,dwu spadowy, "fikuśny" z gołębnikami? ceny za samą konstrukcje będą różne jak i fachowcy
od 2500-4000 duże upusty są jeśli ta/sama ekipa robi całość .
Ale rada zawsze pytaj się o cenę końcową +-1000zł i niech nie kręcą że się zobaczy policz na sam widok budynki orientują cię ile wziąć

-"bo tak chyba to jest z całościowym zrobieniem dachu czy się mylę u nas fachowiec powiedział 35 zł. za m2 "
jeśli 35 śpiewał to pewnie za całość tip top35*ok.180 6300 tak liczą ale i znajdzie się dobry fachman za4000 tylko trzeba pomagać


łacenie ,membrana w koszcie krycia ale rynny i obróbka niby liczona oddzielnie mb.8-15 no i sama blacha za 10-30zł/mkw.

Dlatego powtarzam pytać ,pytać po znajomych i szukać jak najtaniej. Zrobić dach to nie wydmuchanie bańki
tego się nie da zwalić CAŁY CZA MOWA O FACHOWCACH


Ja jak zmieniałem pokrycie 4lat w stecz eternit/blacha 180mkw to dałem1400zl+ moja duża pomocą
a kilku sąsiadów za podobne wym.
3600/4600 :!: :idea: :?: a jeden to jeszcze lepiej8*4zmiana blachy na blachę +16mb obróbki 9h robili 1400zł :shock:
WŁASNIE, ŻE SIE DA TO ZWALIĆ! I TANI I DROGI FACHOWIEC MOŻE ZWALIĆ DACH BO TO NIE JEST WCALE TAKIE PROSTE JAK CI SIE WYDAJE! JAK SIE NIE ZNASZ TO MILCZ! POPATRZYLES DZIEN JAK KTOS TO ROBI I JUZ WSYZTSKO WIESZ?! CO ZA ZNAWCA!! ZROB SAM DACH TO ZOBACZYSZ! NIE TRAWIE TAKICH LUDZI JAK TY! JESCZZE PEWNIE STOISZ NA FACHOWCEM I TLUMACZYSZ JAK MA ROBIC! JAK WIESZ LEPIEJ TO SAM SE ZROB ĆWOKU!
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2019, o 14:38

No tak, najpierw stawiasz a później pytasz ile to będzie kosztować? Skąd tyś się urwał człowieku?! Jak ja takich ludzi nie trawie!! NAUCZ SIE, NAJPIERWSZ KOSZTORYS A PÓŹNIEJ ROBOTA!:D
To jeszcze nie najgorzej. Mój sąsiad bez zgody sąsiada najpierw stawia wielkie coś na fundamentach na tzw miedzy nie pytając o zgodę i znając go nie zapyta.... taka menda!
Czekam aż skończy, chyba się zdziwi?
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2021, o 20:06

Gość pisze:
> powinno być 240 zł bez materiału
Za 240 to możesz dołki wykopać pod słupy jak się tak cenisz to rub to sam i nie oczerniaj ludzi i nie rub siary ale co robole mają robić zo darmo ok cena może zbyt przecholowana ale konstrukcja,wierzba, pokrycie dachu, obrubka, obrynowanie a o wiatruwce nie wspomnę kalenica obrupka muru pewnie jasne niech robol robi za puł darmo
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2021, o 18:15

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > powinno być 240 zł bez materiału
> Za 240 to możesz dołki wykopać pod słupy jak się tak cenisz to rub to sam i nie
> oczerniaj ludzi i nie rub siary ale co robole mają robić zo darmo ok cena może zbyt
> przecholowana ale konstrukcja,wierzba, pokrycie dachu, obrubka, obrynowanie a o
> wiatruwce nie wspomnę kalenica obrupka muru pewnie jasne niech robol robi za puł
> darmo

400-500 zł.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”