węgiel/opał gdzie najlepiej kupic ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 18:41

Gość pisze: czy nie będzie potrzeby "przewietrzenia" węgla który może być wilgotny.

W Tomaszowie polewają wodą bo się "kurzy" tona jest w stanie wchłonąć do 50l wody
Na górę

Postautor: goscuuuu » 23 paź 2014, o 22:20

Od kiedy to kamień pije wodę?? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2014, o 20:27

Gość pisze:
edolll pisze:Kupuje węgiel w iwexie na rolniczej drugi sezon nie narzekam Eko mają workowany[

Ja również kupuje w iwexie na Rolniczej i jestem zadowolony!




ja tez kupue na rolniczej w iwexie dobra cena i jakos sprzedajacy tez mily nie kantuja na wadze i nie ma prpblemu waza auto przy tobie takze jest oki polecamm
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 20:36

goscuuuu pisze:Od kiedy to kamień pije wodę?? :lol:

nie kamień tylko węgiel "kamienny" na fizyce ichemii sie nie uważało
Na górę

Postautor: adaaaa » 16 gru 2014, o 17:10

najlepszy węgiel mozna kupić w Smarttransie. Ja kupiłam już 3 raz i jestem bardzo zadwolona. Transport na cały kraj. Uczciwa firma. A jeśli wcześniej zamówicie to załapiecie się na promocję. Ja zawsze zamawiam wcześniej. Zawsze mi dowiozą na czas. Fajnie się pali i co najlepsze długo się pali

kontakt 534-750-000
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2014, o 00:10

ja odradzam sawickiego ze sciegiennego.kupilem tone tego drozszego wegla jesienia a rano wyciagam tyle brył i popiolu ile wegla wczesniej wrzucilem do palenia.Żaru ocziwiscie tez to nie trzyma
nie wiem jak takie cos mozna sprzedawac ludziom.
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2014, o 08:30

adaaaa pisze:najlepszy węgiel mozna kupić w Smarttransie. Ja kupiłam już 3 raz i jestem bardzo zadwolona. Transport na cały kraj. Uczciwa firma. A jeśli wcześniej zamówicie to załapiecie się na promocję. Ja zawsze zamawiam wcześniej. Zawsze mi dowiozą na czas. Fajnie się pali i co najlepsze długo się pali

kontakt 534-750-000

ile kosztuje transport do TL?
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2014, o 08:51

adaaaa pisze:najlepszy węgiel mozna kupić w Smarttransie. Ja kupiłam już 3 raz i jestem bardzo zadwolona. Transport na cały kraj. Uczciwa firma. A jeśli wcześniej zamówicie to załapiecie się na promocję. Ja zawsze zamawiam wcześniej. Zawsze mi dowiozą na czas. Fajnie się pali i co najlepsze długo się pali

kontakt 534-750-000


Mamo chwalą nas,a kto ja was-a wy mnie!
Na górę

Postautor: Kolons » 8 cze 2016, o 12:01

poradnik jak tanio kupic opał http://www.pomyslnadom.pl/ogrzewanie/ja ... 32922.html dzięki takim informacją można zaoszczędzić parę złoty.
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2016, o 18:45

Gość pisze:
adaaaa pisze:najlepszy węgiel mozna kupić w Smarttransie. Ja kupiłam już 3 raz i jestem bardzo zadwolona. Transport na cały kraj. Uczciwa firma. A jeśli wcześniej zamówicie to załapiecie się na promocję. Ja zawsze zamawiam wcześniej. Zawsze mi dowiozą na czas. Fajnie się pali i co najlepsze długo się pali

kontakt 534-750-000


Mamo chwalą nas,a kto ja was-a wy mnie!

jeżeli ja bym kupował to tylko na Rolniczej -bardzo dobry !
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2016, o 17:13

Po cholere wam w to wchodzić. Kupować ze składów sląskich. Dowiozą do domu firmami kurierskimi, Cena nawet wyjdzie niżej niż ten co nazywają tu weglem. Kupuję od paru dobrych lat w workach albo w BIGach. Jak ma być tona to jest tona, czysty, bez miału. A, że mam Viadrusa (czeski żeliwniak) to węgiel do niego muszę mieć kaloryczny, bo tego wymaga konstrukcja pieca. I taki jest. Nie podaję adresu, bo byłaby to reklama. Jest kupa składów węglowych na śląsku, poczytać komentarze. I w to wchodzić.
Na górę

Postautor: gosia37 » 22 sie 2016, o 16:41

a my z mężem 3 lata temu zaopatrywaliśmy się w węgiel w Krasnobrodzie sąsiad nam polecił i już 3 rok z rzędu kupujemy tam po 4 tony , cena dużo niższa niż w tomaszowie i przywoża bez problemu i za darmo , na borkach prawie nasza cała ulica tam zamawia , ale najelepiej to odwiedzić kilka składów i porównać
Na górę

Postautor: mpire24 » 23 lis 2017, o 17:15

Jeśli szukalibyście niedrogiego, dobrego ekogroszku, to zamówić możecie go przez internet. Jednym ze sklepów internetowych, zajmującym się jego sprzedażą jest https://kuppanwyngiel.eu/ (jest workowany, a na stronie internetowej widnieją jego parametry).
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2017, o 07:30

Jeśli szukalibyście niedrogiego, dobrego ekogroszku, to zamówić możecie go przez internet. Jednym ze sklepów internetowych, zajmującym się jego sprzedażą jest https://kuppanwyngiel.eu/ (jest workowany, a na stronie internetowej widnieją jego parametry).
Na ul.Rolnicza 6 węgiel ze Śląska polecam sam kupowałem jest dobry.
Na górę

Postautor: molek » 2 gru 2017, o 16:13

Zobacz sobie w tym serwisie Giełda kotłów , mają ogłoszenia z całego kraju odnośnie opału i producentów kotłów, kominków https://www.gieldakotlow.pl/
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”