Skrzyżowanie Kościuszki-Żwirki i Wigury

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 04:42

Chłopiec z mieściny próbuje odgrywać inteligenta. Na przytoczony przepis z Kodeksu drogowego wyskakuje ze stodołą. Pewnie kiedyś toczył dyskusje za stodołą po wiejskiej zabawie i tylko tak dyskusja mu się kojarzy.

Widzisz umysłowe dziecko, powinieneś przytoczyć jakiś inny przepis lub powołać się na jakąś interpretację prawną. Zamiast tego wyskoczyłeś z prymitywnym tekstem będąc przekonany , że jesteś dowcipny i nie wyszło.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 05:55

Typowe dla tego forum. Brak argumentów to osobiste wycieczki. Aby sie poczuć lepiej
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 08:06

Jeden instruktor nauki jazdy a drugi ciągle nie wie jak ma jechać? Może po prostu trochę uprzejmości na tym rondzie wystarczy!
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 08:52

No widzisz. I po co się było upierać , że trzeba z lewej przepuszczać. Nie z lewej , nie z prawej tylko z uprzejmości a jak jej brak to kto pierwszy ten lepszy. I po co było do tego stodołę mieszać
Na górę

Postautor: Edek33 » 21 paź 2017, o 08:55

No widzisz. I po co się było upierać , że trzeba z lewej przepuszczać. Nie z lewej , nie z prawej tylko z uprzejmości a jak jej brak to kto pierwszy ten lepszy. I po co było do tego stodołę mieszać
Ktoś cię w końcu uświadomił, też się cieszę!
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 09:04

No widzisz. I po co się było upierać , że trzeba z lewej przepuszczać. Nie z lewej , nie z prawej tylko z uprzejmości a jak jej brak to kto pierwszy ten lepszy. I po co było do tego stodołę mieszać
Ktoś cię w końcu uświadomił, też się cieszę!

Wierzę. Pewnie skaczesz z radości za tą twoją stodołą :lol: Tylko już zapomniałeś jak się upierałeś że trzeba z lewej strony przepuszczać a kto tego nie wie jest śpiącą królewną i prawo jazdy ma 2 dni.To tak dla przypomnienia bo jak zwykle twoje posty nie stanowią jakieś logicznej ciągłości. Skupiasz się tylko na tym żeby komuś dowalić :P
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 09:06

No widzisz. I po co się było upierać , że trzeba z lewej przepuszczać. Nie z lewej , nie z prawej tylko z uprzejmości a jak jej brak to kto pierwszy ten lepszy. I po co było do tego stodołę mieszać
Ktoś cię w końcu uświadomił, też się cieszę!
Taa...słynna tomaszowska uprzejmość :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 09:11



Ktoś cię w końcu uświadomił, też się cieszę!
Taa...słynna tomaszowska uprzejmość :lol:
najlepiej ja widac na tym forum. nie widziałem żeby ktoś komus przyznał rację chociaż sam już wie, że się myli :P
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 09:40

No weż sie nie smuć :panzielony: bywa róznie.Mnie nie zależy na oklaskach :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 09:44

Przyznanie racji to nie przyznanie się do porażki. Także czasami wyluzuj i zamiast robić osobiste wycieczki po prostu przyznaj się do błędu. Bo na argument wynikający z przepisów kodeksu drogowego wyskoczyć z jakąś stodołą :roll: Zaniża to i tak niski poziom tego forum
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 10:50

Ludzie szkoda nerwów i czasu! Idźcie zgrabiać liście póki ciepło, bo potem trzeba będzie się namarznąć, żeby posprzątać!
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 10:59

... co z tego,że są przepisy jak byłem świadkiem takiej sytuacji : zjazd ze świateł przy cpn na obwodnicę sikorskiego .obok media expert L zawraca na podwójnej ciągłej w stronę Łaszczowieckiej a obok siedzi instruktor. I powiedzcie mi jak ten młody zachowa się potem na takim małym rondku :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2017, o 12:16

Przyznanie racji to nie przyznanie się do porażki. Także czasami wyluzuj i zamiast robić osobiste wycieczki po prostu przyznaj się do błędu. Bo na argument wynikający z przepisów kodeksu drogowego wyskoczyć z jakąś stodołą :roll: Zaniża to i tak niski poziom tego forum
Ot i mądrego miło posłuchać :panzielony: ale nie jestem pewien poprawy tj.wzrostu poziomu forum :roll: bo zawiść i złośliwość ludzka nie zna granic.BRak argumentow od zawsze skutkuje eskalacją i przemocą słowną.Bywa tak,że już sedno sprawy nie jest waźne a liczy sie "pojedynek".Czasem w słońcu - jest wtedy atrakcyjny :?: dla wszystkich !
Albo przebrzydłe taplanie sie w szambie,gdzie bryzga wkoło i lepiej nie podchodzić.

Nie jest dobrze od lat.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2017, o 13:05

Można zainstalować lustra?
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2018, o 21:13

Nadal nie jest dobrze :roll:
Dzisiaj znowu ktoś komuś wjechał i oba samochody do solidnego klepania.

Jak już nic nie można zrobić :idea: to chociaż poustawiać info o czestych wypadkach,To chyba niewiele kosztuje.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”