Skrzyżowanie Kościuszki-Żwirki i Wigury

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 14:11

No niestety rondo im. PJK jak sama nazwa wskazuje MUSI sprawiać trudności...
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 16:28



Ale nie spotkał się Pan z rondem najazdowym w ciągu tych 30 lat? Czy ta paranoja jest tylko w Tomaszowie? Bo mam wrażenie , że wystarczyło by tam zrobić kwietnik po środku i wszyscy by już wiedzieli jak się zachować
Te doradzca, doradź jeszcze jak ma się twoim zdaniem zmieścić ciężarówka lub autobus na tym rondzie gdy postawisz na środku kwietnik? GENIUSZ SAM W SOBIE.
jeżeli ma się kłopot z czytaniem ze zrozumieniem nie powinno sie wypowiadać na forum :P naprawdę nie trzeba byc geniuszem żeby zrouzmieć, że nie chodziło o postawienie kwietnika tylko o to, że tomaszowianie są przywyczajeni do tego , że mu si być coś na środku ronda i wtedy nie maja kłopotów jak na rynku
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 16:55

:roll: to może zrobić błyszczące kółko.Nocą podświetlane.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 17:06

Zdjąć znaki ustąp pierwszeństwo przejazdu z każdej strony i wtedy będzie zasada prawej ręki. I dopiero się zacznie. Która to prawa ręka :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 19:50

I tak to być może.Dlatego jedyne od lat postulowane rozwiazanie.Pulsar STOP ale jak widać musi dużo czasu upłynąć aby to zrealizować i ostatecznie załatwić tę sprawę.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 20:19

zamknąć to skrzyżowanie i jeździć przez parcele do centrum
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 21:01

Warszawiacy w drodze nie patrzą,jadą na wprost i szybko 🚀
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 21:46



Te doradzca, doradź jeszcze jak ma się twoim zdaniem zmieścić ciężarówka lub autobus na tym rondzie gdy postawisz na środku kwietnik? GENIUSZ SAM W SOBIE.
jeżeli ma się kłopot z czytaniem ze zrozumieniem nie powinno sie wypowiadać na forum :P naprawdę nie trzeba byc geniuszem żeby zrouzmieć, że nie chodziło o postawienie kwietnika tylko o to, że tomaszowianie są przywyczajeni do tego , że mu si być coś na środku ronda i wtedy nie maja kłopotów jak na rynku
Najpierw piszesz bzdury a potem głupio się tłumaczysz .Zastanów się zanim napiszesz .
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 09:00

Nie dziwcie się że ludzie mają problem z tym rondem,to wszystko dlatego że tutejsi kierowcy nigdy nie mieli z takowym do czynienia (tak małym) tylko co niektórzy co jeżdżą na co dzień długie trasy.

Tyle w Temacie mini rond:

https://www.youtube.com/watch?v=IKGPeBRGcQQ
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 09:29

Wniosek:
Jak nie można zmienić ludzi trzeba zmienić rondo na coś lepszego.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 20:26



jeżeli ma się kłopot z czytaniem ze zrozumieniem nie powinno sie wypowiadać na forum :P naprawdę nie trzeba byc geniuszem żeby zrouzmieć, że nie chodziło o postawienie kwietnika tylko o to, że tomaszowianie są przywyczajeni do tego , że mu si być coś na środku ronda i wtedy nie maja kłopotów jak na rynku
Najpierw piszesz bzdury a potem głupio się tłumaczysz .Zastanów się zanim napiszesz .
ja prdlę . hipotetyczny kwietnik miał byc dla tych co rozumieją tylko ronda z rynku. nikt go nie chciał stawiać. w realu niedowartościowany jakiś jesteś?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 22:40

ja tam zawsze, z której strony nie jade, wjeżdżam na pewniaka i wszyscy zawsze mi ustępują. Każdy jest czujny na tym rondzie i chyba taki był zamysł
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 07:23

ja tam zawsze, z której strony nie jade, wjeżdżam na pewniaka i wszyscy zawsze mi ustępują. Każdy jest czujny na tym rondzie i chyba taki był zamysł
Juz nie jeden taki pewniak mial wizyte u blacharza badź na złomowisku
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 08:29

ja tam zawsze, z której strony nie jade, wjeżdżam na pewniaka i wszyscy zawsze mi ustępują. Każdy jest czujny na tym rondzie i chyba taki był zamysł
Ot i wszystko. Jakby nie było takich durniów to nie było by tego problemu i tematu.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 09:16

To jest prawda. Na tym 'rondzie' często stoja 4 samochody, po 1 z każdej strony, a kierowcy patrzą jeden na drugiego i nie wiedzą kto ma pierwszeństwo. Jakieś takie 'zabawkowe' to rondo
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”