co zabrac ze sobą do szpitala?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc2008 » 17 cze 2014, o 20:46

kochane możecie mi napisać co warto ze sobą zabrać do szpitala w Tomaszowie? wyprawkę dla dziecka mam tylko dla siebie nie wiem co będzie mi potrzebne... takie rzeczy jak ręcznik, szczoteczka,pasta do zębów, podpaski koszula do karmienia- to wiem. słyszałam że wodę też trzeba mieć swoją. doradzicie coś jeszcze? z góry dziękuję za podpowiedzi.
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2014, o 20:55

Łoj, kobito...pirwszy raz, to nieobyto :panzielony: Najlepiej weź ze sobą chłopa z kasą i maszynkę do golenia. Resztę samiec załatwi, bo to z góry nie wiadomo, co doktorom się zakce. I przyj, kochana, przyj... :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2014, o 21:15

to co zabierasz zazwyczaj idąc do szpitala w innej miejscowości :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2014, o 21:32

Gość pisze:Łoj, kobito...pirwszy raz, to nieobyto :panzielony: Najlepiej weź ze sobą chłopa z kasą i maszynkę do golenia. Resztę samiec załatwi, bo to z góry nie wiadomo, co doktorom się zakce. I przyj, kochana, przyj... :wink:

Bałwan. Ona szuka porady w ważnej dla siebie sprawie.
Na górę

Postautor: gosc2008 » 17 cze 2014, o 22:03

Gość pisze:to co zabierasz zazwyczaj idąc do szpitala w innej miejscowości :roll:


tak, tylko ja nigdy nie bylam w szpitalu... a pierwsze dziecko urodziłam w Anglii i spędzilam tam niecałą dobę
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2014, o 22:10

szklanka, ściereczka i sól z pieprzem - bo jedzonko mdłe :) powodzenia i zdrówka :) resztę doniosą ci z domu systematycznie :) - maszynek do golenia już teraz nie trzeba :)
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2014, o 22:33

Ręcznik, ręcznik papierowy, majtki jednorazowe kilka szt. , podpaski, koszula na zmianę, możesz kupić sobie biustonosz do karmienia jeśli nie masz, wkładki laktacyjne, sztućce i kubek, oczywiście coś do picia. Resztę ci dokupią na bieżąco.
Na górę

Postautor: gosc2008 » 18 cze 2014, o 13:29

ślicznie dziewczyny dziękuję :) Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2014, o 16:45

Gość pisze:Ręcznik, ręcznik papierowy, majtki jednorazowe kilka szt. , podpaski, koszula na zmianę, możesz kupić sobie biustonosz do karmienia jeśli nie masz, wkładki laktacyjne, sztućce i kubek, oczywiście coś do picia. Resztę ci dokupią na bieżąco.


polecam jeszcze podkłady higieniczne - położyć na prześcieradło. Przyda się też paracetamol ;)
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2014, o 17:33

Bałwan to ten, kto załadowuje całą ciężarówkę towaru na porodówkę :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2014, o 18:53

Tabletki przeciwbólowe na pewno się przydadzą
Na górę

Postautor: gosc2008 » 18 cze 2014, o 20:21

Gość pisze:
Gość pisze:Ręcznik, ręcznik papierowy, majtki jednorazowe kilka szt. , podpaski, koszula na zmianę, możesz kupić sobie biustonosz do karmienia jeśli nie masz, wkładki laktacyjne, sztućce i kubek, oczywiście coś do picia. Resztę ci dokupią na bieżąco.


polecam jeszcze podkłady higieniczne - położyć na prześcieradło. Przyda się też paracetamol ;)


dziękuję :)
Na górę

Postautor: gosc2008 » 18 cze 2014, o 20:22

Gość pisze:Tabletki przeciwbólowe na pewno się przydadzą


dziękuję :)
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2014, o 08:17

kopertę
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2014, o 11:43

na innych oddziałach nawet swoj papier toaletowy trzeba miec
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”