Badanie usg piersi

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Zupiol » 26 mar 2014, o 23:27

Czy ktoś wie u jakiego lekarza ginekologa na wizycie można liczyć na badanie USG piersi? Może być oczywiście na wizycie prywatnej,bo na nfz pewnie długo się czeka. Interesuje mnie jaki lekarz, kiedy i gdzie przyjmuje i ile kosztuje taka wizyta z tym badaniem. Wcześniej chodziłam do lekarza w innym mieście i nie orientuję się w Tomaszowie,więc będę wdzięczna za pomoc:)
Na górę

Postautor: goskaaa » 27 mar 2014, o 12:38

Hej.

Z tego co wiem, ginekolog w Tomaszowie, który wykonuje USG piersi jest dr Hawryło.
Na górę

Postautor: zupiol » 15 kwie 2014, o 22:07

goskaaa pisze:Hej.

Z tego co wiem, ginekolog w Tomaszowie, który wykonuje USG piersi jest dr Hawryło.


Dziękuję za odpowiedź. a może jakiś inny lekarz? bo o tym dr Hawryło piszą, że ma niekomfortowo ustawiony fotel ;p

A jaki jest dr Tur?
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 07:48

na usg piersi tylko do dr. Śmiecha - byłam mogę naprawdę polecić i nie wygodny fotel jest tu istotny a trafna diagnoza u mnie u specjalisty się potwierdziła..
Na górę

Postautor: zupiol » 16 kwie 2014, o 09:45

Gość pisze:na usg piersi tylko do dr. Śmiecha - byłam mogę naprawdę polecić i nie wygodny fotel jest tu istotny a trafna diagnoza u mnie u specjalisty się potwierdziła..


pomyślę nad tym panem, bo to chyba jest tylko radiolog, a ja chciałabym za jednym podejściem załatwić wizytę u ginekologa i to badanie usg.
A czy możesz mi napisać jakis nr kontaktowy do tego dr Śmiecha? bo udało mi się tylko znaleźć,że przyjmuje na Sienkiewicza 1.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2014, o 10:36

Można wziąć skierowanie od dr Korony-przyjmuje w przychodni rodzinnej. Tam też robią usg.Czeka się tydzień-dwa.
Na górę

Postautor: kaka » 23 wrz 2017, o 22:12

witam.Czy dr wiesław Smiech wykonuje jeszcze usg piersi w tomaszowie lub i gdzie przyjmuje na jakiej ulicy??Prosze rowzniez o nr tel.Dziekuje
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”