sklep ze zdrową żywnością

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 sie 2013, o 22:13

Witam. Orientuje się ktoś czy w Tomaszowie jest sklep ze zdrową żywnością? Tak szukam nietypowych produktów jak tofu, tahini, cieciorkę czy nawet głupiego bulionu warzywny lub produktów sojowych, a niestety w pobliskich sklepach jak pytam to rozdziawiają tylko sprzedawcy usta ;). Nie ukrywam, że będę bardzo wdzięczna za pomoc w urozmaiceniu diety ;).

Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2013, o 07:29

czy to oznacza że reszta jest niezdrowa?
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2013, o 09:07

Gość pisze:czy to oznacza że reszta jest niezdrowa?

zdrowa żywność znaczy eko-logiczna :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2013, o 08:51

Gość pisze:
Gość pisze:czy to oznacza że reszta jest niezdrowa?

zdrowa żywność znaczy eko-logiczna :panzielony:

Modyfikowana genetycznie ale zdrowa :D Teraz nie ma zdrowej żywności wszystko zawiera jakieś konserwanty albo jest modyfikowane genetycznie.
Na górę

Postautor: KOLO » 4 wrz 2013, o 13:58

Odwiedż Zielarnię na Lwowskiej przed bankiem PKO SA.Cieciorkę możesz też kupić w Intermarche na Rolniczej.
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2013, o 18:24

ostatnio niemiecki "sanepid" badal zywnosc tzw. eko -okazalo sie ze ma wiecej konserwantow jak zywnosc produkowana "normalnie". dzisiaj nawet eko bez pestycydow nie wyrosnie. jak chcesz miec prawdziwe mozliwe eko dla siebie to hoduj sam kurki i sadz we wlasnym ogrodku pomidorki itp. zreszta u was to jest jeszcze i tak zdrowa zywnosc- biedny region i rolnictwo tez jeszcze rozne wiec nie macie na co narzekac.
zawszew cos mozna od producenta bezposrednio kupic , gorzej w duzym miescie.
Na górę

Postautor: klara » 8 cze 2016, o 10:42

Coraz więcej jest takich sklepów ze zdrową żywnością. Widać jest zapotrzebowanie.
Na górę

Postautor: muppet » 13 cze 2016, o 12:12

niezgoda pisze:Pewnie, że w sieci najtaniej. W sumie nigdy nie zamawiałam tam żywności...


A ja tak i wiem, że jest to bardzo bezpieczne. I jeszcze nigdy nie musiałam niczego odsyłać.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 18 sty 2017, o 22:46

Jak mnie wku...... takie reklamy!
Na górę

Postautor: muppet » 8 lut 2017, o 11:11

Ja muszę się wybrać na biobazar. A to co mnie cieszy to fakt, że w wielu marketach jest sporo zdrowej żywności.
Na górę

Postautor: kartlan » 9 lut 2017, o 14:58

taki sklep to super rzecz
Na górę

Postautor: atah » 23 lut 2017, o 23:34

Na pewno warto zaopatrzyć się w miętę. Jest ona nie tylko zdrowa, ale również można ją wykorzystać na wiele sposobów. Tutaj http://greenwitch.pl/mieta1/ sobie zerknijcie i przeczytajcie artykuł na temat wykorzystania tego zioła.
Na górę

Postautor: Hipolita » 18 sie 2017, o 16:39

Jeżeli w grę wchodzą też sklepy online to podrzucam Wam namiary na ten http://ekoaleja.eu/content/4-o-nas. W zasadzie wszystko idzie u nich kupić. Produkty mają świeże, dobre i przede wszystkim zdrowe.
Na górę

Postautor: anka27 » 18 sie 2017, o 22:13

W tym sklepie http://marketbio.pl/category/nasiona-ch ... szpanskiej są dostępne nasiona chia w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie ma co przepłacać w stacjonarnych sklepach. Tutaj mają opakowania o różnej gramaturze. Poza tym są tam również inne zdrowe produkty.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2017, o 15:04

Miejscowy zieleniak -czasem jest pare art.o nazwie zdrowe.czasem.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”