wylewanie jajka - Długi Kąt

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 09:49

Mam prośbę
Czy orientuje się ktoś czy w Długim Kącie kobieta wylewa jeszcze jajka? Czy ona jeszcze żyje?
P.S. Durne odpowiedzi proszę sobie darować
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 09:51

szkoda,że nie durne pytania.
PS w Zamościu Matka Boska mruga.Podobno bardzo skutecznie
....a potem dziwicie się,że Polska Wschodnia jest przedmiotem drwin :?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 10:18

Gość pisze:szkoda,że nie durne pytania.
PS w Zamościu Matka Boska mruga.Podobno bardzo skutecznie
....a potem dziwicie się,że Polska Wschodnia jest przedmiotem drwin :?


Wiara tak , ale wiara w Boga a nie w jajka wylewane. A że wiara w Boga jest często przedmiotem złośliwych drwin ze strony bezbożnej gawiedzi uważającej się za ultra nowoczesną ( że aż zdziczałą) to już inna sprawa .
Na górę

Postautor: jajka » 21 lip 2013, o 10:46

Żyje i wylewa.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 10:48

Gość pisze:
Gość pisze:szkoda,że nie durne pytania.
PS w Zamościu Matka Boska mruga.Podobno bardzo skutecznie
....a potem dziwicie się,że Polska Wschodnia jest przedmiotem drwin :?


Wiara tak , ale wiara w Boga a nie w jajka wylewane. A że wiara w Boga jest często przedmiotem złośliwych drwin ze strony bezbożnej gawiedzi uważającej się za ultra nowoczesną ( że aż zdziczałą) to już inna sprawa .



a skąd ty moher posiadłeś absolutną prawdę ? : że istnieje bóg , że jajka to zabobon , że wróżka dla głupich , że religia majów to herezja , że światowid to kawał drewna ? Powiedz tu wszystkim kto cię oświecił ? Czy walnął cię piorun i nabyłeś nieskończonej wiedzy , czy może głosy w głowie odpowiadają na każde pytanie , czy wreszcie może klecha z ambony wtłoczył ci wiedzę oi prawdę o wszechświecie . Może wybierzemy cię mędrcem świata i oddamy się pod twoją obronę i opiekę oraz zarządzanie . fucking moher
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 10:51

wylewanie jaja pomaga i nic nie mowcie
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 11:03

Gość pisze:wylewanie jaja pomaga i nic nie mowcie

zabobony

a sikanie ładuje baterie w telefonie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 11:59

Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 16:40

Śmiejcie się,śmiejcie,a racji nie macie.Ta pani wylewa jajka i mojemu dziecku bardzo pomogła.Stary sposób,dziwny ,ale skuteczny.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 16:43

Nie sluchaj glupot ,bo tonacy brzytwy sie chwyta.Sama wiem ,ze pomagA.Jesli ci moge podpowiedziec to duzo blizej jest osoba ,ktora przelewa jajko , a nawet wosk jesli zajdzie taka potrzeba, bo nie zawsze wylewanie jajka pomaga-jest za slabe.Mowie to z wlasnego doswiadczenia Jesli sie zdecydujesz to sie odezwij ,jakos dam namiar
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 16:45

Gość pisze:Śmiejcie się,śmiejcie,a racji nie macie.Ta pani wylewa jajka i mojemu dziecku bardzo pomogła.Stary sposób,dziwny ,ale skuteczny.

tak a w dorosłym życiu dziecko czeka egzorcysta
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 16:56

Czy ty sobie zdajesz sprawe z tego co piszesz? U dziecka kazdy przestrach moze przerodzic sie w powazna nerwice W/g ciebie to najlepiej od razu do psychiatry i na leki.Wiedz ,ze kiedys tez byly rozne choroby i ludzie jakos sobie radzili i napewno byli madrzejsi od ciebie.Znam przypadki ,ze ludzie jezdzili po roznych specjalistach ,a wlasnie to glupie wylanie jajka pomoglo i to bardzo
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 17:12

Gość pisze:http://www.wnmpbilgoraj.zamojskolubaczowska.pl/index.php?id=artykul&lp=39

Miłej lektury.
Sobie wylej ...



Miłej lektury

Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego co jest na ziemi nisko ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

http://za-jezusa-glosem.bloog.pl/id,191 ... aid=610fc1

zatem miłej lektury :)

dalej wierzysz w brednie głoszone przez tych jełopów nierobów księży? :)
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 17:41

Poczytalam sobie ,bardzo mila i przyjemna lektura ale tylko wtedy gdy nie dotyczy najblizszych .Gdy masz problem z dzieckiem to oprocz modlitwy, szukasz roznych sposbow aby mu pomoc.Wiec nie pouczaj innych, co maja robic .
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 17:45

Gość pisze:
Gość pisze:http://www.wnmpbilgoraj.zamojskolubaczowska.pl/index.php?id=artykul&lp=39

Miłej lektury.
Sobie wylej ...



Miłej lektury

Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego co jest na ziemi nisko ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

http://za-jezusa-glosem.bloog.pl/id,191 ... aid=610fc1

zatem miłej lektury :)

dalej wierzysz w brednie głoszone przez tych jełopów nierobów księży? :)



każdy moher wierzy ze wszystkich sił swoich , renty , emerytury swojej , nawet jego beret wierzy . Natomiast to co zabiera klechom kasę jest złe i diabelskie . Klecha ma monopol na czary ( modlitwa np. , msza ) i wszelkie opłaty z tym związane . Ma tylko jeden problem , nie umie wyczarować kasy i do tego potrzebna armia moherów .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”