Jakie Okna Kupić??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: TimKrul » 23 gru 2016, o 14:22

Kulko pisze:Gdzie na przykład się taka promocja pojawiła? Ja jakoś na nic nie trafiłem. Poza tym nie wiem czy one dotyczą też usług montażowych, jak to zwykle robią zewnętrzne firmy prawda?



Oknoplast ma swoją promocję zimową, jeszcze do stycznia można zamawiać. https://oknoplast.com.pl/promocja/ No i faktycznie u nich nie będzie tańszego montażu, ale jak zaoszczędzisz na oknach, to i tak mocno wyjdzie na plus
Na górę

Postautor: Davidsar » 25 gru 2016, o 01:24

Czy moze mi ktos doradzic jakie okna drewniane wybrac? Myslalem o firmie Urzedowski, ale slysze bardzo rozne opinie... Czy moze ktos cos na ten temat napisac?

.
Na górę

Postautor: hamer » 16 sty 2017, o 10:49

Zdecydowanie plastikowe okna są lepsze moim zdaniem. Przy niższych kosztach są równie ciepłe a i nie wyglądają gorzej bo co za problem je odpowiednio okleić? Tylko wiadomo są okna niższej i wyższej klasy. Jak ktoś ma trochę więcej kasy to polecam jednak wyłożyć bo to jest na lata i nie ma co oszczedzać i kupować jakieś okna eko.
Na górę

Postautor: Torek » 17 sty 2017, o 14:22

hamer pisze:Zdecydowanie plastikowe okna są lepsze moim zdaniem. Przy niższych kosztach są równie ciepłe a i nie wyglądają gorzej bo co za problem je odpowiednio okleić? Tylko wiadomo są okna niższej i wyższej klasy. Jak ktoś ma trochę więcej kasy to polecam jednak wyłożyć bo to jest na lata i nie ma co oszczedzać i kupować jakieś okna eko.


To co być polecił jako dobrą opcję w oknach pcv? Najllepiej konkretny model, to bym sobie porównał ew. z innymi które już wcześniej widziałem
Na górę

Postautor: hamer » 20 sty 2017, o 16:23

nie wiem, trudno mi polecić konketne okna. Ja mam moje od czterech czy pięciu lat i chyba ich już nie ma w sprzedaży to nie będę wymyślał. Popytaj, poczytaj. Idź do salonu najlepiej, tam się ludzie troche lepiej znają niż w internecie :D
Na górę

Postautor: Altmer » 23 sty 2017, o 16:06

A jaki to był producent przynajmniej, możesz sprawdzić? Tego modelu może nie będzie ale zobaczę czy coś ciekawego nadal robią
Na górę

Postautor: Niko » 14 lut 2017, o 10:44

O nie, to takie z dojazdem okna to mnie nie interesują. W razie jakichś problemów jak będzie potrzebny serwis czy rozpatrzenie gwarancji to będę czekać na wizytę speców tygodniami. A kuzyna od montazu też nie mam. Poprzestane na firmach z okolicy jednak
Na górę

Postautor: Lanapus » 15 lut 2017, o 03:47

Czy ktos moze wie,co sie stalo z firma Albi/miescila sie na rogu ul.Grabowskiej i Matyskiewicza-teraz jest tam Darbud/,gdzie mozna ew.reklamowac czy serwisowac ich okna?
Na górę

Postautor: RudaJula » 16 lut 2017, o 12:05

fakro. zdecydowanie.
Na górę

Postautor: Altmer » 23 lut 2017, o 13:39

To był oknoplast a okna platinum evolution czy coś takiego. Poczytaj sobie może jeszcze gdzieś je znajdziesz :) Chociaż tak jak mówię to było kilka lat temu więc nie wiem czy nadal je produkują. Ale jeśli nie te, to moze coś spełniającego bardziej aktualne normy? Pięć lat to dużo czasu. Sprawdź na przykład te okna https://oknoplast.com.pl/okna/pixel/

Ogarnąłem temat ale jeszcze się zastanowię bo nie zdecydowałem do końca. Chociaż kluczowa chyba będzie wycena. Pójde do salonu, który mam jakieś parę km od siebie, potem jeszcze są dwa inne no i zrobię porównanie. Może coś z tego będzie.
Na górę

Postautor: hamer » 27 lut 2017, o 11:06

To napisz tu później albo na PW co Ci zaproponowali i jak wyszło cenowo i jaki pakiet. Oczywiście jak sie zdecydujesz. Chetnie się dowiem jak teraz ceny stoją ;)
Na górę

Postautor: Altmer » 14 mar 2017, o 14:41

Poszedłem tam ostatnio i powiedzieli mi, że rozpoczyna się promocja bez VAT. Generalnie oszczędza się ok. 20% ceny, ale tylko w jakichś knkretnych warunkach. W każdym razie trzymam się pixeli i umówiłem się na wycenę. Trochę tych okien mam więc też się boję że będzie drogo. Chociaż chyba te energooszczędne winergetic wypadają jeszcze drożej.
Na górę

Postautor: galahad » 15 mar 2017, o 15:47

Czyste i przeźroczyste.
Na górę

Postautor: zbych » 16 mar 2017, o 14:02

No one mają najlepsze parametry, więc trudno żeby nie wypadały najdrożej. Ale wydaje mi sie że warto. A dwadzieścia procent na oknie to dużo, tylko to pewnie od bazowej ceny okna. Zresztą dostaniesz wycenę to sam zobaczysz czy Ci się opłaca :)
Na górę

Postautor: hamer » 27 mar 2017, o 13:42

A jaki to w końcu będzie pakiet? Masz jakiś wybrany do wyceny?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”