Jakie Okna Kupić??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: less » 27 kwie 2016, o 15:00

czy Oknoplast będzie przedłużac swoja promocję na okna bez Vat?
Na górę

Postautor: Maniecki » 28 kwie 2016, o 09:58

Raczej trwa do 30 tylko. Nie wiem czy bylby sens to przeciagac
Na górę

Postautor: plastus » 28 kwie 2016, o 10:56

hej oknoplast wypuscił na rynek nowe system okienny o bardzo wdzięcznej nazwie Pixel. https://oknoplast.com.pl/pixel-show/
Na górę

Postautor: kartion » 28 kwie 2016, o 12:12

widze ze i tutaj wprowadzili wieksza powierzchnie szklenia, czyzby sie szykował nowy trend
Na górę

Postautor: Stag » 28 kwie 2016, o 13:57

Moim zdaniem jest to i tak lepsza tendencja niz buńczuczne lansowanie się jak to robią niektore firmy na brak ołowiu w oknach. Dla mnie wiecej swiatła w domu to faktycznie wartość dodana.
Na górę

Postautor: gucio89 » 12 maja 2016, o 14:27

czy mozna zrobic porownanie miedzy oknem pixel a oknem igloo light? interesuja mnie ci dwaj producenci czyli oknoplast i drutex
Na górę

Postautor: Moska90 » 27 maja 2016, o 09:37

Nie jest ważne to, jakie wykwintne kształty lub kolory mają okna, tylko to, jak dobrze trzymają ciepło i z jakich materiałów są wyprodukowane. Właśnie dlatego ja jestem zdecydowanie za tym, by kupować w miejscach takich jak Eko Plast Kraków, bo w tym przypadku wiemy, co kupujemy. Zostawiam Wam link do wglądu: http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna
Na górę

Postautor: mleczko » 16 cze 2016, o 17:06

wcale nie, teraz fakt wielu producentów budzi sie z palcem w nocniku przez fakt ze dalej musza gonic normy termoizolacji jakie narzuciła unia. wiec twój eko tak własnie robi. Jesli szukasz okien do domów pasywnych to najwieksi producenci beda mieli cos co odpowie twoim potrzebom. Dużo lepiej jest obserwowac to w jaki sposób marka radzi sobie w swoim segmencie nazwijmy to roboczo standard. Jesli ookna od duzych producentów takich jak oknoplast, fakro, dako, velux spełniają aktualnie (mówie tu o najbardziej standardowych oknach) normy termoizolacji na poziomie Uw=0,8-0,9 a producentów z nizszej pólki masz na poziomie Uw=1,1 - 1,0 to sam widzisz róznice.
Na górę

Postautor: arnold » 17 cze 2016, o 16:17

iglo light to tak de fakto skopiowany pomysł z wezszym słupkiem i wieksza powierzchnia szklenia. zobaczysz xze za chwile wszyscy beda miec podobny model w swojej ofercie
Na górę

Postautor: WRAZ » 21 cze 2016, o 14:38

ale to nie jest zły kierunek, sprawdź sobie co kupuja niemcy czy włosi i zobaczysz ze dla nich termoizolacja schdozi na dalszy plan. nie ma juz tak srogich zim, okresy letnie sa bardziej przystepne. teraz wiekszy nacisk połozy sie na nasłonecznienie meszkan i mikrowentylacje.
Na górę

Postautor: Rewolta » 20 lip 2016, o 11:39

plastus pisze:hej oknoplast wypuscił na rynek nowe system okienny o bardzo wdzięcznej nazwie Pixel. https://oknoplast.com.pl/pixel-show/



mam pytanie, przecieka mi woda pod parapetem, ktos wie gdzie moze byc przyczyna? Okno jest stosunkowo nowe, ale teraz po ulewach widze plamę
Na górę

Postautor: cyprian » 21 lip 2016, o 12:07

moze montaz miałeś zle wykonany
Na górę

Postautor: ignacko » 25 lip 2016, o 13:50

czasami jesli prace montażowe zostna wykonane za szybko albo w niewłaściwej kolejności to pianka ulega degradacji
Na górę

Postautor: tito » 27 lip 2016, o 14:27

Dlatego warto brac ekipe od sprawdzonego producenta. Sprawdź sobie jak funkcjonuja takie marki jak Oknoplast albo petecki i zobaczysz ogromna przepaść.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2016, o 16:27

propunuje okna z drzewa mahoniowego ,w naszym klimacie dobrze funkcjonuja , nie reaguja na zmiane tempratur ,500 zł wiecej ale spisz spokojnie
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”