Dentysta!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Patti » 20 maja 2013, o 15:37

Witam mam pytanie.Czy zna któs dobrą,sympatyczną i nie drogą denstystke w Tomaszowie jak równiez orientuje sie ile kosztuje załozenie białej plomby na jedynke i czy trzeba znieczulenie do tego?Ponieważ bardzo się boje dentysty od zawsze więc licze na szczere odpowiedzi.Z góry dziękuje
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2013, o 16:52

Dentystki to nie znam, chodzę do Pana Kurzępy, starszego lub do jego syna Adama. Jeśli chodzi o plombę na "Jedynce" to jakiś miesiąc temu płaciłem 70 zł. za mały ubytek, kiedyś jak złamała mi się JEDYNKA ( tak mniej więcej 1/4 zęba po ukosie i odsłonięty był kanał to leczenie było tak zwane kanałowe, oczywiście ze znieczuleniem 30zł. zastrzyk potem lek w kanał i za dwa dni na kolejne łatanie tego kanału. Potem wklejanie szyftu ( czy jakoś to tak się nazywa - taki wkręt żeby plomba miała się czego trzymać ) i na koniec plomba i wszystko razem ( złamany ząb i leczenie kanałowe ze znieczuleniem ) "Jedynka" wyszła 170 zł. drogo jak diabli, ale to jednak jedynka i dla tego pewnie tak cenią, a z takim złamanym zębem to wstyd chodzić. Zapłaciłem co zrobić :? Przecież nie mógłbym się tak uśmiechać :panzielony:
ps. ja też się boję dentysty, ale zawsze po wizycie u niego mówię sobie " nie było tak źle i nie ma się czego bać " ale jak za jakiś czas mam znów do dentysty iść to jednak PĘKAM :shock:
Wszyscy chyba tak mają, więc trzymaj się Patti troszkę strachu a potem ulga że to już po wszystkim. Napisz jak było,gdzie i ile zapłaciłaś .
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2013, o 18:16

Patti pisze:Witam mam pytanie.Czy zna któs dobrą,sympatyczną i nie drogą denstystke w Tomaszowie jak równiez orientuje sie ile kosztuje załozenie białej plomby na jedynke i czy trzeba znieczulenie do tego?Ponieważ bardzo się boje dentysty od zawsze więc licze na szczere odpowiedzi.Z góry dziękuje


Temat był już poruszany (temat rzeka ) poczytaj forum popytaj rodziny odpowiedzi tutaj są często "sponsorowane" ;) i pojawiają się zaskakująco szybko jak w żadnych innych wątkach
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2013, o 18:24

zaraz będzie pełno odp że Kurzępa sam zakłada te tematy no ale moi drodzy ten Pan raczej ma ciekawsze rzeczy do roboty :P i wątpię że znajduje na to czas....:)
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2013, o 19:03

Patti pisze:Witam mam pytanie.Czy zna któs dobrą,sympatyczną i nie drogą denstystke w Tomaszowie jak równiez orientuje sie ile kosztuje załozenie białej plomby na jedynke i czy trzeba znieczulenie do tego?Ponieważ bardzo się boje dentysty od zawsze więc licze na szczere odpowiedzi.Z góry dziękuje


Też się kiedyś bałem teraz chodzę do dr Pawła Burka zero stresu ma jakieś takie urządzenie do znieczuleń nic nie czuć nie wiem czy trzeba do Twojego zęba znieczulać ale ja zawsze proszę o znieczulenie i nie ma z tym problemu. Płacę zazwyczaj od 80 do 100 zależy jak duża plomba. Z dentystkami raczej Ci nie pomogę bo nie mam miłych doświadczeń. Jak się tak boisz to lepiej się poproś znieczulenie.
Na górę

Postautor: bee » 20 maja 2013, o 19:29

Zdecydowanie polecam Pana Kazimierza Burka. Doskonały fachowiec, duże doswiadczenie i przede wszystkim talent
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2013, o 19:56

bee pisze:Zdecydowanie polecam Pana Kazimierza Burka. Doskonały fachowiec, duże doswiadczenie i przede wszystkim talent



POPOERAM !!!!!!!!! nie ma sobie równych , wspaniały człowiek i doskonały fachowiec . Od 30 lat ja i moja rodzina korzystamy z jego leczenia. Pozdrawiam wszystkich korzystających z tego gabinetu.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2013, o 20:04

Gość pisze:
bee pisze:Zdecydowanie polecam Pana Kazimierza Burka. Doskonały fachowiec, duże doswiadczenie i przede wszystkim talent



POPOERAM !!!!!!!!! nie ma sobie równych , wspaniały człowiek i doskonały fachowiec . Od 30 lat ja i moja rodzina korzystamy z jego leczenia. Pozdrawiam wszystkich korzystających z tego gabinetu.

Od 30 lat..
przypomniał mi się żarcik
Syn do ojca. adwokat do adwokata. - tato doprowadziłem Twoją sprawę końca!
Ojciec.. Ty baranie dzięki tej sprawie i temu klientowi, wybudowałem dom, kupiłem dwa auta, opłaciłem Twoje studnia, a Ty po jednej rozmowie zakończyłeś sprawę! :)
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2013, o 20:17

Kawały biorą się z ....życia :D
Widać z wypowiedzi na forum kto najwięcej "kosi" w TL a niekoniecznie leczy ...
Na górę

Postautor: Ree » 20 maja 2013, o 21:18

a ja jezdze na sabaudie do pani stomatolog. jedynke moze ci zrobic z biala plomba i to na refundacje nfz tylko wtedy chyba za znieczulenie bys musiala placic jak sie boisz. ja sie boje i zawsze robie ze znieczuleniem, ale chodze do niej prywatnie pierwsza wizyta za zab 70 i to ze znieczuleniem, ale z kolejna wizyta place mniej za zab i jestem zadowolona.
Na górę

Postautor: Patti » 20 maja 2013, o 22:06

Witam i dziekuje za odpisanie na post:) Własnie słyszałam kiedys od znajomej o pani stomatolog na Sabaudi ,ale nie wiedziałam do konca czy to prawda.Mogła bym uzyskac więcej informacji ?Z góry dziękuje
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2013, o 20:49

Patti pisze:Witam i dziekuje za odpisanie na post:) Własnie słyszałam kiedys od znajomej o pani stomatolog na Sabaudi ,ale nie wiedziałam do konca czy to prawda.Mogła bym uzyskac więcej informacji ?Z góry dziękuje

606 326 428 Pani nazywa sie Wieslawa Ciaglo. Jak jedziesz z TL to na Sabaudii skrecasz na krzyzowce w prawo jej gabinet jest trzecim albo czwartm domem po lewej stronie - zreszta jest szyld. Tylko wczesniej zadzwon sie umow, wiem, ze czasami jesli boli zab przyjmuje poza rejestracja, ale o to musisz jej dopytac. pozdrawiam i ciesze sie ze moglam pomoc
Na górę

Postautor: Patti » 23 maja 2013, o 12:42

Dziękuje ślicznie :)
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2013, o 17:01

medi dent tam zawsze jest dużo pacjentów .
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2013, o 18:11

gdzie zeby wybielić ??
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”