Jaki sklep motoryzacyjny jest najtańszy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Cygan » 5 lis 2015, o 20:43

Gość pisze:
Gość pisze:A co się dzieje na Kopernika ? Czy tam już wszyscy pracują za karę ?? Pracownicy wiszą na telefonach kupienie czego kolwiek to 30 minut stania aby ktos zapytał czego chcesz .

Najlepsza obsługa z jaką się spotkałem ! Czasem wiszą na telefonach ale aby poszukac zamiennika w churtowni lub czegos tanszego ceny mają ok polecam .


Drogo jest u nich...
Na górę

Postautor: andrzgk » 26 lut 2016, o 00:31

Zajrzyj na simotti.pl
Na górę

Postautor: golka » 28 lut 2016, o 11:07

dobrze wiedziec
Na górę

Postautor: igor » 28 lut 2016, o 18:59

Ja od kilku miesięcy zamawiam na simotti. Wybór towaru jest bardzo duży, a termin dostawy szybki.Nigdy nie miałem z nimi problemu
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2016, o 19:31

Jeżeli chodzi o oleje i filtry to sklep na Zamojskiej po prawej stronie jadąc od ronda za pierwszym skrzyżowaniem, mało widoczny. Kupowałem filtr paliwa, akurat wtedy nie mieli, gdy kupiłem u bosa tomaszowskiego obok cmentarza to był droższy o 33%. Tak nas doją chwytem ,, wymiana za darmo,, :twisted:
Na górę

Postautor: Gisc » 29 lut 2016, o 06:06

Na pewno. Jeśli chodzi o części to nie na lwowskiej u Oleszczaka. Dziadostwo i zdzierstwo. Szubrawiec wciska byle co oby sprzedać.
Na górę

Postautor: Janwolka » 23 kwie 2016, o 21:48

A ja sobie z AutoWald na Rolniczej wynegocjowalem spoko warunki i dowoza mi towar do warsztatu.
Przynajmniej mozna sie tam potargowac. U Chmielewskiego az tak tanio znowu nie mialem. Zamowilem akumulator i zaplacilem 34zl wiecej. Na kopernika wpieprzalo mnie to ciagle stanie w kolejce i odwlekanie na potem.
Na górę

Postautor: zenek77 » 27 kwie 2016, o 20:40

Ja polecam zapoznać się z asortymentem simotti.Od lat u nich zamawiam i nigdy nie miałem problemu z dostawą.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2016, o 21:02

Wszyscy wiedza gdzie kupowac , kurier przywozi na drugi dzien i ceny o 50% nizsze.Sklepy tez tam kupuja, na tym tajemniczym portalu.Wymiana oleju ze wszystkim wyjdze 100 taniej tylko trzeba samemu odkrecic korek
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2016, o 13:58

Gość pisze:Robię zakupy w interauto na zamojskiej polecam chłopaki co nie przyjadę mają jakąś przyzwoitą ofertę a jak nie to pomogą znaleźć tańszy zamiennik. Naprawdę solidną firma

Z tymi zamiennikami to bym bardzo uważał, gdyż kupiłem u nich wahacze przednie do E46 rzekomo firmy Lemforder (takie przynajmniej były napisy na pudełkach, jednak same części nie miały żadnych oznaczeń wytłoczonych), mechanik wymienił wraz z tulejami (czyli jak należy), po ok 10 tys. km okazało się że rozbiły się wewnętrzne sworznie. Postanowiłem kupić w sklepie internetowym specjalizującym się w częściach tylko do tej marki, mój wybór padł na firmę Meyle (podobno porównywalna jakość, no może troszkę lepsza od ww) - po wymianie przejechane 36 tys i dalej cisza, żadnych stuków. Wniosek ... podejrzewam, że te sprzedane w w/w sklepie mogły zostać wyprodukowane w dalekiej Azji ... być może sklep nawet nie wie, że handluje towarem wątpliwej jakości, bo wielu klientów nie zachowuje dowodów zakupu, które uprawniają do ewentualnych reklamacji.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2016, o 19:34

Gość pisze:Wszyscy wiedza gdzie kupowac , kurier przywozi na drugi dzien i ceny o 50% nizsze.Sklepy tez tam kupuja, na tym tajemniczym portalu.Wymiana oleju ze wszystkim wyjdze 100 taniej tylko trzeba samemu odkrecic korek


:lol: :lol: :lol:
W rzeczy samej, sklepy tam kupuja, tyle, ze ty jako detalista masz marze dla detalistow a sklep hurtowa. Inaczej zaden sklep by u nich nie kupowal. A to czy cena jest w Tomaszowie w niektorych sklepach wyzsza niz ta oferowana przez sklepy w sieci, to bym sie sprzeczal. Wbrew pozorom na przyklad na Kopernika jest duzo drozej niz w pozostalych wlacznie ze sklepami internetowymi. Ale ludzie sie przyzwyczaili i tam laza.

Wg mnie najlepiej wypada rolnicza i jeden sklep z zamoscia.
Na górę

Postautor: Jarek » 27 lis 2016, o 20:46

U Pana Międlarza jest tanio i fachowo. Miła obsługa właściciela i pracowników. Ślepy z filtronu też tam jeździ jak nie ma na stanie i swoją marżę daje bo kiedyś się na to natkąłem
Na górę

Postautor: ELA333 » 29 lis 2016, o 08:23

Na 100 % najlepszy jest na Kopernika w Tomaszowie
Na górę

Postautor: asica » 2 mar 2017, o 21:55

Ja kupuję w Zamościu w Dakolu na Kilińskiego.Tanio i dobre części
Na górę

Postautor: znajomek » 25 maja 2017, o 10:29

ze sklepow mozna roznych korzyatac, byle marke dobra znalezc. ja przewaznie w delphie szukam odpowiednikow ale zamawiam roznie, od produc enta, allegro, zalezy gdzie taniej.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”