kasy fiskalne dla ksiezy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 12:12

Bóg sie z tobą rozliczy za takie szatańskie myśli[/quote]


Obronca uciśnionych sie znalazł A MOŻE SAM SIEDZISZ W TYM CZARNYM BAGNIE I BOISZ SIE O SWÓJ TYŁEK.[/quote]

Ty nie rozumiesz , że to : ( Bóg się z tobą rozliczy za takie szatańskie myśl ) napisał antyklecha czy udajesz , że nie rozumiesz?
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 13:21

Ja jako liberał powiem, że to nie jest normalne i sprawiedliwe. Jak wszyscy to wszyscy taki biznesmen w sukience załapałby się na kasę po 1 miesiącu. Dlaczego jej nie ma? Dlaczego? Lekarze żerują na fakcie, że ich klienci to są ludzie w potrzebie. Ktoś będzie chciał ich opodatkować jak NORMALNYCH przedsiębiorców to pozamykają gabinety i wyślą pielęgniarki aby budowały jakieś miasteczka. Albo jesteśmy równi albo nie. I nie obchodzi mnie żadna historia, wiara, kolor itd. NIE O TO TU CHODZI. Ale tym dwom grupom społecznym ktoś powinien się dobrać do duupy.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 13:35

Gość pisze:Gościu, daj sobie spokój. Z kim chcesz dyskutować, ze zwyrodnialcem, skazą na polskim narodzie? Lewackie ścierwo jest nieprzejednane w swej nienawiści do kościoła. Jak wściekły pies, tak żyje i tak zdechnie jak pies. Pies mu mordę lizał.


czy taki jezyk aby przystoi prawdziwemu polskiemu katolikowi ?

czy to aby nalezycie ubogaca w milosci do blizniego twego ?
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 13:36

kasy dla księży a gdzie są dla doktorków i innych gdzie ta sprawiedliwość jak wszyscy to wszyscy jak inni nie maja sie dorabiać to czemu oni maja zasrany Rząd Tusk i Polska całe życie szukaja i mało im to kas sie czepili bo jak może to nasze cholerne państwo tracić na biedakach najlepiej bogacze niech sie więcej wzbogacaja a biedniejsi dalej niech paturaja.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2013, o 13:51

Prędzej czy pózniej Kościoł musi doprowadzić do tego, że przeciętny Kowalski, dostanie wyciąg od proboszcza i będzie wysdzczególnione wszystko na co poszła kasa. Dziś to jest super tajne. A co do kościoła to napisałem poniżej, że tamten wątek to klębowisko zmij, które ma jeden cel ukąsić
Na górę

Postautor: 450 » 12 mar 2013, o 14:44

Zgadzam sie z Wues Kosciol jako budowla jest wymyslem klechow. Powinno byc jak na zachodzie placisz podatki i masz z glowy. te ich( co laska )kosztuje wiecej niz roczny podatek. I to jeszcze na Krzysia bez kasy fiskalnej.
Ot polska prawda. jak masz byle maly interes to placzesz i placisz a kosciol sciaga z ludzi i nie musi sie rozliczac. Jeszcze na zebry po swietach laza. tego Bog na pewno sie chcial!
Na górę

Postautor: g12 » 12 mar 2013, o 15:02

Do Wszystkich tych wielce katolickich glabow.
Jak ktos juz tutaj napisal ciekawe ilu bedzie katolikow jak im przyjdzie podatek zaplacic. Sam mieszkam na zachodzie place podatki bo jestem katolikiem ale za uslugi kosciola nie musze dodatkowo placic. Nikt mi po swietach pod domem nie lazi z obrazkami i nie zaglada potem do koperty ile dalem.
To co robia ksieza to jest ich wymysl nie Boga. Kto ustala dyspenze w posie Bog?, kto zmienia pod swoja melodie prawa Bog?
Spedzilem kilka lat przy kosciele i mam teraz troche inne zdanie. Niech Ci wielce wiezacy troche sie za ksiazki wezma to moze w tych pustych baniakach co zaswita a nie tylko kosciol to cacy.
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2013, o 06:06

kkk pisze:Ludzie to co tutaj się wypisuje to jakiś obłęd i zaściankowe myślenie jeśli kościół i księża Was tak denerwują to przestańcie tam chodzić i zmieńcie wiarę nikt Was nie zmusza żeby przyjąć księdza po kolędzie, żeby brać ślub i za niego płacić itp. Ale nieee najlepiej zacząć czepiać się kościoła i wszystko co z nim związane.
Ale to że rząd zabiera nam nasze pieniądze i tu już nie mamy wyboru, nie ma pracy i żyje się coraz gorzej, to nie widzicie. I potem dziwimy się że Polska taka biedna i zacofane to właśnie przez takie myślenie.
Na górę

Postautor: iustus » 12 wrz 2019, o 11:16

Co za bzdura jak z czasow stalinowskiej walki z Kosciolem. Nigdzie w UE nie ma podatku od tacy ani kas fisklanych w koscilach, co wiecej np w tzw laickiej Francji kazdy datek na Kosciol daje prawo do dopisu 66% jego wysokosci i to nie od podstway opodatkowania a wrecz od sumy podatku do zaplacenia.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”