salon fryzjersko-kosmetyczny jaki najlepszy ??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: bobodo » 10 sie 2012, o 20:56

jeszcze zapomniałam dodać,że Pani Ania taka zadbana a syf jak cholera w tym salonie ma...........
Na górę

Postautor: 4321 » 27 lip 2013, o 09:11

Salon Anna przy ul.Królewskiej, obok jest fryzjerka Ella :arrow:
Na górę

Postautor: Gosc125 » 28 maja 2014, o 12:42

Ostatnio znajoma robiła paznokcie i makijaż w nowym salonie "Daniela" i była bardzo zadowolona, jednak nie czesała się tam. Zależy mi żeby wszystko zrobić w jednym miejscu, czy ktoś orientuje się jak tam czeszą??Jakie są wasze opinie ?
Na górę

Postautor: gosc005 » 28 maja 2014, o 18:52

ja się czesałam w tym salonie. jestem w 100% zadowolona. fryzurki robią tam fantastyczne, naprawdę warto pójść :)
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2014, o 19:53

sama siebie chwali :lol:
Na górę

Postautor: xyxy » 29 maja 2014, o 14:02

Ja na przykład tam nie byłam. Nie rozumiem sensu tego forum skoro nie można wyrazić swojej opinii! Jeżeli mówi się dobrze to zaraz że sami siebie chwalą, a jeżeli źle to konkurencja , to gdzie klienci mają wyrazić swoją opinie??
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2014, o 14:18

xyxy pisze:Ja na przykład tam nie byłam. Nie rozumiem sensu tego forum skoro nie można wyrazić swojej opinii! Jeżeli mówi się dobrze to zaraz że sami siebie chwalą, a jeżeli źle to konkurencja , to gdzie klienci mają wyrazić swoją opinie??

w książce zyczen i zażaleń dostepnej w kazdym salonie.
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2014, o 01:59

Ja byłam robiłam paznokcie i włosy z czystym sumieniem polecam.

Ceny wg mnie mają korzystniejsze niż konkurencja, a babka potrafi doradzić co najkorzystniej wybrać żeby po ścięciu włosów na głowie była fajna fryzurka a nie kask.

Co do paznokci to zwykły lakier stamtąd trzymał mi się o wiele dłużej niż hybrydy w pseudosalonie którego nazwy nie wymienię... No i nie naciągają na kasę, jeśli coś miało kosztować np.80zł to tyle kosztuje i ceny w trakcie nie podnoszą się nagle.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 19:27

he,he sama siebie chwali!!!!TEGOnapewno ona nie napisala,ale reszte to na bank sama!
ja tez tam nie pojde,wszustko na jedno kopyto.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 19:30

taaa super,nie polecam,makijaz beznadzieja,a fryzura kask!
Na górę

Postautor: Babulec » 31 gru 2014, o 15:05

W Łodzi jest świetny salon kosmetyczny, a w zasadzie gabinet depilacji laserowej, nazywa się Laser Glamour - http://www.laserglamour.pl/index.php/laserowe-usuwanie-owlosienia-w-lodzi.html gorąco polecam wszystkim co lubią mieć zawsze gładkie nogi :)
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2014, o 16:25

A w Bytomiu niema ?
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2014, o 17:19

To nie lepiej znajomych popytać,tylko na forum dawać pole do popisu tym co lubią krytykować anonimowo.
Na górę

Postautor: salida » 3 gru 2016, o 23:50

Moje zdanie jest takie, że dobry salon kosmetyczny to taki, który posiada takie żele uv. Są trwałe i świetnie wyglądają. Uważam, że jeśli płacimy, to warto wymagać, żeby jakość była bardzo dobra.
Na górę

Postautor: nina3 » 4 gru 2016, o 00:06

Który salon kosmetyczny zaopatruje się tutaj neonail.pl? Wie ktoś może? Widzę, że mają tam naprawdę rewelacyjne żele w różnych kolorach. Wiele salonów zamiast używać kolorowego żelu uv zakłada przezroczyste tipsy i maluje zwykłym lakierem. Dla mnie to jest bez sensu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”