układanie płytek

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: t445 » 23 paź 2011, o 17:24

mam pytanie. jaka jest w tomaszowie cena za układanie płytek?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2011, o 19:28

Od 25 do 35 zł zależy czy na ścianie lub podłodze
Na górę

Postautor: t445 » 23 paź 2011, o 19:34

dzięki za odpowiedź :)
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2011, o 23:17

Gość pisze:Od 25 do 35 zł zależy czy na ścianie lub podłodze


- bzdura na resorach , cena za układanie glazury , terakoty , gresu czy małych płyteczek 10 x 10 zaczyna się od 35 zł. a kończy na 90 zł. za m. kw. ( 25 za metr to brano 12 lat temu)

35 - 90 - te ceny oczywiście nie dotyczą pijaków i pseudo fachowców - ci akurat zrobią za półdarmo
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2011, o 00:30

Gość pisze:
Gość pisze:Od 25 do 35 zł zależy czy na ścianie lub podłodze


- bzdura na resorach , cena za układanie glazury , terakoty , gresu czy małych płyteczek 10 x 10 zaczyna się od 35 zł. a kończy na 90 zł. za m. kw. ( 25 za metr to brano 12 lat temu)

35 - 90 - te ceny oczywiście nie dotyczą pijaków i pseudo fachowców - ci akurat zrobią za półdarmo


w głuwkach sie przewraca układaczom płytek 90zł za m.kw. dziennie 3 m za 270 zł. to duża przesada ,a i tak większośc z nich to pijaczki to po co przepłacać ?
W Tomaszowie ceny są wysokie bo jest duzo lewej kasy z granicy ze swojego przykładu wiem ze w Zamościu jest taniej.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2011, o 07:41

Uważajcie na oszustów, mi ostatnio fachowiec płytki układał, to sobie za koły z metra liczył, tak więc jak mial 10 m2 płytek, to policzył mi 20 m2 bo cokoły docinał. l''3##dmm##@@ pii@@@
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2011, o 07:58

Gość pisze:
Gość pisze:Od 25 do 35 zł zależy czy na ścianie lub podłodze


- bzdura na resorach , cena za układanie glazury , terakoty , gresu czy małych płyteczek 10 x 10 zaczyna się od 35 zł. a kończy na 90 zł. za m. kw. ( 25 za metr to brano 12 lat temu)

35 - 90 - te ceny oczywiście nie dotyczą pijaków i pseudo fachowców - ci akurat zrobią za półdarmo

Prawdopodobnie za długo pracowałeś w warszawie albo Londynie i stawki ci się pomyliły! :lol: Tak ogólnie to fachowcy mówią,że jaka cena płytek tyle za położenie tzn.najtańsze płytki można kupić za ok.14 zł a drogie to kilkadziesiąt zł.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2011, o 08:05

Najwięcej wie na ten temat pan Google! :lol:
Na górę

Postautor: glazurni » 24 paź 2011, o 19:43

35 - 90 - te ceny oczywiście nie dotyczą pijaków i pseudo fachowców - ci akurat zrobią za półdarmo[/quote]

w głuwkach sie przewraca układaczom płytek 90zł za m.kw. dziennie 3 m za 270 zł. to duża przesada ,a i tak większośc z nich to pijaczki to po co przepłacać ?
W Tomaszowie ceny są wysokie bo jest duzo lewej kasy z granicy ze swojego przykładu wiem ze w Zamościu jest taniej.[/quote]


W główkach może się poprzewracać,może i są pijaczki a Zamość jest taki piękny.Ja wiem tylko tyle,że własną wyuczoną,popartą praktyką pracę trzeba cenić jak również czyjeś zainwestowane pieniądze.Kiedyś stawki ustalał Cech i wszystko było jasne.Dzisiaj jest "wolna amerykanka"i każdy robi co chce i jak chce.Korzystajcie z opinii innych zadowolonych inwestorów i będzie dobrze.Ceny wszystkiego idą do góry a ceny usług z przed 15 lat.Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2011, o 21:24

w głuwkach sie przewraca układaczom płytek 90zł za m.kw. dziennie 3 m za 270 zł. to duża przesada ,a i tak większośc z nich to pijaczki to po co przepłacać ?
W Tomaszowie ceny są wysokie bo jest duzo lewej kasy z granicy ze swojego przykładu wiem ze w Zamościu jest taniej.[/quote]




Wejdź sobie ,,mądralo" na cennik usług.pl i zobaczysz jakie są aktualne ceny OD - DO a jeżeli dla ciebie najdroższe to takie za kilkadziesiąt złotych , to ty chyba najdalej podróżowałeś do Przeorska :wink:
Są gresy i glazury nawet i po kilkaset złotych od metra.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2011, o 21:30

Gość pisze:Uważajcie na oszustów, mi ostatnio fachowiec płytki układał, to sobie za koły z metra liczył, tak więc jak mial 10 m2 płytek, to policzył mi 20 m2 bo cokoły docinał. l''3##dmm##@@ pii@@@


wycięcie i montaż cokołów liczy się w metrach bieżących , cena zaczyna się od piętnastu złotych w górę oczywiście z fugowaniem , akrylowaniem i wstawieniem silikonu po wyschnięciu fugi.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2011, o 21:34

w głuwkach sie przewraca układaczom płytek 90zł za m.kw. dziennie 3 m za 270 zł. to duża przesada ,a i tak większośc z nich to pijaczki to po co przepłacać ?
W Tomaszowie ceny są wysokie bo jest duzo lewej kasy z granicy ze swojego przykładu wiem ze w Zamościu jest taniej.[/quote]





To przywieź sobie fachowca z Zamościa , daj mu jeszcze jeść i spać albo codziennie na paliwo :lol: A swoją drogą jeżeli mechanik samochodowy policzy ci 250 zł . za 20 minut roboty to to jest bardziej przesadą niż 270 zł. dla glazurnika za cały dzień.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2011, o 22:00

sam sobie połóż te płytki bo u nas zedrą z ciebie razem ze skórą "fachowcy" a jak nie masz czasu to 30zł max i jak będzie kręcił nosem to umowę mu podsuń to zobaczysz jak ucieknie heh albo z umową to 40zł
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2011, o 23:27

Gość pisze:sam sobie połóż te płytki bo u nas zedrą z ciebie razem ze skórą "fachowcy" a jak nie masz czasu to 30zł max i jak będzie kręcił nosem to umowę mu podsuń to zobaczysz jak ucieknie heh albo z umową to 40zł


No właśnie , takiego ,,klienta " jak ty to nawet wrogowi się nie życzy. Weź se koleś fachowca spod budki z piwem , będziesz miał z nim umowę na flaszkę za robotę , możecie sobie nawet na piśmie to uzgodnić :P ...... i nie zawracaj komuś du.y 8) :twisted: Idź lepiej do rzemieślnika jakim jest dentysta i powiedz mu żeby ci zrobił zęba za 30zł. albo na umowę max 40zł albo do ,,diagnosty" co podłącza samochód pod komputer - zobaczysz czy zmieścisz się w 80 ciu złotych za 15 minut jego ,,ciężkiej roboty" ...... powodzenia :arrow:
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2011, o 23:36

Gość pisze:w głuwkach sie przewraca układaczom płytek 90zł za m.kw. dziennie 3 m za 270 zł. to duża przesada ,a i tak większośc z nich to pijaczki to po co przepłacać ?
W Tomaszowie ceny są wysokie bo jest duzo lewej kasy z granicy ze swojego przykładu wiem ze w Zamościu jest taniej.





Wejdź sobie ,,mądralo" na cennik usług.pl i zobaczysz jakie są aktualne ceny OD - DO a jeżeli dla ciebie najdroższe to takie za kilkadziesiąt złotych , to ty chyba najdalej podróżowałeś do Przeorska :wink:
Są gresy i glazury nawet i po kilkaset złotych od metra.[/quote]
Nie napisałem najdroższe ale drogie -trzeba uważnie czytać a nie cwaniakować.Jeżeli ci ktoś da 100 zł za metr to twoje szczęście,bierz i rób !! :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”