studia podyplomowe rzeszów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kgijhsbg » 16 wrz 2011, o 12:56

http://www.csp.wsiz.rzeszow.pl/article_ ... lna_oferta czy ktoś ma chęci studiować w WSIZ ??
Na górę

Postautor: MIREK » 16 wrz 2011, o 22:09

STUDIA PODYPLOMOWE RZESZÓW......POLECAM
Na górę

Postautor: marcin_rom » 17 wrz 2011, o 12:47

kgijhsbg pisze:http://www.csp.wsiz.rzeszow.pl/article_studia_podyplomowe_aktualna_oferta czy ktoś ma chęci studiować w WSIZ ??

ja już studiuje na tej uczelni
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2011, o 14:00

jest to najgorsza uczelnia w Rzeszowie. Większość ludzi się z niej śmieje.
Na górę

Postautor: pafdedy » 18 wrz 2011, o 10:58

Gość pisze:jest to najgorsza uczelnia w Rzeszowie. Większość ludzi się z niej śmieje.

a to niby czego się śmieją??
Byłem studentem tej uczelni przez 5 lat i mieszkając na stancji w Rzeszowie nie słyszałem złych opinii w środowisku o WSIiZ, wręcz przeciwnie. Co prawda dyplom odebrałem w 2005 roku i od tego czasu mogło wiele się zmienić. WSIiZ wybijał się nowoczesnością i innowacyjnością prowadzonych zajęć (nowoczesne laboratoria komputerowe, w każdej sali jest praktyczne pełny sprzęt multimedialny, infokioski, syllabusy i materiały z zajęć dla każdego były dostępne na płytce CD, e-dziekanat+forum uczelniane). Która uczelnia ma to w chwili obecnej co miał WSIiZ na początku 2002 roku? Ponadto jako uczelnia komercyjna mogła sobie pozwolić na ściąganie najlepszych specjalistów i kooperację z światowymi gigantami (Cisco, Novell, Microsoft). W tamtych czasach moi znajomi z polibudy czy uniwerka mogli sobie o tym pomarzyć, nie wiem jak jest teraz. Oby lepiej :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2011, o 12:25

Gość pisze:jest to najgorsza uczelnia w Rzeszowie. Większość ludzi się z niej śmieje.

Chyba z zazdrości :))))))))))))albo z CIEBIE,bo oni maja pracę ,aty wylewasz swoje płacze:)
W opublikowanym pod koniec maja 2011 roku w tygodniku Wprost ogólnopolskim rankingu Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zajęła wysoką VI lokatę. Według zestawienia, WSIiZ jest najlepszą uczelnią niepubliczną na Podkarpaciu.

Wynik rankingu niepublicznych uczelni pokazuje, że WSIiZ jest nie tylko najlepszą uczelnią niepubliczną na Podkarpaciu, ale wyprzedza też prestiżowe warszawskie szkoły wyższe. Wysokie II miejsce uczelnia zajęła w kategorii współpraca z otoczeniem społeczno-biznesowym i międzynarodowym, co przekłada się na dobre przygotowanie studentów do pracy zawodowej w Polsce, a także w środowisku międzynarodowym. W Biurze Karier działającym przy uczelni liczba ofert pracy jest nawet trzykrotnie większa od liczby zarejestrowanych osób.
http://www.youtube.com/watch?v=Kr4e7pGn0XE
Na górę

Postautor: iuyg » 20 wrz 2011, o 19:05

Zapisałem się tam i szukam kogoś kto też tam studiuje lub będzie studiował.
Na górę

Postautor: jhjhh » 24 wrz 2011, o 08:04

To jak z tym studiowaniem, nikt się nie uczy ??? Czy każdy na WSZiA ??
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2011, o 09:12

iuyg pisze:Zapisałem się tam i szukam kogoś kto też tam studiuje lub będzie studiował.

Jaki kierunek .
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2011, o 13:16

nie ma się co czarować. Jest duża różnica pomiędzy uczelnią prywatną a państwową. Główna różnica polega na tym, że na uczelni prywatnej możesz zdawać egzaminy/zaliczenia w nieskończoność płacąc odpowiednią ilość kasy za każdy nowy termin. Wystarczy tylko, żebyś miał kasę. Nie musisz się uczyć, nie musisz walczyć o wiedzę, bo po co. Wystarczy, że zapłacisz i zdasz za 5 lub 10 razem. Co ciekawe możesz zaliczyć przedmioty z 1 roku będąc na 5 roku studiów.

Jednym słowem osoba która ma braki z 1 roku, lub poprostu nie nadaje się na studiowanie tego kierunku może go spokojnie skończyć i dostać papierek.

Wiem, to bo nie raz spotykałem się w pracy z absolwentami uczelni prywatnych. Cechy charakterystyczne, które wydaje mi się są wspólne dla wszystkich:
1. brak odpowiedzialności
2. brak zaangażowania
3. braki w wiedzy i wykształceniu.

Jeśli absolwent informatyki nie wie w jaki sposób budowane są strony internetowe, powinien się brać za informatykę.

Uczelnia państwowa nie daje takich możliwości, a w szczególności, na ma prawa bytu sytuacja w której na 5 roku studiów zalicza przedmiot z 1 roku studiów. Na państwówce nie liczy się kasa, ale prawdziwa NAUKA i WIEDZA.
Na górę

Postautor: sluchacz » 16 maja 2012, o 10:52

O studiach licencjackich i magisterskich wiele powiedzieć nie mogę ponieważ nie studiowałem na WSIiZ. Natomiast bardzo chwalę sobie tamtejszą podyplomówkę. Obsługa organizacyjna REWELACJA, przyjaźni wykładowcy i wiedza która się przydaje w praktyce. POLECAM
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2012, o 11:46

ja powiem tyle: uciekaj jak najdalej od rzeszowa. ja do tej pory żałuję że nie rzuciłam się na kraków.
Na górę

Postautor: Woytek » 19 maja 2012, o 23:52

Te studia podyplomowe na wsiz dają duże możliwości dostępu do wiedzy
i narzędzi pomagających ją zdobyć i to duży plus.

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach człowiek powinien się dokształcać
przez cały czas, czy to w kursach czy to na studiach podyplomowych
bo co z tego że ktoś skończył informatykę w 2005 roku jeśli dziś
są powszechnie takie technologie których w 2005 roku nie było
a na pewno nie uczono ich na studiach.

Jasne, że uczelnia prywatna jest bardziej liberalna niż państwowa
ale daje możliwości, otwiera oczy, udostępnia laby i technologie.

Studiując informatykę na wsiz studiuje się informatykę
a nie jak w przypadku np. politechniki rzeszowskiej
fizykę, elektrotechnikę czy inne techniczne przedmioty.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2012, o 14:38

Woytek pisze:Te studia podyplomowe na wsiz dają duże możliwości dostępu do wiedzy
i narzędzi pomagających ją zdobyć i to duży plus.

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach człowiek powinien się dokształcać
przez cały czas,.......
Studiując informatykę na wsiz studiuje się informatykę
a nie jak w przypadku np. politechniki rzeszowskiej
fizykę, elektrotechnikę czy inne techniczne przedmioty.

Po tej informatyce bez matmy, fizyki itd. to możesz informować gdzie są sklepy z komputerami
Na górę

Postautor: magda91 » 30 cze 2016, o 11:09

Nie wiem czy wiecie, ale informatyka studia podyplomowe oferuje Centrum Kształcenia Podyplomowego przy AHE w Łodzi. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne ponieważ można w szkole uczyć dodatkowego przedmiotu. Poza tym można zaangażować się również w projekty dla osób starszych czy też dla dzieci.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”