Przedszkole Baśniowa Kraina

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 13:04

Oj, mylisz się gościu, nie wszyscy mają studia..., a zawody nazywajmy tak jak trzeba
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 15:28

Jakaś rozkapryszona mamusia pisze chyba większość postów. Nie pracuj, siedź z dzieckiem w domu, nie zapłacisz nic. Zwariujesz szybciej, ale to twój problem.Możesz tez wynająć nianię albo bonę, które wracają do łask. Tylko czy na nią Cię stać? Bo to znacznie przewyższa koszty przedszkola. A mamusia z filmikiem bardzo mądra. Jeśli taka inteligentna i sprytna, to powinna podejść do pani i zapytać dlaczego tak zrobiła, a nie dupę obsmarowywać na forum i chwalić się sprytem . Piękne wzorce dla dziecka mamusiu. Nie narzekaj więc na przedszkole.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 15:41

moje dziecko chodzi do przedszkola na chocimską a wcześniej chodziło do żłobka i nie miałam problemu w pierwszych tygodniach chodzenia dziecka do żłobka bo wiadomo że dla dziecka to czarna rozpacz było zostać w żłobku zostawiałam dziecko i szłam a panie dały sobie radę z dzieckiem umiały zabawić a słyszałam że w przedszkolu baśniowa kraina panie dzwonią do rodziców żeby przyszli bo dziecko bardzo płacze i rodzice musieli siedzieć na korytarzu śmiechu warte co to za panie przedszkolanki ciekawe czy z magistrem?
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 16:15

Gość pisze:Jakaś rozkapryszona mamusia pisze chyba większość postów. Nie pracuj, siedź z dzieckiem w domu, nie zapłacisz nic. Zwariujesz szybciej, ale to twój problem.Możesz tez wynająć nianię albo bonę, które wracają do łask. Tylko czy na nią Cię stać? Bo to znacznie przewyższa koszty przedszkola. A mamusia z filmikiem bardzo mądra. Jeśli taka inteligentna i sprytna, to powinna podejść do pani i zapytać dlaczego tak zrobiła, a nie dupę obsmarowywać na forum i chwalić się sprytem . Piękne wzorce dla dziecka mamusiu. Nie narzekaj więc na przedszkole.



Ta rozkapryszona mamusia zapewne płaci za usługę i wymaga profesjonalnej opieki nad swoim dzieckiem. Panie przedszkolanki otrzymują wynagrodzenie , nie pracują w czynie spolecznym, jesli nie potrafią się opiekować dziećmi, albo cierpią na nadmiar obowiązków to zawsze mogą zmienić pracę. Każdy przejaw nieodpowiedniego traktowania dziecka ze strony tych pań powinien być zgłaszany właścicielowi a jeśli to nie pomoże to również do innych odpowiednich instytucji, dodatkowo takie zachowania powinny być piętnowane na forum publicznym. MOże panie przedszkolanki powiedzą jak to jest z jedzeniam na czas? Czy to prawde że jeśli dziecko nie zdązy zjeść w określonym czasie to odbierany jest mu posiłek? Czy to prawda że dzieci nie moga kożystać z niektórych zabawek, poniewąż panie opiekunki nie mają czasu na opiekę? I jak to jest z tym spaniem? CO panie przedszkolanki robią gdy dziecko nie chce spac? Czy istnieja jakieś specjalne sposoby usypiania?
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 16:26

Gość pisze:
Gość pisze:Jakaś rozkapryszona mamusia pisze chyba większość postów. Nie pracuj, siedź z dzieckiem w domu, nie zapłacisz nic. Zwariujesz szybciej, ale to twój problem.Możesz tez wynająć nianię albo bonę, które wracają do łask. Tylko czy na nią Cię stać? Bo to znacznie przewyższa koszty przedszkola. A mamusia z filmikiem bardzo mądra. Jeśli taka inteligentna i sprytna, to powinna podejść do pani i zapytać dlaczego tak zrobiła, a nie dupę obsmarowywać na forum i chwalić się sprytem . Piękne wzorce dla dziecka mamusiu. Nie narzekaj więc na przedszkole.



Ta rozkapryszona mamusia zapewne płaci za usługę i wymaga profesjonalnej opieki nad swoim dzieckiem. Panie przedszkolanki otrzymują wynagrodzenie , nie pracują w czynie spolecznym, jesli nie potrafią się opiekować dziećmi, albo cierpią na nadmiar obowiązków to zawsze mogą zmienić pracę. Każdy przejaw nieodpowiedniego traktowania dziecka ze strony tych pań powinien być zgłaszany właścicielowi a jeśli to nie pomoże to również do innych odpowiednich instytucji, dodatkowo takie zachowania powinny być piętnowane na forum publicznym. MOże panie przedszkolanki powiedzą jak to jest z jedzeniam na czas? Czy to prawde że jeśli dziecko nie zdązy zjeść w określonym czasie to odbierany jest mu posiłek? Czy to prawda że dzieci nie moga kożystać z niektórych zabawek, poniewąż panie opiekunki nie mają czasu na opiekę? I jak to jest z tym spaniem? CO panie przedszkolanki robią gdy dziecko nie chce spac? Czy istnieja jakieś specjalne sposoby usypiania?



Korzystać- a nie kożystać.
Na górę

Postautor: Janina » 1 maja 2011, o 17:43

mówiąc prawdę przedszkole ma zła opinie heeaaa dlaczego a czy pani dyrektor jest zawsze czy ma drugą prace ??
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 17:46

Gość pisze:Jakaś rozkapryszona mamusia pisze chyba większość postów. Nie pracuj, siedź z dzieckiem w domu, nie zapłacisz nic. Zwariujesz szybciej, ale to twój problem.Możesz tez wynająć nianię albo bonę, które wracają do łask. Tylko czy na nią Cię stać? Bo to znacznie przewyższa koszty przedszkola. A mamusia z filmikiem bardzo mądra. Jeśli taka inteligentna i sprytna, to powinna podejść do pani i zapytać dlaczego tak zrobiła, a nie dupę obsmarowywać na forum i chwalić się sprytem . Piękne wzorce dla dziecka mamusiu. Nie narzekaj więc na przedszkole.




Ty pewnie gdybyś zauważyła coś takiego odwróciłabyś dupę w druga stronę co? Właśnie przez takich ludzi którzy widzą a nie reagują dzieje się komuś krzywda, bo co ich obchodzi czyjeś dziecko bite jest to jest co to moje?! właśnie tak sobie niektórzy odpowiadają! A za kilka tygodni słyszymy w telewizji o tym jak ojciec zabił swoje dziecko albo matka. Takich przypadków jest bardzo dużo, a dlaczego bo np. sąsiedzi którzy coś tam widzą nic z tym nie chcą robić.
Bo najlepiej jest powiedzieć ,, Poco dupę obsmarowywać na forum,,
A ja Ci Odpowiem:
- bo to jest FORUM sama nazwa !
Na górę

Postautor: GFGD » 1 maja 2011, o 17:47

a wiecie o tym ze została jedna pani zwolniona ze biła dzieci, ze jest syf w przedszkolu, i wszyscy ten budynek pomzany napisami przy samym wejściu napis ...
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 18:08

Gość pisze:Na złe im to nie wyjdzie.
Życie straci przy tym, że je ktoś popchnie czy złapie za kaptur?


eee tam to tylko popchnięcie
baba popchnie,dziecko się przewróci,uderzy głową o posadzkę
i wiesz co? może je zabić głupim popchnięciem!!
Niektórym brakuję wyobraźni!
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 19:08

Gość pisze:
Gość pisze:Jakaś rozkapryszona mamusia pisze chyba większość postów. Nie pracuj, siedź z dzieckiem w domu, nie zapłacisz nic. Zwariujesz szybciej, ale to twój problem.Możesz tez wynająć nianię albo bonę, które wracają do łask. Tylko czy na nią Cię stać? Bo to znacznie przewyższa koszty przedszkola. A mamusia z filmikiem bardzo mądra. Jeśli taka inteligentna i sprytna, to powinna podejść do pani i zapytać dlaczego tak zrobiła, a nie dupę obsmarowywać na forum i chwalić się sprytem . Piękne wzorce dla dziecka mamusiu. Nie narzekaj więc na przedszkole.




Ty pewnie gdybyś zauważyła coś takiego odwróciłabyś dupę w druga stronę co? Właśnie przez takich ludzi którzy widzą a nie reagują dzieje się komuś krzywda, bo co ich obchodzi czyjeś dziecko bite jest to jest co to moje?! właśnie tak sobie niektórzy odpowiadają! A za kilka tygodni słyszymy w telewizji o tym jak ojciec zabił swoje dziecko albo matka. Takich przypadków jest bardzo dużo, a dlaczego bo np. sąsiedzi którzy coś tam widzą nic z tym nie chcą robić.
Bo najlepiej jest powiedzieć ,, Poco dupę obsmarowywać na forum,,
A ja Ci Odpowiem:
- bo to jest FORUM sama nazwa !

Napisz oficjalna skargę, podpisz się i zanieś do dyrekcji.
Ty niczym nie różnisz się od tej pani. Robisz dokładnie to samo. Czego to biedne dziecko od Ciebie sie nauczy, strach pomyśleć.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 22:04

O czym Wy piszecie Człowiek się zapytał o przedszkole a Wy o bliżej nie określonym popychaniu dziecka???? Mój syn chodził rok do Baśniowej Krainy jak miał 2 latka i naprawdę z perspektywy czasu (teraz chodzi do państwowego - finanse) mogę powiedzieć że tam była o wiele lepsza opieka i jak przychodziłem po niego mogłem się dowiedzieć "coś" w przeciwieństwie do obecnego przedszkola, gdzie tylko dominują różne opłaty (zdjęcia itp.) a dzieci nawet na spacer nie chodzą. Nie wiem jak jest w tym roku - podobno grupy są większe bo rok temu w mojego syna było max 14 dzieci i 2 panie, a przychodziło średnio max 10-cioro. Dziecko chętnie chodziło bez marudzenia nie jak jest teraz.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 23:40

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:Jakaś rozkapryszona mamusia pisze chyba większość postów. Nie pracuj, siedź z dzieckiem w domu, nie zapłacisz nic. Zwariujesz szybciej, ale to twój problem.Możesz tez wynająć nianię albo bonę, które wracają do łask. Tylko czy na nią Cię stać? Bo to znacznie przewyższa koszty przedszkola. A mamusia z filmikiem bardzo mądra. Jeśli taka inteligentna i sprytna, to powinna podejść do pani i zapytać dlaczego tak zrobiła, a nie dupę obsmarowywać na forum i chwalić się sprytem . Piękne wzorce dla dziecka mamusiu. Nie narzekaj więc na przedszkole.




Ty pewnie gdybyś zauważyła coś takiego odwróciłabyś dupę w druga stronę co? Właśnie przez takich ludzi którzy widzą a nie reagują dzieje się komuś krzywda, bo co ich obchodzi czyjeś dziecko bite jest to jest co to moje?! właśnie tak sobie niektórzy odpowiadają! A za kilka tygodni słyszymy w telewizji o tym jak ojciec zabił swoje dziecko albo matka. Takich przypadków jest bardzo dużo, a dlaczego bo np. sąsiedzi którzy coś tam widzą nic z tym nie chcą robić.
Bo najlepiej jest powiedzieć ,, Poco dupę obsmarowywać na forum,,
A ja Ci Odpowiem:
- bo to jest FORUM sama nazwa !

Napisz oficjalna skargę, podpisz się i zanieś do dyrekcji.
Ty niczym nie różnisz się od tej pani. Robisz dokładnie to samo. Czego to biedne dziecko od Ciebie sie nauczy, strach pomyśleć.

to biedne dziecko nauczy sie ze złe zachowanie trzeba piętnować na forum publicznym a nie zamiatać pod dywan
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2011, o 10:57

Gość pisze:Nie przesadzajmy i nie bądźmy przewrażliwieni.

Dokładnie! trzeba ich uczyć wojskowej szkoły a nie potem chodzą po mieście takie emo
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2011, o 19:12

Wita.Moje dziecko chodzi do BK 2 lata i moge powiedziec ze opieka jest badzo dobra nieporownywalnie lepsza niz w grupie 30 dzieci w panstwowych .Tu grupy sa okolo 10-15 wiec jest latwiej. Panie nauczycielki superowe dziecko zadowolonecodziennie wiem o wszytkim co dziecko robilo impez tez wystarczajaco.Kto wymyslil taki temat czyzby ktos z konkurencji?
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2011, o 02:09

Ja osobiście polecam przedszkole Król Maciuś mam porównanie bo poprzednie dziecko chodziło do innego przedszkola - rozwój dziecka w KM zdecydowanie szybszy - zasób słów pytania które zadaje dziecko których nie słyszy się nawet od szkolnych dzieci . Moje dziecko w wieku 4,5 roku zna litery pisze swoje imię liczy do 50 ma duży zasób słów angielskich . Wszystkie osoby w przedszkolu zawsze uśmiechnięte (jakby nie miały złych dni :) ). Szczerze polecam najlepsze przedszkole w naszym mieście - proszę spojrzeć na stronę internetową na zdjęcia ile różnych atrakcji (album fotograficzny) to wszystko stymuluje rozwój. Podejrzewam jednak że zapisywać trzeba się z rocznym wyprzedzeniem tak było za moich czasów.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”