Przedszkole Baśniowa Kraina

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 lip 2011, o 13:38

Gość pisze:Witam! Chciałabym oddać dziecko do przedszkola Baśniowa Kraina na ulicy Króla Zygmunta ale nie jestem pewna czy to dobry wybór. Czy ktoś mógłby mi doradzić coś lub napisać o tym przedszkolu?




Nie popełniaj tego błędu co ja!!! Moje dziecko codziennie wracało z rozwalonym nosem, rozciętą główką zapłakane, zasikane. Te baby się obijają a nie opiekują dziećmi!!! ODRADZAM!!!

Moje dziecko teraz chodzi do publicznego przedszkola i jest szczęśliwe, chętnie chodzi do przedszkola i płacze w sobotę że nie może iść do Kubusia Puchatka [osiedle Jana Pawła]


Przedszkole Baśniowa Kraina jest koszmarne powinni zlikwidować ten obóz przetrwania, kiedyś mój syn spadł ze schodów [ 4 latka] żadna s uka nie chciała się przyznać dopiero powiedział mi w domu i okazało się że wychowaczyni na niego nawrzeszczała i zabroniła mu mówić o tym. Wątpię aby 4latek sobie to wymyślił...
Na górę

Postautor: fevfv » 31 lip 2011, o 17:47

powinni to zamknąć.wykluwarnia snobów
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2011, o 19:07

Gość pisze:
Gość pisze:Witam! Chciałabym oddać dziecko do przedszkola Baśniowa Kraina na ulicy Króla Zygmunta ale nie jestem pewna czy to dobry wybór. Czy ktoś mógłby mi doradzić coś lub napisać o tym przedszkolu?




Nie popełniaj tego błędu co ja!!! Moje dziecko codziennie wracało z rozwalonym nosem, rozciętą główką zapłakane, zasikane. Te baby się obijają a nie opiekują dziećmi!!! ODRADZAM!!!

Moje dziecko teraz chodzi do publicznego przedszkola i jest szczęśliwe, chętnie chodzi do przedszkola i płacze w sobotę że nie może iść do Kubusia Puchatka [osiedle Jana Pawła]


Przedszkole Baśniowa Kraina jest koszmarne powinni zlikwidować ten obóz przetrwania, kiedyś mój syn spadł ze schodów [ 4 latka] żadna s uka nie chciała się przyznać dopiero powiedział mi w domu i okazało się że wychowaczyni na niego nawrzeszczała i zabroniła mu mówić o tym. Wątpię aby 4latek sobie to wymyślił...

POwiem tylko tyle, ze mam tam dziecko i powyzsza wypowiedz to jakies brednie.Wystarczy wejsc tam na korytarz i posluchac przez chwile co sie dzieje za drzwiami.Slychac wszystko z kaqzdej sali."codziennie z rozcieta glowka"-to ile tych ran ma ? 200?.Mozna smialo tam oddac dziecko chocby na tydzien , na probe.Dodam, ze chodzil syn do publicznego przdszkola a wlasciwie byl 2 razy i panie bardzo sie staraly zeby mu sie spodobalo ale tam bylo z 15 chlopcow i widocznie oberwal bo piszczal juz w poblizu przedszkola .Cala grupa cos ze 30 dzieci.Probowalam roznych sposobow bo w publicznym taniej ale i tak nie wyszlo.W prywatnym przedszkolu grupa liczy koło 15 dzieci i sa to dzieci jak na moje oko bardzo grzeczne.Autorka powyzszego wyraznie ubarwia z wscieklosci, ze dziecko spadlo ze schodow.W pracy z ludzmi szczegolnie malymi rozne rzeczy sie moga zdarzyc.
Na górę

Postautor: jsksksk » 4 mar 2012, o 22:29

czy to prawda,że przedszkole baśniowa kraina ma być zlikwidowane???
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2012, o 23:07

jsksksk pisze:czy to prawda,że przedszkole baśniowa kraina ma być zlikwidowane???

mam taką nadzieję
Na górę

Postautor: iza » 5 mar 2012, o 07:58

JESTES ZALOSNA I ZLOSLIWA
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2012, o 08:15

Oj, ludzie, ludzie. Żeby mamusie takie teksty nawzajem sobie pisały. Żenada.
Na górę

Postautor: bsskbak » 5 mar 2012, o 11:07

nie jestem żadną mamusią,tylko rozmawiałam z panią z innego przedszkola i mówiła mi,że ma być zlikwidowane,ponieważ właściciel nie płaci całego wynagrodzenia swojej kadrze,tylko płaci ponoć np.300zł za miesiąc i ludzie ponoć sami odchodzą,bo to jeden wielki oszust!!!
Na górę

Postautor: wewww » 5 mar 2012, o 12:07

są zapisy na przyszły rok ja swoje zapiszę na kolejny bo dziecko się przywiązało już do pań .
chyba to nie prawda z tą likwidacją
Na górę

Postautor: mama » 5 mar 2012, o 12:23

Moje dziecko bedzie chodziło już tam trzeci rok, Panie sa bardzo miłe a obecna Pani dyrektor jest baba na 102. Mam powównanie gdyz brata dziecko chodzi do publicznego i jest kolosalna różnica-chociażby w wielkości grup w publicznym jest blisko 30 dzieci to jak 2 Panie mogą ich czegoś nauczyć! Jestem bardzo zadowolona z Baśniowj krainy i polecam wszystkim, a Panie które sie pozwalniały niech nie wypisuja na forum bzdur bo to one siały najwiecej zametu w przedszkolu!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2012, o 11:40

Każdy przejaw nieodpowiedniego traktowania dziecka ze strony tych pań powinien być zgłaszany właścicielowi
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2012, o 19:44

Cztery pracownice, które odeszły z przedszkola nie robiły żadnego zamętu, ale odeszły bo nie chciały dłużej pracować za darmo. Nie chciały być dalej zwodzone obietnicami zapłaty, pracować w atmosferze zastraszenia, niepewności i braku zaufania. wykazały się odwaga i hartem ducha. powiedziały co im się nie podoba i złożyły wymówienia.Jakie to dziwne, a może po prostu zakłamane, że pracownika który walczy o własną godność i nie wypłaconą pensję nazywa się "zadymiarzem". lepiej siedzieć cicho i udawać że jest ok?
A co do nowej dyrekcji. Czy wysyłanie pracowników na urlopy bezpłatne(żeby zaoszczędzić na ZUS) podczas gdy przychodzą do pracy jest na 102?czy podpisywanie aneksów na część etatu za kilkaset zl brutto, podczas gdy ludzie pracują po 8 h dziennie też jest w porządku?
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2012, o 21:24

Gość pisze:Cztery pracownice, które odeszły z przedszkola nie robiły żadnego zamętu, ale odeszły bo nie chciały dłużej pracować za darmo. Nie chciały być dalej zwodzone obietnicami zapłaty, pracować w atmosferze zastraszenia, niepewności i braku zaufania. wykazały się odwaga i hartem ducha. powiedziały co im się nie podoba i złożyły wymówienia.Jakie to dziwne, a może po prostu zakłamane, że pracownika który walczy o własną godność i nie wypłaconą pensję nazywa się "zadymiarzem". lepiej siedzieć cicho i udawać że jest ok?
A co do nowej dyrekcji. Czy wysyłanie pracowników na urlopy bezpłatne(żeby zaoszczędzić na ZUS) podczas gdy przychodzą do pracy jest na 102?czy podpisywanie aneksów na część etatu za kilkaset zl brutto, podczas gdy ludzie pracują po 8 h dziennie też jest w porządku?



A kto to tam jest takim [color=#FF4040]MĄDRYM[color=#008000]właścicielem tego przedszkola?? Przecież ten budynek był zawsze państwowy , czyli nas wszystkich ( LOK)
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2012, o 22:22

budynek tak ale dzierżawcą jest gość z Pruszkowa który ma siec przedszkoli
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2012, o 22:30

Gość pisze:budynek tak ale dzierżawcą jest gość z Pruszkowa który ma siec przedszkoli


nie chce mi się w to wierzyć , żeby aż tak
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”