Przedszkole Baśniowa Kraina

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: babcia » 4 maja 2011, o 10:08

piszecie bzdury moja wnuczka chodzi do tego przedszkola opieka jest ok jedzenie tez nauka śledzić galerie występów maluszków to jest zasługa pan przedszkolanek pani dyrektor jest ok reaguje na wszystko .złapanie za kaptur mogło zatrzymać upadek z krawężnika ja sama w takim wypadku łapałam za kaptur
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2011, o 16:15

Co Wy za durnoty tu piszecie. Jak "mamuśka" mogla rozpoznać z jakiego przedszkola to dzieci idą, przecież są nie podpisane. Gdyby właściciel któregokolwiek prywatnego przedszkola dostał taki filmik to nauczycielka dostała by nagane, a o niczym takim nie słyszało się ani w jednym ani w drugim przedszkolu.
Na górę

Postautor: pracownik » 4 maja 2011, o 16:32

W przedszkolu prywatnym dzieci się "hołubi", a nie szarpie za kaptury. Rodzicom udziela się szczegółowych informacji, odpowiada się codziennie na liczne telefony, ponieważ rodzice chcą wiedzieć co się dzieje z ich dzieckiem w przedszkolu (czy płakało po wyjściu rodzica, czy zjadło posiłki, czy poszło spać, jak dziecko się czuje jeżeli wróciło po chorobie itp).
Dementuję plotkę jakoby jakakolwiek nauczycielka miała zostać zwolniona z pracy za bicie dzieci. W przedszkolu nikt nie ma prawa uderzyć dziecka. Ma natomiast obowiązek udzielić informacji rodzicowi jeżeli dziecko zachowywało się szczególnie niegrzecznie, ponieważ na tym polega współpraca rodziców i nauczycieli.
A co do czystości w przedszkolu to proszę nie wypisywać kłamstw. Można zasięgnąć opinii Sanepidu (która jest zawsze bardzo pozytywna) lub przyjść i osobiście się przekonać, co do czystości jak i wielu innych spraw. To chyba lepsze rozwiązanie niż wysłuchiwanie i powtarzanie plotek na zasadzie "ktoś coś mówił, ale nie wiadomo kto i o kim".

Zapraszam też na naszą stronę internetową!!

Pracownik Przedszkola
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2011, o 18:02

a moja znajoma zabrała dziecko z tego super przedszkola bo była nie zadowolona z opieki wszędzie jest tak samo także nie zachwalajcie tak tego przedszkola że tam jest TYLKO super
Na górę

Postautor: 001 » 4 maja 2011, o 20:03

O widzę że temat się rozwija, fajnie

Więc może ja troszkę wyjaśnię bo widzę że niektórzy są nie doczytani.
po pierwsze napisałam zaledwie dwa posty po których niektóre osoby śmiale mogą powiedzieć o mnie wszystko
że mam już dzieci że nie pracuję itd. aha i przypisywać do mnie posty innych, jak to zwykle bywa, no nic na to nie poradzę.

Ja mam takie pytanie, ktoś tam napisał o filmie czy ja bym mogła dostać kopie?
Nie wiem komu się wizą filmik i gdzie ja o nim wspominałam na początku dlatego bardzo proszę o czytanie ze zrozumieniem.

Nie jestem żadnym pracownikiem żadnego przedszkola czyli nie jestem konkurencją!

Przechodziłam obok przedszkola i zobaczyłam co zobaczyłam opisałam wcześniej, Skąd wiem że to właśnie z Baśniowej Krainy?! Ponieważ z tego właśnie przedszkola wychodziły dzieci. MOGĘ PODAĆ RYSOPISY PANI KTÓRA WŁAŚNIE DZIECKO POPYCHAŁA ALE POCO? NIE CHCE ABY KOGOŚ ZWOLNILI, NIE TOGO OCZEKIWAŁAM OPISUJĄC ZDARZENIE NA FORUM TYLKO JEŻELI DOTRZE TA WIADOMOŚĆ DO TEJ PANI TO MAM NADZIEJE ZE W PRZYSZŁOŚCI MOŻE WYTŁUMACZY DZIECKU A NIE BĘDZIE JE POPYCHAŁA A NA PEWNO WIADOMOŚĆ DO NIEJ TRAFI

Opinie tego przedszkola będą różne ktoś bedzie narzekał inny zas nie.

I dlaczego ja mam się zamknąć i nie mówić o tym co widziałam moim zdaniem to nie jest odpowiednie zachowanie Pań z przedszkola wobec dzieci.
Skoro na forum wypowiada się matka która ma dzieci i akceptuje zachowanie Pań z przedszkola to albo jest za przeproszeniem ,,nie normalna,, albo w tym przypadku wypowiada się osoba która jest pracownikiem przedszkola.

PANI PRZEDSZKOLANKO!
Nie sądzę aby to w Pani rękach spoczywała kiedyś odpowiedzialność za wychowanie dzieci bo rodzice nie dają dziecka do przedszkola po to aby zostało wychowane tylko dobrze dopilnowane w momencie nie obecności rodziców. I NIE POWIEM ŻE TAMTE ZDARZENIE MIAŁO NA CELU OCHRONIENIE DZIECKA PRZED KRAWĘŻNIKIEM BĄDŹ WYBIEGNIĘCIEM PRZEZ MALUSZKA NA ULICĘ, BO JEŻELI DZIECKO WYBIEGA NA ULICE TO SIĘ JE ŁAPIE A NIE POPYCHA.

MAMO czy chciałabyś aby Twoje dziecko było w taki sposób traktowane?
To jest proste pytanie!
może nie odpowiadajcie dla niektórych odpowiedzi mogą być szokujące.
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2011, o 20:57

Kobieto wyjaśnij to z dyrekcja przedszkola, napisz oficjalna skargę, podpisz się, umów sie na rozmowę. Nie powtarzaj tego samego 10 razy, znajdź bonę dla swojego dziecka i będziesz zadowolona.
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2011, o 21:25

Gość pisze:Kobieto wyjaśnij to z dyrekcja przedszkola, napisz oficjalna skargę, podpisz się, umów sie na rozmowę. Nie powtarzaj tego samego 10 razy, znajdź bonę dla swojego dziecka i będziesz zadowolona.



dla ciebie to 20 razy trzeba powtarzać
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2011, o 22:38

Czasami takie szarpniecie za szmaty.......ratuje zycie dzieciakowi!....i co WY na TO?
a pani dyrektor....nie ma jej dgy jest potrzebna...ale jak jest......to......
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2011, o 22:43

Nie zgodze sie z tym co piszecie.Moje dziecko chodziło do tego przedszkola 2 lata,i nie mogłam nigdy złego słowa powiedzieć na personel czy na sposob traktowania dzieci...Byłam zadowolaona,i moj Synek również a to najwazniejsze zeby dziecko sie tam dobrze czuło.Polecam naprawdeAle najlepiej jak sama sie przejdziesz i zorientujesz.Masz tez mozliwosc spedzenia tak kilku godzin zeby zobaczyc jak wygląda dzień.Z wielka checia oddałabym tam swojego synka ponownie,ale niestety ciecie kosztow:-(Teraz chodzi do państwowego i tam to sie niestety dzieje....Bez kometarza.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2011, o 17:45

Gość pisze:Nie zgodze sie z tym co piszecie.Moje dziecko chodziło do tego przedszkola 2 lata,i nie mogłam nigdy złego słowa powiedzieć na personel czy na sposob traktowania dzieci...Byłam zadowolaona,i moj Synek również a to najwazniejsze zeby dziecko sie tam dobrze czuło.Polecam naprawdeAle najlepiej jak sama sie przejdziesz i zorientujesz.Masz tez mozliwosc spedzenia tak kilku godzin zeby zobaczyc jak wygląda dzień.Z wielka checia oddałabym tam swojego synka ponownie,ale niestety ciecie kosztow:-(Teraz chodzi do państwowego i tam to sie niestety dzieje....Bez kometarza.


Jak tam się "dzieje" to napisz co się dzieje! Natomiast w kwestii BK to wystarczy zamieścić filmik na youtube i się wszyscy zapoznamy. O takich sprawach jak szarpanie i popychanie dzieci - oczywiście w sytuacji gdy dzieje się to bez istotnej przyczyny - powinniśmy wiedzieć.
Na górę

Postautor: Aniaa » 6 maja 2011, o 21:27

moja córka chodzi do BK i jest super ;-)
Na górę

Postautor: Gaja » 6 maja 2011, o 22:30

A jaka to moze byc przyczyna tego szarpania czy popychania ?? jak piszesz . Pracuje z dziecmi i nie uwazam ze jakakolwiek sytuacja moze usprawiedliwic szarpanie i popychanie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2011, o 22:56

Gaja pisze:A jaka to moze byc przyczyna tego szarpania czy popychania ?? jak piszesz . Pracuje z dziecmi i nie uwazam ze jakakolwiek sytuacja moze usprawiedliwic szarpanie i popychanie.

gaja......pomysl zanim napiszesz...........Twoj bol...i Twoja sprawa.....a wlasciwie ...zrobisz co zrobisz;)...ale tez pracuje z dziecmi i roznie bywa!...i nie pisz jakis farmazonow!...jesli wiesz o co mi chodzi!...i nie jestem zoltodziobem ;)
Na górę

Postautor: dyr » 10 maja 2011, o 15:27

Bardzo proszę o spotkanie z osobą, która ponoć widziała popychającą dziecko nauczycielkę. Można się na spotkanie umówić telefonicznie.
Sekretariat pracuje w godzinach: 8.00-16.00.
Telefon do przedszkola: 84 664 20 25.

Dyrektor Przedszkola.
Na górę

Postautor: mamama » 31 lip 2011, o 11:51

słyszalam ze to dobre dla snobów
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”