Przedszkole Baśniowa Kraina

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 kwie 2017, o 08:49

no własnie o co tak naprawde chodzi? czy to jest naprawde takie zle przedszkole? chce poslac tam corke bo tylko tam jeszcze sa miejsca.....
Nie posyłaj tam dziecka. Po rozmowie z Pania dyr. wydawać się bedzie, że jest wszystko ok. Ale tak nie jest, nie bedziesz przeciez pilnowac i sprawdzac czy dziecko ma tam dobrą opieke. Jesli się tam nic nie zmienilo to osoby pracujące tam nie mają w sobię kompletnie serca do pracy w takiej placówce.
Na górę

Postautor: jatowiem » 2 maja 2017, o 19:06

co Ty pleciesz ? dyrektorka musi wydawać się miła bo zależy jej na kasie co widać np na wakacjach. bierze każde jedno dziecko. a pracownicy jak na warunki które tam panują są i tak bardzo cierpliwi i maja serce do dzieci. polecam pójść do prywaciarza pracować za najniższą krajowa i zobaczysz jak jest. !
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2017, o 11:09

Polecam Baśniową Kraine- moje dziecko chodzi tam 3 rok....od września idzie tam do l klasy
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 21:16

Ja też polecałam to przedszkole znajomym do czasu i bardzo mnie dziwiły naganne komentarze na forum. Teraz juz wiem dlaczego tyle złych opinni.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 07:21

Ja też polecałam to przedszkole znajomym do czasu i bardzo mnie dziwiły naganne komentarze na forum. Teraz juz wiem dlaczego tyle złych opinni.
Możesz rozwinąć? Dlaczego taka zła opinia zrobiła się na temat tego przedszkola?
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 16:47

konkurencja i tyle w temacie
Na górę

Postautor: Ghgds » 26 cze 2018, o 11:55

Akurat to przedszkole nie jest konkurencją dla żadnego z tomaszowskich przedszkoli :( Wolałabym aby moje dziecko siedziało w domu, niż chodziło do tego przedszkola .
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 16:37

Akurat to przedszkole nie jest konkurencją dla żadnego z tomaszowskich przedszkoli :( Wolałabym aby moje dziecko siedziało w domu, niż chodziło do tego przedszkola .
[/ Booooo ?
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2018, o 15:03

Akurat to przedszkole nie jest konkurencją dla żadnego z tomaszowskich przedszkoli :( Wolałabym aby moje dziecko siedziało w domu, niż chodziło do tego przedszkola .
Tak to prawda nie jest konkurencją.Ale może rozwiń temat żebyśmy wiedzieli co takiego niepokojącego jest w tej placówce.
Na górę

Postautor: swfwq » 31 sie 2018, o 14:10

jakieś :lol: brednieee
Na górę

Postautor: mamma » 31 sie 2018, o 18:34

Przedszkole rozbudowuje się, więc chyba świadczy tylko o tym, ze jest dobrze.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2018, o 13:56

Super przedszkole
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2018, o 15:01

Przedszkole rozbudowuje się, więc chyba świadczy tylko o tym, ze jest dobrze.
A wie ktoś może co będzie w tych nowych budynkach?
Na górę

Postautor: mamma » 4 wrz 2018, o 17:02

Rozbudowują szkołę i dodatkowe grupy przedszklone
Na górę

Postautor: ja 3444 » 16 maja 2019, o 20:13

RODZICE !!! CZY DALIBYŚCIE SWOJE DZIECKO DO PRYWATNEJ SZKOŁY ICO W TOMASZOWIE ?
CZYM TA SZKOŁA SIĘ WYRÓŻNIA ?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”