Przedszkole Baśniowa Kraina

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 lis 2012, o 17:13

Tak? To po co chodziły na skargę do burmistrza?
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2012, o 17:21

Gość pisze:Tak? To po co chodziły na skargę do burmistrza?

Chodzily ze skarga na platnika .Chwala sobie prace z dziecmi.Jedno z drugim nie koliduje.NI e czepiaj sie bo napisze jak sie nazywasz
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2012, o 19:18

Już sie boję, a w zasadzie boimy. My też napiszemy jak sie nazywasz. A tak w ogóle gościu to nie jesteś w temacie. Podpuścili cie jak przedszkolaka. Delegacja z basniowej była u dyr. Zielińskiego , dwa razy i na pewno nie w sprawie płatnika.Chcesz znać dokładne relacje z tych spotkań?
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2012, o 19:44

Szkoda, że nie skorzystano wtedy z propozycji opisania tematu w prasie lokalnej.Nie byłoby teraz żadnego kitu o płatniku . Ale to temat otwarty. Sądy sie jeszcze nie skończyły.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2012, o 20:05

Czy ja dobrze rozumiem gościa z 17:21. Skarga na płatnika ? Czyli właściciela przedszkola? Ciepło..ciepło..
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2012, o 18:16

a jak tam w baśniowej teraz? lepiej jest?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2012, o 18:26

???
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2012, o 09:39

skoro chodziły na skargę to jest pewnie lepiej
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2012, o 17:46

Zajecia dla dzieci musza byc dostosowane do rozwoju psychicznego
Na górę

Postautor: IWK » 29 sty 2014, o 10:21

Dzień dobry,
Moje dziecko chodzi do BK. Jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką jest obdarzone. Było nieśmiałe, skryte, nieufne. Od czasu chodzenia tam, diametralnie się zmieniło. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, ABSOLUTNIE, wszystkim Paniom tam pracującym. Każda z nich zasługuje na podziękowania i uznanie, ponieważ dają z siebie wszystko i są oddane tym dzieciom. Jest mi bardzo przykro czytać to wszystko co wypisujecie. Wiadomo, że nie dogodzi się każdemu, ale skoro macie zastrzeżenia, to miejcie odwagę się przynajmniej podpisać pod tym co piszecie tutaj (nie mówię tu już o osobistej rozmowie z osobą, do której coś macie). Powtarzając plotkę, czasem można kogoś bardzo skrzywdzić.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników tego przedszkola. Proszę się nie przejmować i nadal tak dobrze opiekować się naszymi pociechami :)

Iwona K.
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2014, o 12:16

A jak sie skończyły te sądy? Właściciel został skazany czy nie? Bo jakby miał wyrok z karnego to nie mógłby prowadzić przedszkola.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 10:37

Gość pisze:A jak sie skończyły te sądy? Właściciel został skazany czy nie? Bo jakby miał wyrok z karnego to nie mógłby prowadzić przedszkola.




A może z przykrzyło Ci się za Basią ojjj :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2014, o 22:52

ale to byłby tupet jakby facet z wyrokiem prowadził przedszkole?!
a jakby jeszcze chciał szkołe zakładać to już by był mega cyrk ?! ciekawe czy kuratorium o tym wie?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2014, o 08:58

Przedszkole prowadzi dość sympatyczna Pani Dyrektor a dzieciakami opiekują się bardzo fajne i przejęte dzieciakami kobiety. Moja córka jest zachwycona tym przedszkolem.

A jeśli nawet właściciel spółki miał starcie z pracownikami w sądzie pracy to sprawa miedzy nim pracownikami i sądem pracy :D przy dzieciach go nigdy nie widziałem więc mi to nie przeszkadza.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2014, o 14:09

zgadzam sie , wlascicielem apteki tez moze byc kazdy, aby jednak mial zatrudnione osoby z kwalifikacjami, takie jest prawo
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”