FIRMA TRANSPORTOWA WOŚ

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 maja 2012, o 15:38

orać pole , a nie będziecie zaśmiecać tu forum . POZDRO
Na górę

Postautor: maxim » 3 maja 2012, o 15:36

Też jestem zdania że te busy to do orania pola a nie do przewozu ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2012, o 21:19

mi chodziło o ludzi , którzy tutaj piszą . Mają pola , więc nara z forum
Na górę

Postautor: masna » 4 maja 2012, o 08:08

No co Ty, naprawdę ??
Wczoraj było święto więc w polu nikt nie pracował, nawet busy.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2012, o 22:31

Gość pisze:Drodzy ..... Firma ta ma ponad 10 lat i to ludzie nie mają szacunku i są chamscy w stosunku do szefostwa .
Jeżeli wam coś nie pasuje , to po jakiego jeździcie tym busem ? I nie dziwię się , ze chcą sprawdzić kto zgłasza na inspekcję ich , bo są tacy , którzy zgłaszają i nadal jeżdzą z nimi . Niech znajdą sobie inny dojazd , jeżeli są wielkimi paniusiami , którym trzeba miejsca nie wiadomo ile .

No sorry ale czym sie mam dostac z ulhówka do tl??? nic innego nie kursuje a ja dojezdzam do szkoły. Upycha nas jak kartofle a stan techniczny jest tragiczny!
Na górę

Postautor: maxim » 5 maja 2012, o 22:52

Bo to polska właśnie
Na górę

Postautor: lola » 8 maja 2012, o 16:40

http://www.wos.tomaszow-lubelski.com.pl ... ?id=4&nr=7
'' Nasi klienci mogą liczyć na bardzo dobrą obsługę i jakość świadczonych usług. ''
HE HE PORAŻKA
Na górę

Postautor: mycha » 25 lut 2016, o 20:09

Powiem tak raz jechalam tym przewoznikiem z polski do wloch, podroz minela mozna powiedziec ze bez problemowo ale to jak obaj kierowcy sie zachowali sie gdy dojechalismy do miejscowosci gdzie wysiadalam to jedna wielka porazka :-( zaczeli obrazac polaka ktory mnie odbieral malo brakowalo a by go pobili tylko dlatego ze dal im dozrozumienia ze maja gdzie busem zawrocic( gdzie panowie mieli wielkie pretensje ze nie maja teraz jak zawrocic) nie pojade nigdy tym przewoznikiem i kazdemu odradzam ta firme
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2016, o 12:02

Wczoraj jechałam busem Wosia jechał 120 na godz. siedziałam z przodu i dlatego widziałam ile miał na liczniku jechał jak wariat jako pasażer byłam sama strach z takim człowiekiem jechać co to do cholery sie z tą firmą Woś dzieje a głównie z tymi ich pracownikami ??
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2016, o 12:35

Gość pisze:Wczoraj jechałam busem Wosia jechał 120 na godz. siedziałam z przodu i dlatego widziałam ile miał na liczniku jechał jak wariat jako pasażer byłam sama strach z takim człowiekiem jechać co to do cholery sie z tą firmą Woś dzieje a głównie z tymi ich pracownikami ??


To niemożliwe w busach, autobusach, samochodach ciężarowych są blokady i więcej niż 90 nie pojedzie więc nie przesadzaj.
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2016, o 13:33

podaj trasę ,kurs i godzinę?-
Na górę

Postautor: Tomek84 » 25 sie 2017, o 15:01

Stresujaca sytuacja 😲
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2017, o 16:06

Stresujaca sytuacja 😲
RATUNKU 🆘
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2017, o 08:37

Woś schodzi na psy :? a właściwie prawie już zszedł jeździ bo nie ma innego przewoźnika na trasę Ulhówek.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2017, o 12:17

Konkurencję utworzyć artykuł co do wosia nigdy w życiu nie polecam pracy u tego typa a nawet stanowczo odradzam komukolwiek.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”