FIRMA TRANSPORTOWA WOŚ

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 paź 2017, o 22:50

No bo teraz są braki kierowców w całym kraju czy autobusów czy ciężarówek , więc wcale nie muszą szukać pracy w Tomaszowie i w końcu może tacy pożal się boże biznesmeni zaczną szanować pracowników.
Oby jak najszybciej, bo dopiero go zatrudnią a on już się sam zwalnia.... i czemu to tak?
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2017, o 08:48

Jak jest zła atmosfera u jakichś buraków to nikt tego nie wytrzyma.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2017, o 09:09

Jeździsz od świtu do nocy a całe g...o zarobisz?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2017, o 16:25

Już Ukraińcy nie chcą tam robić?
Na górę

Postautor: Aqidod » 24 paź 2017, o 02:12

Widzę, ze niektórzy cofnęli się w czasie i nie zdają sobie sprawy, ze jeżeli usługi idą w górę, to i bilety są droższe. Z jakiej racji macie jeździć za darmo? Jestem stałym klientem Wosia i jestem bardzo zadowolony ze współpracy, ale najlepiej zasłonić się Wosiem jak przychodzą nieroby do pracy
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2017, o 08:08

Widzę, ze niektórzy cofnęli się w czasie i nie zdają sobie sprawy, ze jeżeli usługi idą w górę, to i bilety są droższe. Z jakiej racji macie jeździć za darmo? Jestem stałym klientem Wosia i jestem bardzo zadowolony ze współpracy, ale najlepiej zasłonić się Wosiem jak przychodzą nieroby do pracy
Te klient idź do niego do roboty i wtedy wygłaszaj opinię na temat współpracy.....
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2017, o 15:03

Widzę, ze niektórzy cofnęli się w czasie i nie zdają sobie sprawy, ze jeżeli usługi idą w górę, to i bilety są droższe. Z jakiej racji macie jeździć za darmo? Jestem stałym klientem Wosia i jestem bardzo zadowolony ze współpracy, ale najlepiej zasłonić się Wosiem jak przychodzą nieroby do pracy
Buahahah zapewne woś sam siebie zachwala albo jego żona :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2017, o 22:11

Widzę, ze niektórzy cofnęli się w czasie i nie zdają sobie sprawy, ze jeżeli usługi idą w górę, to i bilety są droższe. Z jakiej racji macie jeździć za darmo? Jestem stałym klientem Wosia i jestem bardzo zadowolony ze współpracy, ale najlepiej zasłonić się Wosiem jak przychodzą nieroby do pracy
Ryży - weź nie pi--ol, nie podszywaj się pod klienta, wstyd!, aż tak nisko upadłeś? Jak na razie trudno spotkać jakiegokolwiek zadowolonego klienta Twojej "firmy" żadna z firm przewozowych nie ma tak drogich biletów jak Twoja, ale już niedługo pocieszysz się tym, bo konkurencja zabierze klientów :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2017, o 09:43

A dlaczego nie ma przyzwoitego przystanku dla ludzi którzy czekają na busy jest zimno,wiatr to brak szacunku dla klienta liczy się tylko kasa
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2017, o 09:50

Widzę, ze niektórzy cofnęli się w czasie i nie zdają sobie sprawy, ze jeżeli usługi idą w górę, to i bilety są droższe. Z jakiej racji macie jeździć za darmo? Jestem stałym klientem Wosia i jestem bardzo zadowolony ze współpracy, ale najlepiej zasłonić się Wosiem jak przychodzą nieroby do pracy
Ryży - weź nie pi--ol, nie podszywaj się pod klienta, wstyd!, aż tak nisko upadłeś? Jak na razie trudno spotkać jakiegokolwiek zadowolonego klienta Twojej "firmy" żadna z firm przewozowych nie ma tak drogich biletów jak Twoja, ale już niedługo pocieszysz się tym, bo konkurencja zabierze klientów :panzielony:
To ten rudas machajmłotek od Wosia?
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2017, o 17:14

To płać i stój na tym przystanku w deszczu
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2017, o 19:59

Tacyście spostrzegawczy tylko nie zauważyliście, że tam stoją i czekają nie tylko pasażerowie Wosia.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2017, o 17:05

Co wy od niego chcecie to taki równy gość.Tak dba zawsze pomoże
Na górę

Postautor: kamlec » 30 lis 2017, o 10:35

Dar-trans - ogarnięta firma z bardzo dobrą jakością usług. Mamy z nimi bardzo pozytywne doświadczenia i ogólnie nie ma się czego czepiać. Rzeczywiście widać z ich strony mocne zaangażowanie, dbałość o jakość, terminowość. Z mojego doświadczenia to najlepsza firma transportowa. Przede wszystkim po ich usługach widać jakość, dbałość o flotę. Nie ma klasycznej odwalanki.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 10:43

Dar-trans - ogarnięta firma z bardzo dobrą jakością usług. Mamy z nimi bardzo pozytywne doświadczenia i ogólnie nie ma się czego czepiać. Rzeczywiście widać z ich strony mocne zaangażowanie, dbałość o jakość, terminowość. Z mojego doświadczenia to najlepsza firma transportowa. Przede wszystkim po ich usługach widać jakość, dbałość o flotę. Nie ma klasycznej odwalanki.
Acha jesteś w temacie :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”