dobry dermatolog

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 cze 2011, o 23:14

ja również nie polecam P. Fornalskiego, za to Pani Jakubiak polecam jak najbardziej, miła osoba i zna się na rzeczy,mi pomogła za to Pan Fornalski kiepsko u niego, byłem raz i wystarczy.
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2011, o 23:19

da ktoś ten numer czy nie?
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2011, o 23:42

Wpisujesz w google ;dermatolog fornalski tomaszow lubelski ; Kur..a czy to takie trudne.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2011, o 11:25

Wenera pisze:Dobry jest p. Fornalski.Z syfa Cie wyleczy napewno:) Pewnie potrzebny bedzie Trobicin, Condylina ,Summamed. :roll:


Tobie pomogło???
Na górę

Postautor: osciu » 11 cze 2011, o 13:53

gdzie teraz jest gabinet Pani Jakubiak?!
Na górę

Postautor: anka » 13 cze 2011, o 09:02

czy ktos ma namiary na dr. Jakubiak???
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2011, o 14:45

osciu pisze:gdzie teraz jest gabinet Pani Jakubiak?!

Pani Jakubiak przyjmuje na ulicy Wyspiańskiego po przeciwnej stronie boiska na LO Orlika ma gabinet w nowym bloku tuż za rogiem. niestety telefonu nie mam ale polecam spacer warto
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2012, o 12:30

Gość pisze:
osciu pisze:gdzie teraz jest gabinet Pani Jakubiak?!

Pani Jakubiak przyjmuje na ulicy Wyspiańskiego po przeciwnej stronie boiska na LO Orlika ma gabinet w nowym bloku tuż za rogiem. niestety telefonu nie mam ale polecam spacer warto



może ktoś jednak ma ten nr ???
Na górę

Postautor: edespa » 29 mar 2012, o 18:14

6641289 ;) pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2012, o 06:27

a jeżeli nie jest konieczne leczenie tylko poprawa kondycji skóry polecam wizytę u kosmetyczki pani SOKOŁOWSKA jest doswiadczoną i kompetentną osobą można się w 2 tygodnie POPRAWIĆ
P O L E C A M
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2012, o 08:57

Fornalski jest dobry w wypisywaniu recept i to jest w jego przypadku bardzo intratne zajęcie,bo nie wie co już z kasą zrobić! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2012, o 21:49

kólka pisze:Pan Fornalski??Dobry dermatolog????Dobre żarty, ooo to sie uśmiałam :lol:


nie ty jedna. Byłam u niego z problemem z powiekami, wypadającymi włosami i łamiącymi się paznokciami.
dowiedziałam się tyle co sama wiem i to że nic mi nie jest... wizytę mam u pani J na 7 maja.
Na górę

Postautor: Herma » 31 mar 2012, o 02:47

Free download Angry Birds Angry Birds Nokia phone and download angry birds free on blackberry playbook Have a nice day!
Na górę

Postautor: wagier » 27 kwie 2012, o 22:20

tylko nie fornolanski jakis ,,,
Na górę

Postautor: zoz22 » 24 cze 2012, o 15:30

Pani Jakubiak zdecydowanie jest najlepsza. Naprawdę pomogła mi wtedy, kiedy pan Fornalski po prostu zniszczył moją skórę zbyt agresywnymi lekami.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”