Kaczyński był w Hrebennem ,czy go nie było??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 lut 2007, o 14:09

Kaczyński był w Hrebennem ,czy go nie było??
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2007, o 20:15

Nie było
Na górę

Postautor: gosc » 26 lut 2007, o 21:34

A kto był ?? :D
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2007, o 21:40

Anonymous pisze:Kaczyński był w Hrebennem ,czy go nie było??


nie było, gdyz ja byłem i nie widziałem. Chyba ze sie przebrał za jakiegos celnika lub ukrainca i sie nie odroznial od tlumu :)
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2007, o 00:59

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Kaczyński był w Hrebennem ,czy go nie było??


nie było, gdyz ja byłem i nie widziałem. Chyba ze sie przebrał za jakiegos celnika lub ukrainca i sie nie odroznial od tlumu :)



fest! :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Ferdek » 27 lut 2007, o 22:42

Otwarcie oczywiście było uroczyste,był Wojewoda Lubelski jako gospodarz ,a z mocno ważnych gości z W-wy nie było nikogo . W W-wie rozstrzygała się bowiem sprawa zmiany prezesa TV i to było znacznie ważniejsze niż udział w przcięciu wstęgi na podrzędnym przejściu granicznym na takim zadupiu .
Pozdrawiam .
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2007, o 10:27

Nie przyjechał, bo się przestraszył przesyłki.
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 654248.046
Na górę

Postautor: Pogranicznik » 28 lut 2007, o 12:44

Był tu wcześniej post, o tym, że widziano go przekraczającego granicę trzeci raz w tym dniu - benzyna papieroski te sprawy.

Ale wziął i zginął ten post. Ja się pytam co się z nim stało i dlaczego?
Na górę

Postautor: Balbina » 28 lut 2007, o 13:47

Pogranicznik pisze:Był tu wcześniej post, o tym, że widziano go przekraczającego granicę trzeci raz w tym dniu - benzyna papieroski te sprawy.

Ale wziął i zginął ten post. Ja się pytam co się z nim stało i dlaczego?
To był mój post....ale chyba go wywalili...:-( nie wiem...może za ostro pojechałam...nie wiedziałam że tu taka cenzura...przecież żartować można co????
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2007, o 14:17

Ferdek pisze:Otwarcie oczywiście było uroczyste,był Wojewoda Lubelski jako gospodarz ,a z mocno ważnych gości z W-wy nie było nikogo . .
Oznacza to, że wojewoda Żukowski ma niskie notowania w W-wie. Nic dziwnego, skoro zszedł tak nisko jeżdżąc po PGR-ach z niejakim Głąbem - człowiekiem z układu. Wkrótce może go spotkac to samo co Sikorskiego, Dorna, Wildszteina, .............i innych.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2007, o 14:56

Anonymous pisze:
Ferdek pisze:Otwarcie oczywiście było uroczyste,był Wojewoda Lubelski jako gospodarz ,a z mocno ważnych gości z W-wy nie było nikogo . .
Oznacza to, że wojewoda Żukowski ma niskie notowania w W-wie. Nic dziwnego, skoro zszedł tak nisko jeżdżąc po PGR-ach z niejakim Głąbem - człowiekiem z układu. Wkrótce może go spotkac to samo co Sikorskiego, Dorna, Wildszteina, .............i innych.


Władza jest dla narodu a nie naród dla władzy. Zapamiętaj to na całe zycie. Nic się mu nie stanie i korona z głowy nie spadnie kiedy przyjedzie od czasu do czasu do prostych ludzi z PGR-u. Twój post swiadczy tylko o tym, że traktujesz ludzi w PGR-ów bardzo nieuczciwie, uważająch ich za gorszą kategorię.
Obyś nigdy nie zajął żadnego stanowiska państwowego, bo widac jakie masz podejście do tematu, traktując ludzi jak bydło...
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2007, o 08:42

Nie chodziło mi o to, że wogóle jeździł po PGR-ach, tylko z kim tam był i w jakim celu. Wspierał publicznie kandydata na wójta - obecnego wójta Lubyczy J. Głąba utożsamianego z lubyckim, postpezetperowskim układem rządzącym gminą przez 14 lat, tj. w okresie niemal całej w III RP zwalczanej obecnie przez PiS. Poza tym jako dyrektor szkoły był podejrzany o rózne malwersacje. Na tym polega upadek morale wojewody-członka władz PiS, ze poparł człowieka o tak marnej reputacji. A do ludzi z PGR-ów mam duży szacunek i w żaden sposób nie chciałem ich obrażac. Jeśli się poczuli obrażeni to przepraszam. I jeszcze jedno. Do żadnych stanowisk państwowych nie pretenduje, bo jak patrzę na zachowanie tych, którzy je piastują- vide wojewoda lubelski- to doznaję obrzydzenia.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”