opieka w tomaszowskim szpitalu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 mar 2014, o 13:57

A kiedy maja sie myc i kto ich nauczył mycia? dla niektórych wode trzeba szanowac i wystarczy sie wykapac 3 razy do roku w wielkie swieta, SMIERDZA ZE ODDYCHAC SIE NIE DA , BO NIE MA POWIETRZA, ale jak sie jedzie prosto z obory to jak ma pachniec ?, ale sa i tacy ze po kilka tygodni chodza w tym samym ubraniu , mimo ze nie maja obory smierdza tez na odległosc, bo mycie to strata czasu, wiec jak sie rozparza to :lol: :lol: - a wsiadzcie do kazdego busa to mozna zemdlec, taka jest higiena ludzi ze wsi, ale im z takim zapachem dobrze bo go maja na codzien i dziwicie sie ze mowia ze POLACY TO BRUDASI I PO ZAPACHU ROZPOZNA SIE POLAKA!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: nanna » 28 mar 2014, o 15:39

Mieszczuchy z wielkiego miasta Tomaszowa sie znaleźli. To forum jest chyba dla idiotów bez kultury i obycia jak ktoś może tak obrażać innych ludzi. Opamiętajcie się w końcu i wyjedźcie z tego zaścianka nauczyć sie trochę obycia wśród ludzi.
Na górę

Postautor: Zombi » 28 mar 2014, o 21:31

nanna pisze:Mieszczuchy z wielkiego miasta Tomaszowa sie znaleźli. To forum jest chyba dla idiotów bez kultury i obycia jak ktoś może tak obrażać innych ludzi. Opamiętajcie się w końcu i wyjedźcie z tego zaścianka nauczyć sie trochę obycia wśród ludzi.

Jestem Tomaszowianką nie tylko od urodzenia ale od pokoleń i guzik mnie obchodzi,że niektórzy to idioci bez kultury i obycia.Puki będę żyła nigdy więcej nie położę się do tego szpitala bo to jest KLINIKA DOKTORA MENGELE .Czekano świadomie aż umrę i nie chciano przewieźć mnie do innego szpitala.Sfałszowano wyniki moich badań ponieważ wcześniej zarażono mnie pałeczką ropy błękitnej z brudnych narzędzi.Na tytuł Doktora trzeba obronić doktorat z medycyny a lekarz to tylko lekarz.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2016, o 23:39

Szpital promuje misję Dobro chorego najwyższym prawem , nie zgodne wstyd że tak piszą!!!!
Nie obchodzą ich chorzy maja gdzieś odsylaja chorych do domu , a pielęgniarki chodzą na dyżurze jak za karę !!!! wstyd
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2016, o 23:42

Dobrze że chorzy rodziny maja to się nimi opiekują , a pielęgniarki za to maja wolną godz. na kawę, co ich obchodzą chorzy! Chory szpital !!!!! Słynny na cale Lubelskie
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2016, o 10:18

Gość pisze:Dobrze że chorzy rodziny maja to się nimi opiekują , a pielęgniarki za to maja wolną godz. na kawę, co ich obchodzą chorzy! Chory szpital !!!!! Słynny na cale Lubelskie



Już wkrótce to pielęgniarki, których czasami jest ich 2 na 30 chorych będą im opowiadały bajki na dobranoc.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2016, o 10:28

Gość pisze:Dobrze że chorzy rodziny maja to się nimi opiekują , a pielęgniarki za to maja wolną godz. na kawę, co ich obchodzą chorzy! Chory szpital !!!!! Słynny na cale Lubelskie



Widać te opiekujące się chorymi rodziny, szczególnie w okresach świątecznych. Wówczas jest najazd starszych ludzi do szpitala, że pęka w szwach.
Na górę

Postautor: opie » 23 sty 2016, o 13:59

ach te kochające rodziny na święta w szpitalu nie było miejsca zamienił się w przechowalnie dla niepotrzebnych w domu ,ale ukochanych np. rodziców
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2016, o 18:03

opie pisze:ach te kochające rodziny na święta w szpitalu nie było miejsca zamienił się w przechowalnie dla niepotrzebnych w domu ,ale ukochanych np. rodziców


Oj taka prawda.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2016, o 19:19

opie pisze:ach te kochające rodziny na święta w szpitalu nie było miejsca zamienił się w przechowalnie dla niepotrzebnych w domu ,ale ukochanych np. rodziców

to juz troche przesada :!: :!: traf chciał , ze 3 dni przed wigilia musiałam zostac na dwie doby na jednym z oddziałow,( w innych miesiacach naprawde przepełnionych,) ku mojemu zdziwieniu na całym oddziale było 7 OSÓB !!!!! kilka sal piecio-osobowych zupełnie pustych !-----wiec gdzie jest ta prawda,że na świeta szpital jest przechowalnia ? dla niektórych osob, to moze lepiej aby nikt nie pozostal w szpitalu-mniej roboty :?:
Na górę

Postautor: kopul » 2 mar 2016, o 16:34

tomaszowski szpital jest super
Na górę

Postautor: mr bean » 3 mar 2016, o 20:41

A pielęgniarki są THE BEST :roll:
Na górę

Postautor: ERYK » 9 mar 2016, o 20:04

Ci co narzekają na nasz szpital i opiekę w nim chyba nie mieli okazji być gdzie indziej . Ja byłam pacjentką jednego ze szpitali w Lublinie , przebywałam tam tydzień ,a obiad przysługiwał mi tylko raz . W dniu wpisania nie bo nie , kolejnego dnia nie bo przed zabiegiem ale zabiegu nie było więc kolejny dzień to kolejne przygotowanie . Zabieg więc wiadomo ,że nie , po zabiegu też głodówka i nareszcie ....... jeden obiad i kolejnego dnia do domu też już ci się nic nie należy . Siedziałam czekając na wypis na stołeczku bo trzeba ustąpić łóżko i nikt mnie nie pytał jak się czuję wstawaj i tyle. Wypis dostałam o godz. 14.30 i wykończona do domu z temperaturą i rozlazłą raną ale to Lublin więc się nie narzeka..... LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ NA NASZĄ OPIEKĘ NIE MA CO NARZEKAĆ W PORÓWNANIU DO DUŻYCH MIAST JEST SUPER. TAM JESTEŚ NUMERKIEM NIKT NAD TOBĄ SIĘ NIE ZATRZYMA NIKT NIE MA CZASU ANI OCHOTY JAK NIE PASUJE TO NIKT CIĘ NIE TRZYMA . WSZĘDZIE DOBRZE TYLKO NIE W TOMASZOWIE ŚMIESZĄ MNIE TE OPINIE !!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2016, o 10:15

ludzie sa okropni mysla ze jak sa ubezpieczeni to wszystko sie nalezy po rekach trzeba calowac lekarz stawia diagnoze pielegniarka robi zastrzyki itp maja duzo roboty za male pieniadze lerzalam pare razy na roznych oddzialach i nie morzna narzekac jeszcze troche i nie bedzie pielegniarek bo odejda na emeryture a mlode za 1800 nie beda pracowac i wtedy beda ukrainki zatrudniac to docenicie
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2016, o 10:33

A i myślą że jak już duże miasto to wszyscy się przed takim kłaniają i mu usługują w tym szpitalu znam takie przypadki co kobiety do Lublina jeżdziły rodzić bo im Tomaszówek ani Zamość nie odpowiadał taka arystokracja. A się okazało że wcale tam lepszej opieki nie miały czy warunków porodu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”