Dla Sebastiana

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: NIWA » 7 lut 2007, o 14:13

Przedstawiciele Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego NIWA mieszkańcy Powiatu Tomaszowskiego ,
Lubyczy Królewskiej, rodzina , przyjaciele i znajomi Sebastiana - zwracamy się z prośbą o pomoc materialną potrzebną na leczenie: lekarstwa ,opiekę medyczną , przewidywane finansowanie endoprotezy oraz długotrwałą rehabilitację Sebastiana Adamowicza . Sebastian leczony jest w Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Lublinie oraz w Klinice Ortopedii i Traumatologii w Lublinie w których obecnie przechodzi drugą z przewidywanych dziesięciu chemioterapii oraz oczekuje na skomplikowaną operację nogi .

Sebastian ma obecnie 17 lat , jest uczniem drugiej klasy Technikum Ekonomicznego w Lubyczy Królewskiej .Od kilku lat jest zawodnikiem grupy młodzieżowej juniorów w GLKS GRANICA Lubycza Królewska w której osiągał bardzo dobre sukcesy piłkarskie.

Mając na uwadze dobro Sebastiana prosimy o wsparcie i pomoc .

Nr konta:

Bank Spółdzielczy w Lubyczy Królewskiej
60 9617 0005 0002 4253 3000 0002

Dnia 10 lutego na corocznym balu dobroczynnym Akcji Wyborczej na Rzecz Miasta i Regionu licytowane będą przedmioty podarowane i ufundowane przez członków stowarzyszenia NIWA z których dochód przeznaczony będzie na wsparcie leczenia Sebastiana. Gorąco zapraszamy do licytowania.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2007, o 21:03

Polskie prawo powinno moim zdanierm nakładac obowiązek podawania nazwiska i adresu zamieszkania osoby, na rzecz której zbieramy pieniądze...
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2007, o 15:19

Anonymous pisze:Polskie prawo powinno moim zdanierm nakładac obowiązek podawania nazwiska i adresu zamieszkania osoby, na rzecz której zbieramy pieniądze...

Polskie prawo zajmuje się tematem zbliżonym - jakim jest ochrona danych osobowych.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2007, o 20:43

Chyba podano wystarczajaco dużo danych o chorym chłopcu, więc czego sie czepiasz? Co za wredny typ? Chyba z Beżca.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2007, o 08:36

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Polskie prawo powinno moim zdanierm nakładac obowiązek podawania nazwiska i adresu zamieszkania osoby, na rzecz której zbieramy pieniądze...

Polskie prawo zajmuje się tematem zbliżonym - jakim jest ochrona danych osobowych.



Zatem dla mnie sprawa jest jasna. Sloro nie wiem dla kogo to nie daję, a akurat chciałem. Nie mam zamiaru nabijać kiedy Niwy, bo na to tu wychodzi.

Polwodzenia
Na górę

Postautor: wściekły » 10 lut 2007, o 14:53

DEBILU!!!!!!!!!! Nie umiesz czytać. Jest wyraźnie podane imię i nazwisko chłopaka. Czego jeszcze chcesz idioto? Nie chcesz pomóc, to pies ci morde lizał, ale nie siej zamętu. Módl się, żeby ciebie cos podobnego nie spotkało. Choć z drugiej strony wydaje się, że na to zasługujesz imbecylu.
Na górę

Postautor: sisi » 10 lut 2007, o 16:47

wściekły pisze:DEBILU!!!!!!!!!! Nie umiesz czytać. Jest wyraźnie podane imię i nazwisko chłopaka. Czego jeszcze chcesz idioto? Nie chcesz pomóc, to pies ci morde lizał, ale nie siej zamętu. Módl się, żeby ciebie cos podobnego nie spotkało. Choć z drugiej strony wydaje się, że na to zasługujesz imbecylu.

możesz być zdenerwowany ale możesz być także kulturalny
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2007, o 18:21

Posty można w bardzo łatwy sposób edytować. Kiedy pisałem po raz pierwszy o tym by podawać nazwisko, nazwisko chłopaka nie było podane, teraz widzę, że jest. Cieszę się, że autor posta to poprawił. Bardzo chętnie teraz się dorzucę.

Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2007, o 18:23

i o co tyle krzyku :?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”