Budowlanka kontra Ekonomik

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 sty 2007, o 16:38

Która szkoła jest lepsza?
Na górę

Postautor: email » 13 sty 2007, o 16:46

moim zdaniem kazda szkola bedzie dobra jezeli ma sie odpowiednie podejscie no i zgrana ekipe mozna wszystko (oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu), jako absolwent tzw. budowlanki zawsze powiem ze budowlanka jest lepsza, czesc
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2007, o 16:49

Lepsza to znaczy jaka: przyjazna dla ucznia, lepsza od Bratosza (o to nie trudno), lepsza bo tak.... ? :)
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2007, o 16:52

Anonymous pisze:Która szkoła jest lepsza?


Drogi gościu. Niezbyt inteligentnie liczysz otwarciem tego forum na odwrócenie uwagi od podstawowego problemu tomaszowskiego szkolnictwa jakim jest stan wyjątkowy w LO na górce

Mimo to pozdrawiam cię gorąco i życzę trafniejszej oceny sytuacji
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2007, o 17:20

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Która szkoła jest lepsza?


Drogi gościu. Niezbyt inteligentnie liczysz otwarciem tego forum na odwrócenie uwagi od podstawowego problemu tomaszowskiego szkolnictwa jakim jest stan wyjątkowy w LO na górce

Mimo to pozdrawiam cię gorąco i życzę trafniejszej oceny sytuacji


Hehehehe - no to mnie koleszka rozbroił. Jeszcze trzeba dodać, że jest winny gradobicia i kokluszu! I w ogóle jak miał prawo tak bardzo kłamać, że chciał poznać opinię na temat tych szkół!

Padłem hehehehehehehehehe
Na górę

Postautor: Axel Rose » 13 sty 2007, o 18:13

To co się dzieje w ogólniaku jest naprawdę złe ,ale i tak ze wszystkich tomaszowskich szkół LO jest najlepsze.Chodzą tam najzdolniejsi ludzie.Mimo tego,że rozpanoszył się pan S. ,to szkoła i tak jest dobra.
Na górę

Postautor: Balbina » 13 sty 2007, o 22:45

Anonymous pisze:Która szkoła jest lepsza?
Oczywiście że budowlanka...ja chodziłam do ekonomika..lipa straszna...i nawet szatni nie ma....daj sobie luz z ekonomikiem...pozdrawiam!
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2007, o 09:18

Balbina pisze:
Anonymous pisze:Która szkoła jest lepsza?
Oczywiście że budowlanka...ja chodziłam do ekonomika..lipa straszna...i nawet szatni nie ma....daj sobie luz z ekonomikiem...pozdrawiam!

Z tym brakiem szatni łatwo się przyzwyczaić i nie robi to żadnego problemu, że jej nie ma. Każda szkoła jest dobra tylko to zależy od klasy, nauczycieli i przedewszystkim czy Ty się w niej dobrze czujesz.
Na górę

Postautor: Balbina » 15 sty 2007, o 09:42

ja się czułam fatalnie....nauczyciele niektórzy spoko...ale ogólnie nie ciekawie,,,a brak szatni przeszkadza bardzo...weź przenoś się z klasy do klasy i oś za sobą te kurtki,buty,olecaki,....straszna rzecz...pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2007, o 14:24

nie wiem która jest lepsza: Ekonomik czy Budowlanka, ale na pewno Mechanik jest najlepszy (przynajmniej był 5 lat temu) :twisted: :twisted: :twisted: :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2007, o 18:41

witam Forumowicze. Jestem absolwentem ZS nr 3 im. Macieja Rataja. Ukończyłem tą szkołe w 2004 roku. O Ekonomiku to wiem tylko tyle, że nie jest szkołą zbytnio wymagającą, co nie znaczy że jej poziom jest niski. Napewno jest dobrą szkołą! O LO lepiej się nie będę wypowiadał, bo wszyscy wiemy o tej szkole najwyraźniej za dużo. Budowlanka natomiast gdy rozpoczynałem w niej edukację nie miała najlepszej opinii ale w ciągu 4 lat wyszła na prostą! Jestem zadowolony mając dyplom tej szkoły. Nauczyciele są wymagający, a uczniowie trzymani he he "krótko". Szczególnie mile wspominam moją p. prof od matmy M. Dz. która nietylko dała mi i reszcie mojej klasy w du....ę ale także bardzo dużo nauczyła! hehehehE! Piękna jest Zieleń latem, a dziewczynki w niej pracujące są jeszcze bardziej urocze! Także spragnieni wiedzy, dobrych wspomnień oraz niezłej zabawy->polecam budowlankę, wiele skorzystacie, dużo nie stracicie :lol:
Przy okazji pozdro dla ludzi z byłej klasy G rocznik 1999/2004
Misiek :D
Na górę

Postautor: kemot » 16 sty 2007, o 17:59

Witam, też kończyłem ZS nr3 szkoła jak to szkoły, ogólnie wspominam ją dobrze, jest paru nauczycieli co dali w d..., ale dało się życz, Yrek jest troche lewy, ale da sie to przeżyć. W porównaniu do LO to kończąc tą szkołe mam już jakiś tam papier "zawód". Fakt faktem że przez ostatnie 6-7 lat postarali się i wyszli na prostą, bardzo czysta, w moich latach nie za ciekawe laski, no ale jak niedawno tam byłem to widziałem niezłe sztuki... Nie wiem jak teraz z SU ale za moich czasów było bardzo ciekawie. Mając do wyboru szkoły w TL to bym ustawił je tak. 1.ZRnr3, 2. LO, 3.Eko 4.Mech
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2007, o 18:47

A nie tak : ZS nr 2, ZS nr 3, ZS nr 4, Liceum Profilowane ZDZ, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy, ..ZS nr 1 :lol: :lol: :lol: :lol: ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2007, o 21:24

Anonymous pisze:nie wiem która jest lepsza: Ekonomik czy Budowlanka, ale na pewno Mechanik jest najlepszy (przynajmniej był 5 lat temu) :twisted: :twisted: :twisted: :roll:

i nic się nie zmieniło!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Kaska » 16 sty 2007, o 23:15

czy to ważne która jest lepsza? Jesli ktoś zechce się uczyć to będzie to robił bez względu na to gdzie go przyjeli. Jesli chodzi o Pana S. w Bartoszu to rzeczywiscie na początku za bardzo przeginał. Teraz sie znacznie uspokoił i w końcu zaskoczył normalny tryb. pozdrawiam panów "ochraniaczy" :) :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”