Do kogo na dobre masaże ręczne w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc999 » 4 wrz 2014, o 10:08

Panie w Ośrodku REHAMED na Sienkiewicza ( niedługie kolejki na NFZ, można również prywatnie) nie tylko świetnie masują ale również wykonują inne zabiegi. Korzystałem kilka razy i jestem bardzo zadowolony.
Na górę


Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 13:06

ja również polecam pana Mirka trochę "torturuje" - ale skutecznie!
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 14:06

Bylam u Pana Pleskacza stosuje nowa terapie nie wiem czy dobrze pisze nazwe: Bowena, jestem zachwycona
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 20:00

Gość pisze:Bylam u Pana Pleskacza stosuje nowa terapie nie wiem czy dobrze pisze nazwe: Bowena, jestem zachwycona



a ja słyszałam, że Pan Pleskacz teraz tylko parzy dobrą kawę bo niema ludzi, a każda inna placówka dostała kontrakt z NFZtem.

Więc po co ta kryptoreklama? :? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 22:56

A ja zauważyłem, że kontrakty NFZ to pobierają jacyś " dziwni" ludzie z poza naszego terenu .
W Lubyczy jakiś gość z Wrocławia " dostał" kontrakt gdzie pomieszczenia odnajmuje od szkoły a na stanowiska załatwił dotacje w UP Tomaszów. Kontrakty okulistyczne otrzymują osoby z Lublina a z Tomaszowa nie !!
Co to nie ma specjalistów u nas ? Ortopedzi z Zamościa rządzą w Tomaszowie i kase wyrywają z NFZ.
A niestety znam przypadk,i że tacy dobrzy to nie są - ale naiwni ludzie idą do nich jak muchy do lepu...

Ktoś to uważa za prawidłowe działanie NFZ - u ? To że trzeba czekać na operacje kolana 17 lat to NFZ uważa za normalka.
Dostałem skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne ( NFZ) przy rwie kulszowej - to gość w Lubyczy wyznaczył kolejke na Grudzień - to normalne !!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2014, o 20:59

Gość pisze:A ja zauważyłem, że kontrakty NFZ to pobierają jacyś " dziwni" ludzie z poza naszego terenu .
W Lubyczy jakiś gość z Wrocławia " dostał" kontrakt gdzie pomieszczenia odnajmuje od szkoły a na stanowiska załatwił dotacje w UP Tomaszów. Kontrakty okulistyczne otrzymują osoby z Lublina a z Tomaszowa nie !!
Co to nie ma specjalistów u nas ? Ortopedzi z Zamościa rządzą w Tomaszowie i kase wyrywają z NFZ.
A niestety znam przypadk,i że tacy dobrzy to nie są - ale naiwni ludzie idą do nich jak muchy do lepu...

Ktoś to uważa za prawidłowe działanie NFZ - u ? To że trzeba czekać na operacje kolana 17 lat to NFZ uważa za normalka.
Dostałem skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne ( NFZ) przy rwie kulszowej - to gość w Lubyczy wyznaczył kolejke na Grudzień - to normalne !!!!!!!!!



bo kolego w Tomaszowie nie ma ortopedy. Więc wilki z Zmc robią co chcą u nas...
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2014, o 16:21

Gość pisze:
Gość pisze:A ja zauważyłem, że kontrakty NFZ to pobierają jacyś " dziwni" ludzie z poza naszego terenu .
W Lubyczy jakiś gość z Wrocławia " dostał" kontrakt gdzie pomieszczenia odnajmuje od szkoły a na stanowiska załatwił dotacje w UP Tomaszów. Kontrakty okulistyczne otrzymują osoby z Lublina a z Tomaszowa nie !!
Co to nie ma specjalistów u nas ? Ortopedzi z Zamościa rządzą w Tomaszowie i kase wyrywają z NFZ.
A niestety znam przypadk,i że tacy dobrzy to nie są - ale naiwni ludzie idą do nich jak muchy do lepu...

Ktoś to uważa za prawidłowe działanie NFZ - u ? To że trzeba czekać na operacje kolana 17 lat to NFZ uważa za normalka.
Dostałem skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne ( NFZ) przy rwie kulszowej - to gość w Lubyczy wyznaczył kolejke na Grudzień - to normalne !!!!!!!!!



bo kolego w Tomaszowie nie ma ortopedy. Więc wilki z Zmc robią co chcą u nas...

Teraz to dopiero zacznie się maniana,gdy bedzie brakować lekarzy.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2014, o 09:23

bo kolego w Tomaszowie nie ma ortopedy. Więc wilki z Zmc robią co chcą u nas...[/quote]
Teraz to dopiero zacznie się maniana,gdy bedzie brakować lekarzy.[/quote]

Teraz już brakuje,wiekszość specjalistów dojeżdza do Tomaszowa :cry: :cry:
Na górę

Postautor: gabdan » 9 lis 2014, o 18:06

Ja byłam u Pana dr Maryńczaka i więcej niestety nie pójde na wizytę.
Dostałam namiary do Pana Profesora doktora habilitowanego Tomasza Karskiego. Zrobił mi badania- kilka testów i rozpoznał u mnie ze zdjęć rtg stóp że mam krótsza jedną piętę, poza tym coś z tkankami i że mam bardzo wyrażny łuk w stopie. Wyszło że ból stóp mogą powodować 3 wady: mam skróconego Achillesa i zginacze kolan, brak przeprostu w kolanach, a do tego wtórne stopy płasko- koślawe i małą skoliozę. Zalecił kolejną 3 serię zabiegów fizjoterapeutycznych i do tego musze zrobić rtg bioder i kręgosłupa, i wykonywać ćwiczenia codziennie zalecone: 100 x pochylenia pleców do ściany nie odrywając stóp, skłony do lewej stopy 30 x, skłony do nóg 60 x. I tak az do 27.11. 2014, wtedy mam do kontroli. Wizyta 150 zł- zapisy wcześniej bo sa duże kolejki.
Pan Maryńczak widząc zdjęcia rentgenowskie na drugiej wizycie nawet nie przeprowadził żadnego badania. Zlecił kolejne zabiegi- 2 seria. Może trochę pomogły ale to jest bardzo mało. Wizyta 2 razy w jednym miesiącu - 50 +50 czyli 100 zł.
Za zabiegi fizykoterapeutyczne płace 300 zł za 10 dni bo mam na obie stopy. Ale naprawdę warto. Pan Bartek z Łaszczowa robi te zabiegi bardzo profesjonalnie. Czasem nawet mogę go o cos spytać związanego z moją rehabilitacją.

Nie polecam dr. Maryńczaka który przyjeżdża do Tomaszowa z Zamościa.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2014, o 20:58

gabdan pisze:Ja byłam u Pana dr Maryńczaka i więcej niestety nie pójde na wizytę.
Dostałam namiary do Pana Profesora doktora habilitowanego Tomasza Karskiego. Zrobił mi badania- kilka testów i rozpoznał u mnie ze zdjęć rtg stóp że mam krótsza jedną piętę, poza tym coś z tkankami i że mam bardzo wyrażny łuk w stopie. Wyszło że ból stóp mogą powodować 3 wady: mam skróconego Achillesa i zginacze kolan, brak przeprostu w kolanach, a do tego wtórne stopy płasko- koślawe i małą skoliozę. Zalecił kolejną 3 serię zabiegów fizjoterapeutycznych i do tego musze zrobić rtg bioder i kręgosłupa, i wykonywać ćwiczenia codziennie zalecone: 100 x pochylenia pleców do ściany nie odrywając stóp, skłony do lewej stopy 30 x, skłony do nóg 60 x. I tak az do 27.11. 2014, wtedy mam do kontroli. Wizyta 150 zł- zapisy wcześniej bo sa duże kolejki.
Pan Maryńczak widząc zdjęcia rentgenowskie na drugiej wizycie nawet nie przeprowadził żadnego badania. Zlecił kolejne zabiegi- 2 seria. Może trochę pomogły ale to jest bardzo mało. Wizyta 2 razy w jednym miesiącu - 50 +50 czyli 100 zł.
Za zabiegi fizykoterapeutyczne płace 300 zł za 10 dni bo mam na obie stopy. Ale naprawdę warto. Pan Bartek z Łaszczowa robi te zabiegi bardzo profesjonalnie. Czasem nawet mogę go o cos spytać związanego z moją rehabilitacją.

Nie polecam dr. Maryńczaka który przyjeżdża do Tomaszowa z Zamościa.



o co Ci kur.. chodzi? raz napisałaś i wystarczy, po co odgrzebujesz tematy!
Na górę

Postautor: gabdan » 9 lis 2014, o 21:14

Przepraszam, jeśli kogos obraziłam. Ale taka niestety jest rzeczywistość. Profesor Karski zauważył dużo wad które niestety trzeba wyleczyć. A Pan dr. Maryńczak ich nie zobaczył, nawet nie chciał dociec co może być przyczyną tych bóli stóp- sugerowal na 1 wizycie że to bóle przeciążeniowe i bóle stawów, a niestety się pomylił.
I nie powtarzam tego dwa razy. Wypowiedz jest zrozumiała dla każdego.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2015, o 09:27

nie chodze do nikogo poza panem konradem, reszta to pseudo ...tagedia
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2015, o 20:36

Już niedługo na Łaszczowieckiej będzie salon masażu.
Na górę

Postautor: diana » 7 maja 2015, o 22:04

Witam szukajac infofmacji na temat masazysty w rachaniach natrafilam na ciebie czy moglbys mi podac numer do niego
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”