Do kogo na dobre masaże ręczne w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 cze 2010, o 11:52

Witam! Mam problem z kręgosłupem i chciałabym skorzystać z usług profesjonalnego masażu ręcznego, leczniczego klasycznego. Może ktoś polecić jakiś gabinet w Tomaszowie? Szukam osób które już korzystały i z ręką na sercu mogą kogoś polecić.
Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2010, o 12:29

Polecam masażystę w zakładzie opieki zdrowotnej Medident na ulicy Wańkowicza. Bardzo miły pan, masażysta z Horyńca Zdroju, przyjmuje 3 dni w tygodniu. Jestem bardzo zadowolony, kilka masaży i czuję się jak nowonarodzony. a ceny już od 25zł :D
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2010, o 07:44

Pan L. Warmiński w Rachaniach. polecam Jak coś to podam Ci tel.
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2010, o 14:35

heh byłam w pana Kłysewicza w tym Medident i muszę powiedzieć że zrobił na mnie duże wrażenie, pomijając osobę bardzo miłą, masaż był bardzo profesjonalny. No i rzeczywiście cena 25zł za masaż klasyczny to bardzo mało, dzowoniłam w inne miejsca i wszędzie było drożej co najmniej o 10zł. Jeszcze kilka zabiegów i będę mogła w pełni stwierdzić skuteczność, ale już czuję się o wiele lepiej.
Na górę

Postautor: gość00 » 29 cze 2010, o 15:48

Polecam pan Gąska .Masaż całego kręgosłupa,pole magnetyczne,laser,itp.Mieszka na ul.Królowej Jadwigi.Jak cie interesuje to mogę dać numer telefonu do niego.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2010, o 19:01

tak sobie czytam i aż miło popatrzeć że osoby które spotkałem w gabinecie pana Leszka Kłysewicza udzielają się na forum :D
również polecam tego pana, bardzo fachowy masaż... no i ta cena 25zł, naprawdę warto...
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2012, o 21:58

BARDZO DOBRE MASAZE W ARKADI SPA .BYŁAM POLECAM!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2012, o 23:33

a ja polecam trochę ruchu i żadne masaże nie będą potrzebne .........
Na górę

Postautor: gosc » 17 sty 2012, o 21:26

Witam polecam p Mirka w szpitalu zabiegi sa profesjonalne i naprawde pomagaja 10 zabiegow to seria by stwierdzic czy pomaga potrzeba tylko skierowanie od dr rodzinnego zabiegi sa refundowane, lub poprosic w szpitalu o prywatny nr p Mirka, masaz klasyczny przyniesie ulge chwilowa ale jesli to problemy z kregosłupem moze zaszkodzic polecam profesjonalne zabiegi pana Mirka
Na górę

Postautor: piti » 17 sty 2012, o 22:58

naj lepiej i naj taniej! Wożuczyn 605087902
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2012, o 18:09

w siłowni fabryka również jest masaż! zwykły i antycellulitowy.polecam
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2012, o 16:52

a kto masuje w ARKADII?? ma jakiś dyplom??
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2012, o 10:19

Bardzo polecam Konrada Pleskacza, jest on rehabilitantem w ośrodku zdrowia, ma wszystkie potrzebne kwalifikacje.
Jest na prawdę super:) wie jak każdej kobiecie sprawić niesamowitą przyjemność:) również i mężczyznom..
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2012, o 12:35

Słownik ortograficzny się kłania "naprawdę" - piszemy łącznie
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2012, o 15:16

Polecam pan Gąska :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”