Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 sie 2017, o 01:09

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2017, o 13:24

Ja byłam dziś u weróżki w kol. Hostynne. Mam uczucia mieszane. Wiedziała dużo prawdziwych rzeczy. Teraz poczekam czy wróżby się sprawdzą
napisz prosze jakies namiary na wróżke z hostynnego. tel, adres, ile bierze za wróżbę. pozdrawiam.
Na górę

Postautor: sleep » 21 wrz 2017, o 07:16

wróżka Alicja Nastaj- 692 761 661
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2017, o 22:46

okultyzm to bardzo poważna i nie bezpieczne działanie może w życiu człowieka wyrządzić wiele zła, a wróżbiarstwo to jedna z gałęzi okultyzmu http://supernowosci24.pl/okultyzm-i-wro ... czlowieka/ nie dawajcie na własne życzenie wciągać się w sidła złego.
Na górę

Postautor: Olaaad » 29 paź 2017, o 18:15

Ile bierze ta wróżka z hostynnego ???
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2017, o 22:11

Ile bierze ta wróżka z hostynnego ???
30-50
Na górę

Postautor: Misa » 6 lis 2017, o 10:17

Macie numer do tej.pani alicji z tworyczowa?
Na górę

Postautor: xxx-999 » 17 gru 2017, o 19:26

Wróżka z Tworyczowa 100% sprawdzalności...Nigdy w to nie wierzyłam ale po wizycie u niej można powiedzieć ,że ludzie mają nadprzyrodzone zdolności.Wszystko co mi powiedziała ta Pani się sprawdziło.
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 20:54

Obrazek
Na górę

Postautor: Bynio » 21 gru 2017, o 13:37

Z Hostynnej to zapewne błąd odmiany lub rodzajnika bo powinno być z Hostynnego. To miejscowość pomiędzy Zamościem i Hrubieszowem i nazywa się Hostynne. Zatem rodzaj nijaki a nie żeński. Była tam na pewno kiedyś wróżka i miała bardzo dobre opinie. Nie wiem jak jest dzisiaj bo mieszkam dość daleko czyli we Wrocławiu.
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 14:23

lepsze przepowiednie ma Antek , na siłę dopasowuje fakty . Pełno jasnowidzów jest w Tworkach również
Na górę

Postautor: Pozdro » 5 sty 2018, o 13:08

Ale wy jesteście zjebani . To że wy nie wierzycie. To nie znaczy ze ktoś też nie. Oczerniacie innych ludzi którzy może naprawę potrzebują pomocy. A są ludzie którzy potrafią pomóc.np takie wróżki. Ta w Tworyczowie powie wszytko . Np. Mojej znajomej zaginął mąż. Poszla do niej i powiedziała żeby go szukać w jakichś opuszczonych budynkach nie daleko jego miejsca zamieszkania ale jak go znajdą to będzie już za późno. I faktycznie. Znaleźli go. Niestety już nie żył. Duzo ludzi znam którym pomogła . Więc darujcie sb te głupie kom. jak nie wierzycie sami to chociaż nie odbierajcie nadzieji innym ludziom.pozdrawaim
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2018, o 22:41

Zaczęli intensywną korespondencję smsową. Kasia angażowała się coraz bardziej. Chciała namiętności, romansu. Chciała ukarać Marka za przepowiedzianą przez wróżkę zdradę. Była coraz bardziej zdesperowana. Nie zauważyła, że Sławek odpisuje coraz rzadziej i rzadziej. Na siłę próbowała wskrzesić tę namiętność. Przecież wróżka ją przepowiedziała! Nie myliła się!

W końcu Kasia zdecydowała się pojechać do mieszkania Sławka. Jakież było jej zdziwienie, kiedy drzwi otworzyła kobieta w zaawansowanej ciąży. Powiedziała Kasi, że mąż na chwilę wyszedł i może poczekać w środku. Kasia nie chciała.

Zdruzgotana wróciła do domu. Tam czekał na nią Marek. Chciał z nią poważnie porozmawiać. Widział, że od jakiegoś czasu z Kasią dzieje się coś niedobrego i chciałby dowiedzieć się o co chodzi. Kasia z płaczem powiedziała mu, że wróżka wywróżyła jej, ze Marek ma kochankę, że zdradza żonę. Marek popatrzył zdumiony na żonę. Nie mógł uwierzyć, że osoba którą kochał i z którą żył od tylu lat miała więcej zaufania do obcej kobiety, niż do niego. Powiedział, że trudno jest budować związek bez zaufania, szacunku i wzajemnej szczerości.

http://magia.onet.pl/artykuly/tarot,601 ... 30168.html
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2018, o 22:58

ile by zarabiała wróżka wiarygodna gdyby zatrudnił ją rząd , jakiegokolwiek państwa ? Moja odpowiedz : tyle ile by chciała , bo panstwo na jej wróżbach zarabiałoby milion razy tyle co ona . Taka wiarygodna a wróży głupim Kaśkom , Marysiom itd , na giełdę niech włoży parę złoty w rok zrobi miloiny
Na górę

Postautor: gasolina » 14 lis 2018, o 21:30

Kobieta, która wróżyła zmarła podobno w maju, ale podobno " przekazała pałęczkę" swojej córce, ktoś coś wie więcej o tym ?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”