Wrozka Kolo Szczebrzeszyna albo z Hostynnej, kto byl?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 lis 2018, o 01:03

Kobieta, która wróżyła zmarła podobno w maju, ale podobno " przekazała pałęczkę" swojej córce, ktoś coś wie więcej o tym ?
z toba ożeni się jeb.nięty jak ty lub już się ożenił ,macie dzieci downy , jak ty
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2018, o 08:15

Pytaj na forum, co chcesz wiedzieć, tu dowiesz się wszystkiego o: sobie, twoich znajomych, po co Ci wróżka :lol:
Na górę

Postautor: Beata » 18 lis 2018, o 22:37

Ile można juz pisać o tej pseudo wróżce.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 14:15

A ja bylem i pojade jeszcze .Wole tam sie poradzic niz pseudoprzyjaciól .
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 00:04

A ja bylem i pojade jeszcze .Wole tam sie poradzic niz pseudoprzyjaciól .

Źle dobierasz przyjaciół....
Nie rób pseudo reklamy tym wróżkom. Mam koleżankę ateistke. Wydała mnóstwo pieniędzy na telefoniczne porady pseudo wróżek. Każda mówiła co innego i nic A nic się nie sprawdziło. :evil: dowiedziałam się o tym po fakcie dokonanym.
Te psudo wróżki mają często konszachty z siłami nieczystymi i dlatego znają przyszłość lub to zwykli naciągacze.
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2018, o 22:08

A ja bylem i pojade jeszcze .Wole tam sie poradzic niz pseudoprzyjaciól .
wróżka w XXI wieku. litości
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2018, o 08:20

Zabobony wierzących w wiekszości ludzi. Zenada
Na górę

Postautor: Bbbb » 3 lut 2019, o 22:55

:panzielony: Mnie interesuje to co dzieje sie teraz a nie ile bd miec dzieci itp. Bylam u 4 i kazda to samo mowi co bedzie np za kilka lat a o obecnej sytuacji rozne wersje. Ta z hostynnego mi najlepiej odpowiadala bo jej wrozby spelnialy sie w przeciagu kilku dni a mi o to chodzi. Slyszalam ze nie zyje prawda to? A w Zamosciu u starszej pani bylam. Moze i dobra nie wiem bo dopiero bylam raz, ale duzo strasznie bierze a za odczynianie urokow zyczy sobie wiecej niz srednia krajowa. Rzeczywiscie jak reka odjal po jej radach, ale bezrobotna samotna matke nie stac na rytualy. Co praeda to na kosciol ale sory.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2019, o 06:13

Chłopa sobie znajdź zamiast po wróżkach jeździć
Na górę

Postautor: Greta » 4 lut 2019, o 10:03

:lol: Na niego wrozylam wlasnie. Ciekawe cwaniaku co bys zrobil/a jak by ci sie zycir posypalo tj mi. w kazdej dziedzinie. Gadac kazdy potrafi.
Na górę

Postautor: Dobrawa » 6 lut 2019, o 23:19

W Hostynnem pani slyszalam ze nie zyje ale czesto wrozka przekazuje dar dzieciom. Zreszta powyzej ktos tak napisal. Wiecie cos? Ma ktos tamjakis kontakt? Mi sie wszystko sprawdzalo. Najlepsza wrozka z Hostynnego ale ja 170km mam i na slepo nie pojade. A w Turzyncu wrozy? Dobra jest?
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2019, o 00:40

każdy prawdziwy katolik musi być u wróżki i u 1 komunii . Obie instytucje daja nadzieję że bedzie sie pieknym i bogatym , wrózka w życiu na ziemi a kler obieca to samo po śmierci . Klienci obu przedsiębiorstw są gigantami inteligencji
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2019, o 06:24

No i jest nasz forumowy antyklerykał. Ciebie w dzieciństwie ktoś skrzywdził?
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2019, o 10:35

Towarzyszu Stalin przyszedł jasnowidz twierdzi że zna przyszłość
- rozstrzelać!!
- ale dlaczego??

- gdyby znał przyszłość to by nie przychodził.
Na górę

Postautor: Sola » 7 lut 2019, o 13:42

W Hostynnem pani slyszalam ze nie zyje ale czesto wrozka przekazuje dar dzieciom. Zreszta powyzej ktos tak napisal. Wiecie cos? Ma ktos tamjakis kontakt? Mi sie wszystko sprawdzalo. Najlepsza wrozka z Hostynnego ale ja 170km mam i na slepo nie pojade. A w Turzyncu wrozy? Dobra jest?
Wystarczy zadzwonić to jej tel.Alicja Nastaj 692 761 661
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”