MOCCA CAFE

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: alala » 19 kwie 2010, o 09:43

nie wiem czy zauważyliście, ale w naszym miasteczku powstały już trzy kawiarenki, bardzo mnie to cieszy, bo widać, że trochę się rozwijamy i ludzie zaczynają wychodzić z domów.

ALE...


Ostatnio miałam " przyjemność" zjeść w jednej z tych kawiarenek, - tej przed rondem - i powiem szczerze jestem ZDEGUSTOWANA... gałka kosztuje 2,40 zł a Pani nakłada TYLE CO NIC. dla mnie to jest porażka, jeśli już się płaci i tyle płaci to CHYBA ZA COŚ...!!!
Radzę coś z tym zrobić bo stracicie klientów - ja już tam niczego nie kupię bo po prostu szkoda mi kasy, za 3 gałki wydałam 7,20 zł a moje lody zmieściły się w MAŁYM WAFELKU! wole dołożyć kolejne 7zł i kupić sobie carte Dor.
jak dla mnie żerują na tym, że nie mają konkurencji.
Na górę

Postautor: sebek122 » 19 kwie 2010, o 18:59

no popieram, chociaz lody maja dobre. wystarczy tylko troche wiecej nakladac:)
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2010, o 23:37

i tak za drogo, u tego goscia co ma niedleko parku lody jest spoko.
Na górę

Postautor: Marek T » 16 cze 2019, o 13:57

Nie zgodzę się. Gałki w tej łodzianie są największe spośród wszystkich lodziarni w naszym mieście! A smaki najlepsze od wielu lat! Wolę nawet dopłacić złotówkę niż jeść byle jakie lody z innego miejsca.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2019, o 14:30

Wszystkie lody to chemia ,i niech nie mówią ze sa naturalne ...
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2019, o 16:33

Ja zauwazylam, ze galki sa rozne w zaleznosci jaka pani je naklada. Niektore panie robia porcje wieksze. Wieksze tez porcje dostaja klienci znajomi lub Ci ktorzy sie spodobaja. Nie jest to fajne gdy pani w lodziarni naklada kolezankom duze galki a nastepnemu klientowi wyraznie mniejsze. Nie chodze tam na lody bo tez szkoda mi kasy. Kupuje w sklepie carte dor, manhattan lub algide i wszyscy w domu zadowoleni sa i wiem, ze place za porcje a nie pol porcji.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2019, o 17:40

Ja zauwazylam, ze galki sa rozne w zaleznosci jaka pani je naklada. Niektore panie robia porcje wieksze. Wieksze tez porcje dostaja klienci znajomi lub Ci ktorzy sie spodobaja. Nie jest to fajne gdy pani w lodziarni naklada kolezankom duze galki a nastepnemu klientowi wyraznie mniejsze. Nie chodze tam na lody bo tez szkoda mi kasy. Kupuje w sklepie carte dor, manhattan lub algide i wszyscy w domu zadowoleni sa i wiem, ze place za porcje a nie pol porcji.
Coś w stylu „ja tam nie kupuje” ale wiem najlepiej pozdrawiam i miłego dnia
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2019, o 18:00

Ja zauwazylam, ze galki sa rozne w zaleznosci jaka pani je naklada. Niektore panie robia porcje wieksze. Wieksze tez porcje dostaja klienci znajomi lub Ci ktorzy sie spodobaja. Nie jest to fajne gdy pani w lodziarni naklada kolezankom duze galki a nastepnemu klientowi wyraznie mniejsze. Nie chodze tam na lody bo tez szkoda mi kasy. Kupuje w sklepie carte dor, manhattan lub algide i wszyscy w domu zadowoleni sa i wiem, ze place za porcje a nie pol porcji.
Coś w stylu „ja tam nie kupuje” ale wiem najlepiej pozdrawiam i miłego dnia
Kupiłam, bylam z dziećmi kilka razy i stąd maja opinia. Teraz faktycznie tam nie chodzę bo, tak jak pisałam raz dostałam gałkę, że aż wypadała z wafelka a innym razem ledwo z niego wystawała. Pozdrawiam zatem i również życzę miłego dnia i dużych gałek.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”