Poród rodzinny

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 mar 2012, o 17:32

Zeby za reke potrzymał zone
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2012, o 13:19

i na koniec zemdlał
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2012, o 17:25

film sie urywa jak sie zobaczy krew7
Na górę

Postautor: pixeli » 7 paź 2014, o 11:15

Może zainteresuje Cię poród naturalny? Zagłęb się w ten temat tutaj: http://babyonline.pl/porod-naturalny-ja ... ,r1p1.html
i dokonaj wyboru w jaki sposób urodzisz dziecko :)
Na górę

Postautor: Jojo » 20 kwie 2017, o 22:43

Jestem przed porodem. Mam zamiar rodzić w sali do porodów rodzinnych. Można wziąć jedną osobę- nie musi to być mąż, może to być siostra, ciotka itd. Odradzam brania mamy, bo ponoć te jeszcze bardziej przeżywają. Ja wezmę męża, ponieważ on mnie uspokaja i jest silny psychicznie. Sam chciał, nie zmuszałam go by był przy mnie. Wiem, że będę miała w nim wsparcie. Chodziliśmy razem do szkoły rodzenia, bo myśleliśmy, że jest taki wymóg. Nie ma takiego wymogu. Po prostu przyjeżdża się razem do szpitala i mówi się, że będzie to poród rodzinny. Sala jest osobna. Radzę jednak chodzić do szkoły rodzenia, ponieważ można się bardzo dużo dowiedzieć, zobaczyć oddział, zobaczyć kąpiel noworodka, posłuchać psychologa i się psychicznie przygotować do samego porodu. Początkowo się bardzo bałam, jednak teraz inaczej do tego wszystkiego podchodzę i naprawdę polecam szkołę rodzenia. Teraz zostało mi jedynie czekać i zobaczę jak to wszystko się zakończy. Postaram się o tym napisać.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”