Auto Lux

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: chlopakk » 26 gru 2011, o 09:52

wszystko ładnie pięknie, każdy chwali że instruktorzy są super i z poczuciem humoru. A moze napialibyscie o tej drugiej stronie? Robilem tam prawko ale przenioslem sie do innej szkoly. Powod? Place za 2 godziny jazdy a jezdze ponadgodzine po miescie. Dlaczego? DOjazd do zamoscia zajmuje pol godziny i lecialo mi to z czasu, po miescie jezdzi sie 20 min i przerwa odliczona z naszego czasu , potem NIECAŁA godzine i przerwa znowu z naszego czasu... Jak ie jezdzi w 3 osoby to do TL powinno sie wyjezdzac po godz 14 jakby sie jezdzilo bez przerwy(bo placi sie przeciez za 2 godziny ) a bylo tak ze w Tl jestesmy przed godz 14 a czasami nawet o 13.40 . WIec latwo sobie przekalkulowac ile sie jezdzi po miescie a ile zabieraja nam na przerwy., pONAD GODZINKE JAZDY PO MIESCIE TO ZDEYDOWANIE ZA MALO...TYm bardziej ze sie placi za 2.
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2011, o 07:53

Ja się właśnie przeniosłem z innej szkoły do Auto Luxu, i na dzień dobry przywitała mnie mila i sympatyczna Pani. Pan Waldek spokojny człowiek kilka razy wytłumaczy nie krzyczy, Michał? tak samo jak Pan Waldek człowiek o anielskiej cierpliwości wie jak podejść od kursanta i wie jak mu to najlepiej wytłumaczyć żeby zrozumiał tak samo jak driver polecam Auto Lux!!!
Na górę

Postautor: samolub » 27 gru 2011, o 10:28

no wlasnie kazdy tam jest mily i kulturalny ale z uśmiechem na twarzy obdzierają wa z własnych pieniędzy, smieszne zeby placic za 2 godz a jezdzic duzo krocej, Popatrzcie na zegarek to zauwazycie...
Na górę

Postautor: ola123 » 27 gru 2011, o 13:11

Polecam wszystkim tą szkołę.Sumiennie wykonują swoją pracę.Potrafią wytłumaczyć i nauczyć.Najlepsi w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: kass » 27 gru 2011, o 13:14

Polecam Pana Michala.Świetny instruktor.
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2011, o 14:21

Przestań w końcu sam się chwalić bo przeginasz i tak każdy rozsądny w to nie uwierzy dobra firma nie wymaga reklamy.
Na górę

Postautor: driver » 28 gru 2011, o 13:29

3 os od 8-14 lub 14-20, trasa na troje, każdy pół godz na trasie i 1,5h na mieście. Przede wszystkim nikt tu nie uczy na pamięć jak co poniektórzy sugerują! Dzieki temu że jeździłem też na trasie wiem jak sie zachować nie tylko w mieście. Przerwy? owszem, co godzine, ale przerwa jest niezbędna, bo kto by wytrzymał 6h w samochodzie? ale trwa może 3, 4min. Często też odrazu sprawdzamy płyny i światła.
Polecam naprawde! ;)
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2011, o 13:34

Każda szkoła jazdy ma coś do zaoferowania.Ja osobiście robiłem w Eldarze i jestem bardzo zadowolony.Zmierzam do tego,że szkoła odgrywa najmniejszą rolę w tym wszystkim.Najważniejsze jest indywidualne podejście.Znajomość przepisów,dynamika jazdy,ostrożność a nie jazda na pamięć kiedy dojeżdżasz do skrzyżowania i już nie patrzysz na znaki bo byles tu 200 razy...
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2011, o 15:10

Najważniejsze to predyspozycje do bycia kierowcą,
Na górę

Postautor: bobodjx » 30 sie 2015, o 21:30

nie polecam auto luxu,właściciel jest niezorganizowany. Najlepszym instruktorem jazdy jest Darek i Krzysiek a reszta to szkoda gdać.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2015, o 12:06

Gość pisze:Przestań w końcu sam się chwalić bo przeginasz i tak każdy rozsądny w to nie uwierzy dobra firma nie wymaga reklamy.

też prawda i święta prawda 8)
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2015, o 16:13

No takie bzdety opowiadać tym bardziej ze nie jest to wcale prawdą, kolega który robi kurs w Auto-lux powiedział mi że jemu z kolei tak powiedzieli w tej firmie dosłownie że w nauce jazdy u Wienia jedno auto ma skrzynie biegów na automat i jak to można uczyć na takiej skrzyni no ja jak to usłyszałam to śmiech :lol: na sali że tak można kursantom takie kity wciskać a oni się na to nabierają naiwni przecież tam nie ma żadnego auta z automatyczną skrzynią nawet ostatnio miałam jazdy wcześniej robiła też koleżanka kurs i nic też nie wspominała o takich skrzyniach automat po prostu szczyt chamstwa ładnie to tak ludziom kity wciskać.
I kto tu wychodzi na głupa Auto-lux ze opowiada zmyślone historie specjalnie żeby zaszkodzić czy konkurencja :?:
pytanie za sto punktów :?:
Inteligentna osoba zrozumie i się domyśli kto ? :P
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2015, o 18:46

Gość pisze:No takie bzdety opowiadać tym bardziej ze nie jest to wcale prawdą, kolega który robi kurs w Auto-lux powiedział mi że jemu z kolei tak powiedzieli w tej firmie dosłownie że w nauce jazdy u Wienia jedno auto ma skrzynie biegów na automat i jak to można uczyć na takiej skrzyni no ja jak to usłyszałam to śmiech :lol: na sali że tak można kursantom takie kity wciskać a oni się na to nabierają naiwni przecież tam nie ma żadnego auta z automatyczną skrzynią nawet ostatnio miałam jazdy wcześniej robiła też koleżanka kurs i nic też nie wspominała o takich skrzyniach automat po prostu szczyt chamstwa ładnie to tak ludziom kity wciskać.
I kto tu wychodzi na głupa Auto-lux ze opowiada zmyślone historie specjalnie żeby zaszkodzić czy konkurencja :?:
pytanie za sto punktów :?:
Inteligentna osoba zrozumie i się domyśli kto ? :P

Z tego slynie właśnie siebie nie widza tylko kogoś najlepiej dupe komuś obsmarowac żeby samemu być lepszym ale to nie świadczy niestety o inteligencji calej tej firmy oj nie.
Na górę

Postautor: mall » 25 wrz 2015, o 22:14

Ja za to bardzo polecam auto-lux :) robiłam prawko w zeszłym roku, miło wspominam. Jazdy miałam z p. Michałem. Polecam!
Na górę

Postautor: Kate29 » 14 sie 2018, o 00:42

A ja polecam Rafała..Jest młody za to bardzo cierpliwy..Tłumaczy bardzo spokojnie i uwierzcie mi , że bardzo indywidualnie podchodzi do kursantów..a jazda z nim to przyjemność..jest mega wesoło.. pozdrawiam Kate
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”